هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

wildfire

کاربر سایت
Sep 9, 2011
204
نام
مصطفی
اقایون محترم لطفا هر کی این پست رو می خونه راهنمایی کنه

ایا واقعا کپی بازی کردن بهتره یا اورجینال؟؟؟؟؟؟:-/:-/:-/
حالا اینجا شما میپرسی بستگی به جیبت داره okey
*اما واسه من مهمتر از جیبم اعصاب و راحتیه بازی مهمه من دوست ندارم پوله الکی خرج کنم ولی از اون طرف وقته اینو ندارم وقتی می خوام یک بازی کنم حالا برم دنباله پچشو ایبوتو فلان و اینا اضافه کنم من کلا تو یک ساله اگه بخوام بازی بگیرم بیشتر از 5 تا نمی گیرم من کلا از یک سری بازی ها مثل pes,silent hill,evil,یا این بازیه uncharted 3 که فقط طریفشو شنیدم شاید بازی کنم شاید خیلی وقته بازی نداشته باشم خیره سرم 23 سالمه!!!!راستی اینم بگید زایه نیست تو 23 سالگی می خوام پی اس 3 بگیرم؟؟؟؟!!!!
من خیلی فکر کردم که برم کپی بگیرم یا فریموره اصلی(3.70) ولی تا به اینجا که نزدیکه 4 ماهه دارم فکر میکنم به نتیجه ی نرسیدم:-s
مخم چیز شد...:d
لطفا انواعو اقسامه کمک ها رو بکنید
هر جی که به ذهنه قشنگتون خوتور میکنه بگید:d
من نیاز به مشاوره دارم,ایکاش تو تهران مراکزه مشاوره ی پی اس 3 بود:d
لطفا بشتابید
کمک کنید مخم پوکید دیگه*:((
لطفا اساتیدی که هنوز نظر و راهنمایی منو نکردن,هرچه سریع تر بکنند:d

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
اقایون محترم لطفا هر کی این پست رو می خونه راهنمایی کنه

ایا واقعا کپی بازی کردن بهتره یا اورجینال؟؟؟؟؟؟:-/:-/:-/
حالا اینجا شما میپرسی بستگی به جیبت داره okey
*اما واسه من مهمتر از جیبم اعصاب و راحتیه بازی مهمه من دوست ندارم پوله الکی خرج کنم ولی از اون طرف وقته اینو ندارم وقتی می خوام یک بازی کنم حالا برم دنباله پچشو ایبوتو فلان و اینا اضافه کنم من کلا تو یک ساله اگه بخوام بازی بگیرم بیشتر از 5 تا نمی گیرم من کلا از یک سری بازی ها مثل pes,silent hill,evil,یا این بازیه uncharted 3 که فقط طریفشو شنیدم شاید بازی کنم شاید خیلی وقته بازی نداشته باشم خیره سرم 23 سالمه!!!!راستی اینم بگید زایه نیست تو 23 سالگی می خوام پی اس 3 بگیرم؟؟؟؟!!!!
من خیلی فکر کردم که برم کپی بگیرم یا فریموره اصلی(3.70) ولی تا به اینجا که نزدیکه 4 ماهه دارم فکر میکنم به نتیجه ی نرسیدم:-s
مخم چیز شد...:d
لطفا انواعو اقسامه کمک ها رو بکنید
هر جی که به ذهنه قشنگتون خوتور میکنه بگید:d
من نیاز به مشاوره دارم,ایکاش تو تهران مراکزه مشاوره ی پی اس 3 بود:d
لطفا بشتابید
کمک کنید مخم پوکید دیگه*:((
بستگی به خودتون داره ! اگه میتونی پول بازی 60ت به بالا بدی که خوبه ولی اگه توان خریدش رو نداری میتونی کپی کنی ولی یه سری بدیهایی هم داره که مثلا دیگه از نعمت آنلاین بازی کردن محروم میشی ! :D بعضی از بازیای جدید که میاد تو اجرا کردنش دچار مشکل میشی ! میتونی به بخش جیلبریک بری و ببینی روزی چندنفر دارن اونجا میگن که من مشکل پیدا کردم ...

