هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

من یک چیز و نفهمیدم.وقتی پال به همه بازیا می خوره پس چه کاریه بریم رجیون 2 بگیریم؟؟؟!!!هر کی میتونه نظرش و بگه که ایا واقعا همه کنسول ها چینی هستند!!!!!من از خیلی ها شنیدم و بعضی سایت ها هم دیدم که گفتند زاپنیم داره و بعضی از کاربر های اون سایت ها گفتند خودشون زاپنی هست پی اس 3 شون!!!!!!من که نفهمیدم اخر داستان از چه قراره!!!!!یعنی اونها مرض دارند و دروغ میگن!!!!!!!
اونا رو نمیدونم دروغ میگن نمیگن پای خودشون :d
ولی کنسول های اولیه چندتا شون ژاپنی بودن بعد تولید چین شد اینم بگم که تولید چین از این قرار نیست که همه چی تو چین تولید میشه بلکه قطعات میاد و تو چین سر هم میشه مثل ماشین سازی قطعات از اینور اونور میاد تو ایران خودرو سر هم میشه
در مورد اون قضیه که در مورد ریجن گفتی فقط برای بازارگرمی و وسواس طرفه که میگه میخوام کلکسیونم ریجن 2 باشه بعضی ها حتی ریجن 1 جمع میکنن ولی برای من ریجن 1 -2-3 و حتی پلات بودن یا نبودن بازی برام فرقی نمیکنه چون میخوام لذت بازی کردن رو بچشم و برام مهم نیست چه ریجنیه
آنلاین رو نمیدونم ریجن توش تاثیر داره یا نه چون من اویل5 ریجن 3 داشتم ولی با آمریکایی اروپایی و ژاپنی و چینی بازی کردم این موردو اساتید بگن بهتره

اخر من نفهمیدم پس این رجیون واسه چیه یعنی فهمیدمو ولی میگم اخه با این تفاصیری که دوستان کردن هر رجیونی که بگیری فرقی نداره!!!!!

نه داداش فرقی نداره. فقط برای اجرای فیلم های Blue-ray ریجن دستگاه با ریجن فیلم باید یکی باشه و اینکه گاهی تو بازی ها یه سری کد هست برای فعال سازی ه قسمت آنلاین و باید ریجن اکانتت با ریجن دستگاه یکی باشه که اون کد رو قبول کنه همین. من تنها بازی ی که دیدم اینطوری بود Dirt 3 بود.

اخر من نفهمیدم پس این رجیون واسه چیه یعنی فهمیدمو ولی میگم اخه با این تفاصیری که دوستان کردن هر رجیونی که بگیری فرقی نداره!!!!!
این " پست " رو بخون.:d
بعدش یه فرق دیگه که داره اینه: دکمه اینتر تو پال + یه ریجن دیگه که یادم نمیاد ضربدرـه ... اینجاش باحاله:d
اونیکیا دایرن.

سلام دوستان قصد خرید یک دستگاه PS3 دارم که میخوام باهاش فقط بازی اوریج بزنم.

۱ـ در رابطه با ریجن ها اطلاعاتی ندارم ! نسبت به بازار ایران کدوم بهتره ؟ توضیحی اگه لازمه ممنون میشم بگید.

۲ـ قیمت انواع مدلها و باندل ها رو اگه کسی از دوستان داشته باشه ممنون میشم بگه.

۳ـ مدل فت بهتره یا اسلیم ؟

۴ـ چجوری از آکبند بودن دستگاه اطمینان پیدا کنم ؟

۵ـ در آخر هم اگه فروشگاه مطمئنی در پاساژ پایتخت سراغ دارید ممنون میشم برام پ.خ کنید.

سلام دوستان قصد خرید یک دستگاه PS3 دارم که میخوام باهاش فقط بازی اوریج بزنم.

۱ـ در رابطه با ریجن ها اطلاعاتی ندارم ! نسبت به بازار ایران کدوم بهتره ؟ توضیحی اگه لازمه ممنون میشم بگید.

۲ـ قیمت انواع مدلها و باندل ها رو اگه کسی از دوستان داشته باشه ممنون میشم بگه.

۳ـ مدل فت بهتره یا اسلیم ؟

۴ـ چجوری از آکبند بودن دستگاه اطمینان پیدا کنم ؟

۵ـ در آخر هم اگه فروشگاه مطمئنی در پاساژ پایتخت سراغ دارید ممنون میشم برام پ.خ کنید.

1- ریجن ها زیاد با هم فرقی ندارن ولی ریجن 2 بگیری به نظرم بهتره به خاطر X گفتم بهتره ریجن 3 دکمه Enterش O هست ولی ریجن 2 و 1 X هست.

2-قیمت ها متغیره هر روز این فروشنده ها از رو باد معده یه قیمت میدن باید قیمت کنی .

3- اسلیم بهتره چون مشکلاتی مثل چراغ زرد (YLOD) نداره کلا خر جون تره :d

4- کلا PS3هایی که میاد هیچ کدوم وکیوم نیستن راه خاصی هم نداره میخوای مطمئن بشی لای درز های دسته رو نگاه کن ببین یه موقع چرک نبسته باشه کنسول رو نگاه کن ببین خاک نگرفته باشه .

5-این یه مورد رو سراغ ندارم :d

• Like
Reactions: Horror
:-w
واقعا یکی نیست جواب ما رو بده؟!
:-w
اول PS3 رو با LAN به PC وصل کن بعد PS3 رو بزن AUTO به اینترنت وصل شه.
بعد از PC اگه با کانکشن وصل می شی تو تنظیمات کانکشنت:
Properties-Advanced-Internet Connection Sharing
تیک باکس رو فعال کن و قسمت home networking connection بذار پورت ماله ps3 باشه
ok کن بعد به اینترنت وصل شو. از ps3 هم باید بتونی کانکت شی.
اگه بدنه کانکشن با اینترنت وصل می شه pcـت فقط پورتی که pc وصله با همین کارا شر کن.
بعد همین کارا رو برای V P N کانکشنت انجام بده و شرینگشو باز برای پورتی که PS3 وصله انتخاب کن.

سلام
quote_icon.png
نوشته شده توسط Bezmenon
بازی هایی مثلMafia 2 یا Killzone3 تو PS3 با چه رزلویشنی اجرا میشه؟
من تو PC بازی هامو 768*1024 اجرا میکنم!:d
جواب مارو نمیدین؟
ببين اين بازي با كيفيت 720P اجرا ميشند
كه يه جوراي ريزوليشنشون همون HD ساده هستش
يعني 720*1280
شما هم كه ميگيد با ريزوليشن 768*1024 بازي ميكند
اين ريزوليشن اصلا HD نيست

اقایون محترم لطفا هر کی این پست رو می خونه راهنمایی کنه

ایا واقعا کپی بازی کردن بهتره یا اورجینال؟؟؟؟؟؟:-/:-/:-/
حالا اینجا شما میپرسی بستگی به جیبت داره okey
*اما واسه من مهمتر از جیبم اعصاب و راحتیه بازی مهمه من دوست ندارم پوله الکی خرج کنم ولی از اون طرف وقته اینو ندارم وقتی می خوام یک بازی کنم حالا برم دنباله پچشو ایبوتو فلان و اینا اضافه کنم من کلا تو یک ساله اگه بخوام بازی بگیرم بیشتر از 5 تا نمی گیرم من کلا از یک سری بازی ها مثل pes,silent hill,evil,یا این بازیه uncharted 3 که فقط طریفشو شنیدم شاید بازی کنم شاید خیلی وقته بازی نداشته باشم خیره سرم 23 سالمه!!!!راستی اینم بگید زایه نیست تو 23 سالگی می خوام پی اس 3 بگیرم؟؟؟؟!!!!
من خیلی فکر کردم که برم کپی بگیرم یا فریموره اصلی(3.70) ولی تا به اینجا که نزدیکه 4 ماهه دارم فکر میکنم به نتیجه ی نرسیدم:-s
مخم چیز شد...:d
لطفا انواعو اقسامه کمک ها رو بکنید
هر جی که به ذهنه قشنگتون خوتور میکنه بگید:d
من نیاز به مشاوره دارم,ایکاش تو تهران مراکزه مشاوره ی پی اس 3 بود:d
لطفا بشتابید
کمک کنید مخم پوکید دیگه*:((

سلام اقا خود کنسول هم ریجن داره ؟ اگه ریجن یک باشه مثلا بازی های ریجن های دیگه می خوره ؟ شنیدم اکانت پی اس ان باید با ریجن بازی یکی باشه اگه اون وقت یک بازی ریجن 1 داشته باشیم که امریکاست و یک ریجن 2 که اروپاست تکلیف انلاین بازی کردن این ها چی میشه باشد دو تا اکانت پی اس ان ساخت ؟

سوال های منو لطفا جواب بدید :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or