هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

مشکلی برای دسته پیش نمی اید معمولا شما با کامپیوتر شارز می کنید؟
آره خودم اكثرا با PC شارژ ميكنم چون سيم اتصالش يكمي كوتاست بخصوص من كه با LCD 41 بازي ميكنم يكم اذيت ميشم و مجبورم با PC شارژ كنم.
نه چرا مشكلي پيش بياد؟هيچ مشكلي پيش نمياد خيالت راحت...

سلام.آقایون ورژن ps3 من الان 3.15 هستش و بازیه red ded رو تازه گرفتم.تا بازی رو میزارم میخواد آبدیت کنه به 3.21 .مشکل اینه که ps3 من پال هستش(ریجن 2) ولی بازی ریجن 3 هست.به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟خواهشا یکی بگه مردم از دودلی!

یکی در باره این چراق های دسته توضیح می ده شماره 1و2و3و4 چی هستند
وقتی 4 چراق چشمک می زنه یعنی چه
وقتی می خواد دسته شارژبشه کدوم چراق باید چشمک بزنه

سلام.آقایون ورژن ps3 من الان 3.15 هستش و بازیه red ded رو تازه گرفتم.تا بازی رو میزارم میخواد آبدیت کنه به 3.21 .مشکل اینه که ps3 من پال هستش(ریجن 2) ولی بازی ریجن 3 هست.به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟خواهشا یکی بگه مردم از دودلی!
نه منم همینجوری اپ کردم چیزی نشد:d

مثلا اگه دسته 1 هستي اون 1 چشمك ميزنه
اگه 2 اون 2...
اون 4 تا هم وقتي با هم چشمك ميزنن كه كلا دستت خاموش باشه بعد به شارژ باشه

فیلم های به غیر از palهم توی تهران پیدا می شه در ضمن من از کجا بفهمم که ریجن دستگاهم چند هست
بله پيدا ميشه..
پشت جعبه دستگاه زده ...(كه با شماره 1,2,3,4مشخص شده)
اطلاع كامل ندارم ولي به احتمال بسيار زياد چون ريجن بازي Asia ولي ريجن دستگاه شما Pal مشكل ايجاد ميكنه بهتره كه قبل از اجراع بازي خودتون از طريق يه لينك دانلود ورژن pal كنسول رو به 3,21 برده بعد بازيرو توي دستگاه بزار...
اون چراغ هاي پشت دسته يعني شما كدوم دسته هستين ,منظورم اينه شما 2 نفري ميخواين بازي كنين و دسته شما روي چراغ اول و نفر دوم روي چراغ دوم
وقتي چشمك ميزنه يعني داره شارژش تموم ميشه
وقتي هم ميزني شارژ هر چهار چراغ بايد چشمك بزنه

اقادستت درد نکنه نوشته ntsc jویک عدد هم هست که نوشته 3

این عدد وحروف یعنی چه

فقطی شارژ انجام می شه چراغ ها باید به چه شکل در بیایند
Ntsc j=Japan=3
اگه منظورت در هنگام شارژه چهار چراغ دسته چشمك ميزنه ولي اگه شارژ تكميل بشه ثابت ميمونه...

هیچ راهی نداره شما باید خودتت اکتیو کنی
ببین نمیتوانی با دیالاپ یک دقیقه وصل شی نترس سرعت دیالاپ بدک نیست برای این کارها خوبه

نه منظور منو نگرفتی :)

در ضمن مودم دایالاپ ندارم کلا

کسی یعنی تاحالا psp شو از ps3 اکتیو نکرده ؟؟

پشت پك فيلم دوباره ريجن رو زده...
اما شما ميگي كه فيلم توي جعبه بوده؟چطور ممكنه نخونش؟

والا من دستگاه دست دوم گرفتم فکر کنم فیلم خودش فروخته
راست این ریجن j خوب هست برای بازی کردن مثلا ریجن های pah اجرا می کنه یا حتما باید ریجن خودش بگیریم

والا من دستگاه دست دوم گرفتم فکر کنم فیلم خودش فروخته
راست این ریجن j خوب هست برای بازی کردن مثلا ریجن های pah اجرا می کنه یا حتما باید ریجن خودش بگیریم
اصلا اين ريجن ها ربطي به كيفيت بازي نداره و مثل 360 نيست كه پال يا جي داشته باشه;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or