هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
ps3 اکثر فرمت هارو میخونه ولی متاسفانه پرکاربردترینه اونهارو که mkv باشه رو نمیخونه
البته زمانی که کپی خور بود میشد با یه برنامه فرمت mkv رو اجرا کرد ولی الان دیگه نمیشه
امید وارم تو اینده ای نزدیک این اتفاق هم بیفته:)

مدیا سرور عزیزم مدیا سرور
:)
همه چیز را با پلی 3 ببینید چقد خوب :D

perslion

کاربر سایت
Mar 13, 2012
17
سلام دوستان
شرمنده من یه پرسش داشتم
آیا میشه برای ذخیره بازیها از هارد کامپیوتر استفاده کرد اگر میشه چطور و با چه رابطی و چه برنامه ای میشه بازی ها رو بین کامپیوتر و پلی استیشن جابجا کرد؟

ahmad_a

کاربر سایت
Jun 22, 2011
74
جه جوري ؟دي وي دي رو ميزاري توش اجرا نميكنه.نح.ه ي خاصي داره اجرا كردنش ؟مثلا دوبار 3 بار خاموش روشن كردن اينا.دل خجسته اي داريا:d

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستان يه سوال دارم ميخواستم بگم با ps3ميشه فيلم دي وي دي معمولي يا فيلم وي سي دي ديد؟چه جورياست؟
vcd رُ بعید میدونم ولی dvd رُ میدونم میخونه کار خاصی نمیخواد بکنی شما دیسکو میزاری تو دستگاه بعد تو منو میری تو قیمت video بعد میری رو دیسک زرد رنگ بعد روش ok میکنی یا مثلث رُ میزنی و play میکنی
سلام دوستان
شرمنده من یه پرسش داشتم
آیا میشه برای ذخیره بازیها از هارد کامپیوتر استفاده کرد اگر میشه چطور و با چه رابطی و چه برنامه ای میشه بازی ها رو بین کامپیوتر و پلی استیشن جابجا کرد؟
سلام
نخیر نمیشه اگه منظورتون اینه که از هارد های 3.5 اینچی (هارد کامپیوتر pc ) برای هارد داخلی استفاده کنید که اونو میشه با یه رابط ردیفش کرد ولی برای انتقال فایل ها و بازی ها به هاردی که روش ویندوز نصبه جز هک کردنش راه دیگه ای نیست
جه جوري ؟دي وي دي رو ميزاري توش اجرا نميكنه.نح.ه ي خاصي داره اجرا كردنش ؟مثلا دوبار 3 بار خاموش روشن كردن اينا.دل خجسته اي داريا:d
بالا توضیح دادم چجوری احراش کنید!

perslion

کاربر سایت
Mar 13, 2012
17
دوست عزیز من توضیحات شما رو متوجه نشدم
من هارد اکسترنال ندارم میخوام بدونم میشه بازی ها رو بریزم رو کامپیوترم و هر وقت خواستم یکی دوتا رو منتقل کنم رو کنسول یا برعکس یا نه

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
دوستان ، حمید جان هر چیزی در مورد قیمت بازی ها گفتند کاملاً صدق می کند. ولی بعضی اوقات موارد استثنائی هم هستند که فروشنده ته انصاف هست و میخواد چیزی توی جیب خریدار نماند ! :D
بازی ای که نخ ( باند ) Sony PS3 ـش کنده شده باشه و از قاب در اومده ، چه بخواهیم چه نخواهیم ، دست دوم است. توی ایران هر چیز دست دومی نصف قیمت اصلش ارزش دارد.
حالا حساب کد هم جداست. بعضی دوستان لطف دارند بخاطر یه کد آنلاین ، 20 تومن میزارن روی قیمت دست دوم ! :D

آخرین ویرایش:

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
دوستان ، حمید جان هر چیزی در مورد قیمت بازی ها گفتند کاملاً صدق می کند. ولی بعضی اوقات موارد استثنائی هم هستند که فروشنده ته انصاف هست و میخواد چیزی توی جیب خریدار نماند ! :D
بازی ای که نخ ( باند ) Sony PS3 ـش کنده شده باشه و از قاب در اومده ، چه بخواهیم چه نخواهیم ، دست دوم است. توی ایران هر چیز دست دومی نصف قیمت اصلش ارزش دارد.
حالا حساب کد هم جداست. بعضی دوستان لطف دارند بخاطر یه کد آنلاین ، 20 تومن میزارن روی قیمت دست دوم ! :D
د نه دیگه اومدی نسازی :D

جرئت داری یه بازی آک بگیر بعد سلفونشو باز کن بزار برای فروش اینجا اونم با نصف قیمت . بعد بو کن ببین چیه داره میسوزه. :D
الان بعد اک تمیزی هم شرطه. قرار نیست یه بازی کثیف با بازی گه تازه سلفونش باز شده یکی باشه.
کد رو هم تو استور بگردی میبینی چند دلاره. ولی 20 تومن هم ندیدم کسی اینجا بفروشه.

Madhi

کاربر سایت
Mar 14, 2011
187
نام
مهدي
من هارد اکسترنال ندارم میخوام بدونم میشه بازی ها رو بریزم رو کامپیوترم و هر وقت خواستم یکی دوتا رو منتقل کنم رو کنسول یا برعکس یا نه
بازی رو بریز تو فلش بعد بریز تو هارد کامپیوترت لازم نیست حتما از هارد اکسترنال استفاده کنی

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
نه نمیتونی
رو حالت اوریجینال (هک نشده) نمیتونی همچین کاری کنی!

RED-LINE

کاربر سایت
Sep 21, 2010
40
سلام.
امروز بلوری هدیه الجی که 3دی هست رو گذاشتم داخل دستگاه ولی اجرا نکرد یعنی رو منوی ویدئو دیسک میومد ولی روش دایره میزدم نشون نمیداد میزد نو دیتا و ...

دستگاهم کپی خوره ریجین 3 هست.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
دوستان ایا موس و کیبورد میشناسه ps3 اگه میشناسه بازی هم میشه کرد ؟

سلام یه سری مخصوصی داره آقا وحید

هر موس و کیبوردی رو نمی شناسه .. !

---------- نوشته در 02:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:11 PM ارسال شده بود ----------

سلام.
امروز بلوری هدیه الجی که 3دی هست رو گذاشتم داخل دستگاه ولی اجرا نکرد یعنی رو منوی ویدئو دیسک میومد ولی روش دایره میزدم نشون نمیداد میزد نو دیتا و ...

دستگاهم کپی خوره ریجین 3 هست.

در بعضی Ps3 ها البته دقیق نمی دونم

شنیدم ریجن بلوری باید با ریجن دستگاه 1 کی باشه .. !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر