هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام ، توی این عکس PS3 من مدل دومیه میشه اسم این مدل رو بهم بگین ؟

چون که عکس ف.ی.ل.ت.ر. بودش عکس رو روی هاست ایرانی آپلود کردم:

117dca133c64.jpg

برای آپدیت کردن اسم این مدل برام مهمه اگر اسم مدل دومی رو بهم بگین ممنون میشم
فت هستش دوست من

Katerou22

کاربر سایت
Mar 17, 2012
185
نام
Jose Mourinho
اینم شماره سریال: 08-27430370-1367025-cechg03

راستی این دانگرین TB روی دستگاه من نصب میشه یا نه ؟ ، آخه به من گفتن روی معدود Ps3 Fat ها میاد ، برای من میاد ؟

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
سلام دوستالن یه سوالی شاید خنده دار باشه اما گفتم بپرسم
کونسول عمودی برازیم یا افقی بهتره؟ من الان افقی گذاشتم زیرشم یه چی گداشتم هوا رد بشه ممنون میشم جواب بدید

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
سلام دوستالن یه سوالی شاید خنده دار باشه اما گفتم بپرسم
کونسول عمودی برازیم یا افقی بهتره؟ من الان افقی گذاشتم زیرشم یه چی گداشتم هوا رد بشه ممنون میشم جواب بدید
فرقی نداره.
زیر پلی 3 هم لازم نیست چیزی بزاری . فقط سعی کن جاش طوری نباشه که گرمارو نگه داره. مثلا روی فلزات نزار . بهتره روی میز شیشه ای یا چوبی بزاری اینا از کول فن ( اسمشو دقیق نمیدونم همون چیزی که چندتا فن داره میزاری زیر لبتاب ) هم بهتر عمل میکنن.
در ضمن شیشه صدارو هم خفه میکنه.

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
ممنون دوست عزیز یعنی فرقی نداره ؟بلخره یکیش باید بهتر باشه ها نه؟
زیرش همون دو نا مقوایی که توی کارتنش بودو گذاشتم یکم ارتفاع داده بهش داده

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر

گفتن که فرقی نداره و چیزی هم لازم نیست زیرش بزارین ، کلا PS3 به اون شکل مشکل گرمایی نداره.
ولی اگه خیلی مهم هست براتون که یکیش بهتر باشه ، عمودی بزارین و دورش هم خلوت باشه که هوا عبور کنه بهتره

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
هیچی عزیز من. هیچی لازم نداره. اون مقواهارو هم بردار.
فرقی نداره . من خودم همیشه نشسته یا همون افقی میزارم. ولی ساختش جوریه که به هر دو حالت مشگلی براش پیش نمیاد. فقط اگه پایه نداری عمودی نزار. یوقت میافته.

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
بلوری سه بعدی رو میشه رو مانیتور معمولی دید؟ کاری به سه بعدی بودنش ندارم. فقط خود فیلم رو به صورت 2 بعدی می خوام ببینم. مانیتورم سامسونگ bx2285 هست. وقتی استارت می کنم تصویر میره مانیتور پیغام میده Not optimum mode. recommended mode 1920x1080 60hz.

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
چند روزی هست دستگاه من وقتی روشنش میکنم یک پیغامی اول صفحه نمایش داده میشه و بعد از چند ثانیه رد میشه و هیچ مشکلیم بعداش نیست. دوستان لطف راهنمایی کنید این پیغام چی داره میگه

Attachments

• king-1.jpg
    king-1.jpg
    40 KB · مشاهده: 23

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
دیسکت باید 2 بعدی رو ساپورت کنه.
یعنی وقتی میزاری تو کنسول و منوی فیلم میاد اونجا باید 2 بعدی رو انتخواب کنی اگه داشته باشه که همون ساپورت میشه.

---------- نوشته در 10:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:43 PM ارسال شده بود ----------

این پیغام بعد ورژن 4 اضافه میشه و چیز خاصی نیست . اشاره میکنه به سابقه بیماری که مثلا زیاد استفاده نکنی یه همچین چیزایی. زبون اجنبیم زیاد خوب نیست :D

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
احساس می کنم این سوال 300 بار پرسیده شده :D
هارد خود PS3 ، اگر دستکاری نشده باشه ، FAT32 ـه یا NTFS ؟
یه نوع فرمت مخصوص به خودشو داره که به fat32 شبیه هست ولی فایل های بالاتر از 4 گیگ رُ قبول میکنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر