هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

کدوم بازی بیشتر از بقیه از قدرته کنسول بهره برده و چقدر؟؟؟
واقعا آنچارتد 3 از 90 درصد قدرت استفده کرده؟؟؟گاداوار 3 چقدر؟؟؟
ببین بذار این طور بهت بگم
نود صدردصد از بازی های انحصاری پلی 3 خیلی از قدرت پلی3 استفاده کردن مثلا همون گرانتسیمو 6 #:-s

ببین بذار این طور بهت بگم
نود صدردصد از بازی های انحصاری پلی 3 خیلی از قدرت پلی3 استفاده کردن مثلا همون گرانتسیمو 6 #:-s
حسین جان گرانتسیمو 6 چیه؟:d
بازی های انحصاری ps3 جون برنامه نویسها بلدن باهاش کار کنن و برنامه بنویسن از نهایت قدرت کنسول استفاده میکنه و همین امر قشنگترشون میکنه
دقیقا همینی که حسین عزیز گفت

خواهش میکنم
ببینید جنس نو ممکنه خراب باشه ولی LG تمیزه کارش فکر نکنم مشکلی داشته باشه
تو ویندوز یه فیلم یا کلیپ 3d اجرا کن با مدیا پلیر بعد احتمالا گزینه 3d کنار play میاد
میتونی یه عکس بگیری از وقتی که تو بازیه ببینم اون موقع مطمئن میشم میره تو 3d یا نه

فرمایش شما صحیح بود
بعد از این که ps3 وارد مد گیم میشد یه گزینه توی منو مونیتور با عنوان 3d میومد که وقتی خاموشش کردم مشکل حل و شد و کیفیت خوب شد

واقعا از لطفتون سپاسگذارم

فرمایش شما صحیح بود
بعد از این که ps3 وارد مد گیم میشد یه گزینه توی منو مونیتور با عنوان 3d میومد که وقتی خاموشش کردم مشکل حل و شد و کیفیت خوب شد

واقعا از لطفتون سپاسگذارم
خواهش میکنم خوشحالم که درست شد
==========================
دوستان سوالاتتون رو تو تاپیک مخصوص خودش بپرسید بعضی جا ها دیدم سوالات مربوط به تاپیکش نیست پرسیده شده

من برای اینکه هارد دستگاهم رو تعویز کنم . یک بک آپ از هار قبلی گرفتم و بعد از تعویض هارد بک آپ رو ریستور کردم .
1- تروفیهام نیومده
2- سیوهام تو منو که میرم روی سیو دیتا هست اما هر بازی که میزارم میگه این سیو برای یک یوزر دیگست و شما نیمتونید استفاده کنید . لودش نمیکنه بازی میره از اول

خراب شده سیوهام یا میشه کاری کرد؟

من برای اینکه هارد دستگاهم رو تعویز کنم . یک بک آپ از هار قبلی گرفتم و بعد از تعویض هارد بک آپ رو ریستور کردم .
1- تروفیهام نیومده
2- سیوهام تو منو که میرم روی سیو دیتا هست اما هر بازی که میزارم میگه این سیو برای یک یوزر دیگست و شما نیمتونید استفاده کنید . لودش نمیکنه بازی میره از اول

خراب شده سیوهام یا میشه کاری کرد؟

تروفی که مسلما نمیاد چون مختص همون اکانت هست
واسه سیو هم همینطوره
شما با اون اکانت psn که بازی میکردی یه بار sign in کنی فکر کنم مشکل حل شه

سلام. ببخشید ممکنه سوال تکراری باشه.
من بلوری ارجینال دست ۲ میتونم تهیه کنم برای مدتی در واقع قرض بگیرم.
میخواستم بدونم که میتونم بازی هایی که قرض میگیرم رو روی PS3 نصب کنم که بعد از تحویلش هم بازی کنم؟؟ اگه میشه چطور؟؟

پس اصلا بک آپ به چه دردی میخوره؟
دستگاهم کپی خوره psn ندارم

بعد از ریستور اکانتم با سیوهای توش برگشته فقط سویها کار نمیکنه

این مشکلی هست که بچه هایی که کپی بازی میکنن دارن!
شما که اکانت psn نداری، تروفی زیاد به دردت نمیخوره که! اما سیو هات خیلی مهم بودن که فکر نکنم دیگه کار کنن.
یه راهی به ذهنم میرسه که احتمال کمی داره که کار کنه!
اسم اکانت و سایر مشخصاتش رو به شکلی که توی هارد اولیت بود در بیار شاید اون موقع قبول کنه.البته احتمالش خیلی کمه که کار کنه.بعدشم میشه یه راهنمایی کوچولو کنی که چطوری باید از سیو ها و اطلااعت اینستال شده بازی ها بک آپ بگیرم.آخه کلی از بازی هام رو آپدیت کردم و چون دانلودم حجمیه برام خیلی مهم هستند.منظورم اینه که اگه راهش رو بگی یا لینکی از راهنماییش بدی ممنون میشم

سلام. ببخشید ممکنه سوال تکراری باشه.
من بلوری ارجینال دست ۲ میتونم تهیه کنم برای مدتی در واقع قرض بگیرم.
میخواستم بدونم که میتونم بازی هایی که قرض میگیرم رو روی PS3 نصب کنم که بعد از تحویلش هم بازی کنم؟؟ اگه میشه چطور؟؟

نه ، نمیشه همچین کاری کرد...

پس اصلا بک آپ به چه دردی میخوره؟
دستگاهم کپی خوره psn ندارم

بعد از ریستور اکانتم با سیوهای توش برگشته فقط سویها کار نمیکنه
تو عنوان تاپیک نوشتن موضوعات هک اینجا جواب داده نمیشه برید تو قسمت hailbreak
این مشکلی هست که بچه هایی که کپی بازی میکنن دارن!
شما که اکانت psn نداری، تروفی زیاد به دردت نمیخوره که! اما سیو هات خیلی مهم بودن که فکر نکنم دیگه کار کنن.
یه راهی به ذهنم میرسه که احتمال کمی داره که کار کنه!
اسم اکانت و سایر مشخصاتش رو به شکلی که توی هارد اولیت بود در بیار شاید اون موقع قبول کنه.البته احتمالش خیلی کمه که کار کنه.بعدشم میشه یه راهنمایی کوچولو کنی که چطوری باید از سیو ها و اطلااعت اینستال شده بازی ها بک آپ بگیرم.آخه کلی از بازی هام رو آپدیت کردم و چون دانلودم حجمیه برام خیلی مهم هستند.منظورم اینه که اگه راهش رو بگی یا لینکی از راهنماییش بدی ممنون میشم
اگه کنسولت هکیه برو تو بخش jailbreak اگه نه میری رو سیو مورد نظر مثلث رو میزتی بعد یه کول دیسک وصل میکنی به دستگاه کپی می کنیشون تو اون

از اساتید محترم عذر خواهی میکنم که سوال تکراری میپرسم ! ولی فوتی فوریه !!
کسی میدونه چجوری باید ویدئو های فرمت MKV رو تو PS3 پخش کنیم ؟! راهی هست اصن ؟!

از اساتید محترم عذر خواهی میکنم که سوال تکراری میپرسم ! ولی فوتی فوریه !!
کسی میدونه چجوری باید ویدئو های فرمت MKV رو تو PS3 پخش کنیم ؟! راهی هست اصن ؟!
کلا سونی با MKV قرارداد نداره
نه تنها ps3 بلکه تمام وسایلاش اینجورین.

• Like
Reactions: Ἁlireza

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or