اگه برای فقط یه سری بازی خاص میخوای بخری بهت توصیه میکنم که اورجینال بیگیری بازیارو چون برات خاطره میشه ! (درضمن کلی هم کلاس داره :p ) اگه نه میخوای هرچی بازی میاد رو بگیری یه دونش رو هم از دست ندی 100% برو کپی بگیر ...
اگه سوالی بود بازم بپرس !

dk 313

کاربر سایت
May 30, 2010
346
با سلام.
ps3 چه فرمتهای تصویری رو اجرا میکنه؟
چه جوری یک فیلم رو از روی فلش اجرا کنیم؟(من یک پوشه به به اسم ps3 ساختم بعدش هم یک پوشه داخل اون به اسم video ولی هیچی اجرا نمیشه)
کمک کنید:((

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
با سلام.
ps3 چه فرمتهای تصویری رو اجرا میکنه؟
چه جوری یک فیلم رو از روی فلش اجرا کنیم؟(من یک پوشه به به اسم ps3 ساختم بعدش هم یک پوشه داخل اون به اسم video ولی هیچی اجرا نمیشه)
کمک کنید:((
ببین بیشترین پسوندی که مورده استفاده هست MP4 که خیلی راحت اجرا میکنه و با کیفیت هم اجرا میکنه
اگر شما این گونه ساختید حتما پسوندش فرق میکرده که نخوانده اینم پسوندهایی که اجرا میکنه
video:
  • Memory Stick Video Format
  • - MPEG-4 SP (AAC LC)
  • - H.264/MPEG-4 AVC High Profile (AAC LC)
  • - MPEG-2 TS(H.264/MPEG-4 AVC, AAC LC)
  • MP4 file format
  • - H.264/MPEG-4 AVC High Profile (AAC LC)
  • MPEG-1 (MPEG Audio Layer 2)
  • MPEG-2 PS (MPEG2 Audio Layer 2, AAC LC, AC3(Dolby Digital), LPCM)
  • MPEG-2 TS(MPEG2 Audio Layer 2, AC3(Dolby Digital), AAC LC)
  • MPEG-2 TS(H.264/MPEG-4 AVC, AAC LC)
  • AVI
  • - Motion JPEG (Linear PCM)
  • - Motion JPEG (μ-Law)
  • AVCHD (.m2ts / .mts)
  • DivX
  • WMV
  • - VC-1(WMA Standard V2)
music:

• Memory Stick Audio Format(ATRAC)
  • MP3
  • - MPEG-1/2 Audio Layer3
  • - MP3 Surround
  • MP4(MPEG-4 AAC)
  • WAVE(Linear PCM)
  • WMA
شاید اینا کامل نباشه

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
اقا این جیلبریک کجای سایته؟؟؟؟؟/:)

http://forum.bazicenter.com/forumdisplay.php?f=151

---------- نوشته در 07:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:20 PM ارسال شده بود ----------

سلام به دوستان , یک سوال داشتم میخواستم ببینم که هنگام بازی کردن میشه موزیک هم گوش داد ؟ اگه میشه ممنون میشم بگید چطوری ؟

آره يه سري از بازيا تو ستينگشون playlist دارن از تو پلي ليست آهنگاتو انتخاب ميكني ... همه ي بازيا اينطوري نيستن من خودم فيفا و nfs رو ديدم فقط!

air_damned

کاربر سایت
Jul 27, 2011
81
1--دوستان من یه سری مغازه داران میگن اگه هارد اکسترنال بیاری و بخوای بازی بریزیم برای اجرای بازی مشکل ایجاد میشه ..ایا این حرف درسته ؟ ایا منظورشون این نبوده که اگه رو هارد بازی رو بریزیم و بعد در راه انتقال به ps3 مشکل پیش میاد ؟؟

2--در ضمن شنیدم که جدیدا بازی 360 رو روی دیسک هایی میریزن که نمیشه از طریق -- بازی کرد ..با این وجود ممکنه قیمت ps3 بالا بره ؟

3--و سوال اخر این که چون از ورژن 3.58 به بعد -- نیومده برای ps3 ممکنه دیگه -- نرم افزاری نیاد ...
موندم ps3 بگیرم یا 360

ممنونم

air_damned

کاربر سایت
Jul 27, 2011
81
دوستان موقع خرید چطور بفهمم که
1- چطور بفهمم که ورزن 3.55 هست و 3.66 نبوده که دانگرید کرده باشند و دل و روده دستگاه رو بهم ریخته باشند...
2-موقع خرید همراه دستگاه 1 بازی رایگان هست ؟ میتونم بگم عوضش کنند ؟ میتوندد خودشون قبلا بازی رو عوض کرده باشند یدونه اشغال گذاشته باشند ؟
3- این دیسک بازی های اورجینال اگه بخرم و بخوام بفروشم ..در اثر استهلاک خراب نمیشند که بازی رو درست اجرا نکنند ؟
4-در هنگام خرید دستگاه باید در جعبه پلمپ باشه ؟
5- کابل روی دستگاه هست ..یا باید hdmi بگیرم و چه مارکی پیشنهاد میدین ؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
تو ps3 من موقع کالیبره کردن motion sensor میگه که X رو بزنم ولی x کار نمیکنه!!
برای حلش چیکار کنم؟؟؟
تا اونجايي كه يادمه براي كاليبره كردن فقط اون دكمه ي رسط (move) نيازه ! با اينحال با دايره هم تست كن شايد دستگاهت ريجن ٣ هست ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر