هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
چه جوری میشه رنگ سر دسته موو رو عوض کرد.؟
آقا به اینی که آواتار دیوید جفی داره گوش نده . ملت رو سر کار میزاره فقط :D
ببین رنگ موو رو شما نمیتونی عوض کنی . بستگی به بازی و شرایط بازی داره که خودش عوض میشه .

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
330
نام
Amir
سلام یه سری مخصوصی داره آقا وحید

هر موس و کیبوردی رو نمی شناسه .. !

---------- نوشته در 02:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:11 PM ارسال شده بود ----------

در بعضی Ps3 ها البته دقیق نمی دونم

شنیدم ریجن بلوری باید با ریجن دستگاه 1 کی باشه .. !
خو از کجا بفهمیم کدوم موس و کیبورد رو میشناسه

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
خو از کجا بفهمیم کدوم موس و کیبورد رو میشناسه

یه سری مدل هست که رو جعبه اش زده میشناسه

قبلا یکی تو بازارچه می فروخت ..

---------- نوشته در 11:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:41 PM ارسال شده بود ----------

آقا به اینی که آواتار دیوید جفی داره گوش نده . ملت رو سر کار میزاره فقط :D
ببین رنگ موو رو شما نمیتونی عوض کنی . بستگی به بازی و شرایط بازی داره که خودش عوض میشه .

ایول 2 تا هم لایک زدن :D ( آره بستگی داره من می خواستم بگم ولی محمد زود تر گفت .. )

kenxinda

کاربر سایت
Feb 25, 2012
50
نام
کریم
سلام از بربکس بازی سنتر کسی میدونه چطور میتونم بازیای زیرو روی اینترنال 20گیگم اجرا کنم اصلا روشی راهی نداره بشه روی اکسترنال اجراشون کنم!؟!؟!
heavy rain...killzone3....uncharted2
اکه کسی با پاک کردن ویدیوهای بازی تونسته که اجراشون کنه دقیقا راهنمایی کنه که کدوم مورد از ویدیوها رو باید پاک کرد چون ظاهرا تنها راه حله البته شاید............................!!!!!!!!!

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
سلام از بربکس بازی سنتر کسی میدونه چطور میتونم بازیای زیرو روی اینترنال 20گیگم اجرا کنم اصلا روشی راهی نداره بشه روی اکسترنال اجراشون کنم!؟!؟!
heavy rain...killzone3....uncharted2
اکه کسی با پاک کردن ویدیوهای بازی تونسته که اجراشون کنه دقیقا راهنمایی کنه که کدوم مورد از ویدیوها رو باید پاک کرد چون ظاهرا تنها راه حله البته شاید............................!!!!!!!!!

اینجا مباحث هک مطرح نمیشه دوست عزیز

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان یکم مشغله کاری و مشکلات منزل اجازه نمیده زود به زود سر بزنم به تاپیک و میبینم دوستان دیگه دارن کمک میکنن بچه ها رُ دمشون گرم
به زودی بر میگردم و در خدمتتونم

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
ریجن کنسول اگه ntsc-j باشه برای اجرای بازی ps2 حتما ریجن بازی مورد نظر هم باید همون باشه؟(البته میدونم که فقط مدل 60 گیگ قابلیت اجرا داره)
بعد اینکه این ریجن بازیها فقط تو ژاپن عرضه میشه یا از کشورهای دیگه هم میشه تهیه کرد؟منظورم اینه که مثلا وقتی میری چین یا مالزی یا ------تو فروشگاههای فروش بازی همه ریجنها موجوده یا اینکه فقط ریجن مخصوصه همون کشور وجود داره؟ من عجله دارم اگه ممکنه زودتر یکی جواب بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tanksssssssssssssssss

آخرین ویرایش:

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
دوستان ، ایشالله که سواد دارین.
عنوان تاپیک هم که فارسی هستش.
خواهشن هم به خودتون احترام بزارین و هم قوانین سایت.
مسائل کپی خور به اینجا مربوط نمیشه. همونجوری که این تاپیک رو پیدا کردین، یکم بیشتر موس و کیبورد رو مزین کنین، تاپیک مسایل جیلبریک و کپی خور رو پیدا میکنین.
به عیر از مسایل کپی خور = رو هارد چیزی نداریم. مولتی من نداریم. CFW نداریم. هارد اکسترنال نداریم. دانگل نداریم. اسپوف و فیکس و .... نداریم. ما اینجا اینا رو بلد نیستیم. فقط یدونه دیسک بازی میشناسیم + فیرم ویر اریجینال.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
ریجن کنسول اگه ntsc-j باشه برای اجرای بازی ps2 حتما ریجن بازی مورد نظر هم باید همون باشه؟(البته میدونم که فقط مدل 60 گیگ قابلیت اجرا داره)
بعد اینکه این ریجن بازیها فقط تو ژاپن عرضه میشه یا از کشورهای دیگه هم میشه تهیه کرد؟منظورم اینه که مثلا وقتی میری چین یا مالزی یا ------تو فروشگاههای فروش بازی همه ریجنها موجوده یا اینکه فقط ریجن مخصوصه همون کشور وجود داره؟ من عجله دارم اگه ممکنه زودتر یکی جواب بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tanksssssssssssssssss
کلا ریجن 3 به آسیای شرقی و ژاپن و ... مربوط میشه و تمام بازی های اون محدوده رو ریجن کنسول J اجرا میشن
برای بازی های ps2 باید ریجن بازی با ریجن کنسوتون یکی باشه و باید بازی اصل (اوریجینال) باشه
سلام دوستان ميخواستم بپرسم همه ي دسته هاي ps 2به ps3 بدون مبدل يا چيزي راحت ميخوره? يه قيمته حدودي هم بدين براي دسته ي ps2?
سلام
دسته ps2 حتما باید با تبدیل وصل بشه به کنسول تا بتونه اجراش کنه اسم تبدیلشم ps2 to usb هستش قیمتشم 10-15 تومنه من خودم یه جفت دسته فابریکی ps2 خریدم و با این تبدیل وصلشون کردم به کنسول بازی worms یا pes ها رُ 6 نفری میریم:d
قیمت دسته فابریکی ps2 هم 25 تومنه
==========
عزیزان به قوانین احترام بزارید خیلی زیاد گفته شده اینجا مسائل مربوط به هک و کپیخور شدن مطرح نشه ما نمیخوایم گزارش کنیم ولی اگه از حد بگذره و عمل نکنید مجبورمون میکنید گزارش کنیم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر