هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

move

سلام دوستان من مثل خیلی از شما ها خیلی مشتاقم که بخرم ببینم چیه؟
و دیدم که 99 دلار است و طبق عکس زیر دیدم که این پکیج شامل یک ساب کنترلر پلی استیشن آی و یک بازی است
playstation-move-04c18af2b406cc.jpg

و دیدم که با یک ساب کنترلر نمیشه بازی کرد و حتما یک navigation controller هم می خواد
طبق دموی بازی ساکام و به علاوه این که navigation control شوک(منظورم joy stik) هم داره پس نیاز است به این و طبق این عکس ها

041510_playstationmove_obs03--article_image.jpg
ps_move.jpg
PlayStation-Move.jpg

و این ها تا این که دموی move را دیدم و متوجه این عکس شدم و فهمیدم که در بعضی از بازی ها 2 تا sub controler می خواد
gdc10_sonymove_trailer_qthighwide_thumb_ign.jpg

دست خانومه 2 تا sub controler هست

و طبق اطلاعاتی دیدم که بسته این ها که یک ساب کنترلر و یک دوربین داره به یک ساب کنترلر و یک navigation controler نیاز است
آِیا بسته شامل همیناست
آیا باید همه این ها رو گرفت یا با یک ساب کنترلر بسته موجود با یک navigation control اضافی دیگه میشه همه بازی ها رو کرد یا باید ساب کنترل اضافی گرفت
ممنون لطفا سریع جواب بدید

دوستان من ps3 رو يه سالي هست تميزش نكردم يه راهنمايي كنين كه چيكار كنم و از كجا شروع كنم و چجوري تميزش كنم؟
خوب شما نمیخواد کار زیادی انجام دهید فقط کافی یک دستمال عینک یکمی هم خیلی کم نم دار روش به ارامی بکشید تا تمیز شه همین
اگر دفعات بعدی نخواستید ازش استفاده کنید بهتر اون جلدی که داخله کاتونش هست در بیارید و اون را بذارید روش البته فقط مواقع حاموشی کنسول همینb-)

سلام دوستان گلم من xbox360 دارم و میخواهم یه ps3 هم خریداری کنم چند سوال دارم در اینمورد

1: چه مدلی خریداری کنم که قیمت خوبی داشته باشه و بسرفه باشه

2: ایا مثل 360 رجیون pal بگیرم یا اصلا داره همچین چیزایی که بازی هاش راحت گیر بیاد در مورد ps3 هیچ نمیدونم شرمنده

3:قیمت دستگاه رو هم برام بزارید دوستان گلم

4: میشه فیلم رو کپی کرد روی هارد ps3

5: بازی هاش مثل 360 روی هارد اون میشه ریخت که لنز دستگاه خراب نشه

6: من در شیراز در مورد بازی هاش از مغازه دار سوال کردم گفت تعویض بازی هاش از 5 هزار تومان تا 20 هزار تومان تعویض میکنه میسرفه این کار

7: من بازی های معروف اون رو میخواه بازی کنم چند بازی شاهکار اون رو به من معرفی میکنید که انحصار خودش باشه که برای 360 نیومده باشه

8: به نظر شما میسرفه خرید ps3 برای بازی کردن بازی های انحصاری اون فقط انحصاریش میخواهم بازی کنم بازی هایی که با 360 باهم میاد من 360 بازی میکنم تا زیاد پول خرج نشه میسرفه به نظر شما چون مانیتور خودمو فروختم تا بدم یه ps3 کار خوبی میکنم یا نه چون زیاد پول برای بازی نمیدم

در مورد ps3 هر مورد دیگه ای هست که من باید بدونم کمک کنید متشکر دوستان گلم شرمنده زیاد سوال پرسیدم

سلام دوستان گلم من xbox360 دارم و میخواهم یه ps3 هم خریداری کنم چند سوال دارم در اینمورد

2: ایا مثل 360 رجیون pal بگیرم یا اصلا داره همچین چیزایی که بازی هاش راحت گیر بیاد در مورد ps3 هیچ نمیدونم شرمنده

6: من در شیراز در مورد بازی هاش از مغازه دار سوال کردم گفت تعویض بازی هاش از 5 هزار تومان تا 20 هزار تومان تعویض میکنه میسرفه این کار

7: من بازی های معروف اون رو میخواه بازی کنم چند بازی شاهکار اون رو به من معرفی میکنید که انحصار خودش باشه که برای 360 نیومده باشه

8: به نظر شما میسرفه خرید ps3 برای بازی کردن بازی های انحصاری اون فقط انحصاریش میخواهم بازی کنم بازی هایی که با 360 باهم میاد من 360 بازی میکنم تا زیاد پول خرج نشه میسرفه به نظر شما چون مانیتور خودمو فروختم تا بدم یه ps3 کار خوبی میکنم یا نه چون زیاد پول برای بازی نمیدم

در مورد ps3 هر مورد دیگه ای هست که من باید بدونم کمک کنید متشکر دوستان گلم شرمنده زیاد سوال پرسیدم
ذوست عزیز شما چند جا پست میزنی من دارم جواب شما را در تاپیک اول که پست زدی میزنم یکمی صبر کنید تا تمام بشه:|/:)
1-ببین مدل زیاد فرقی نداره چه اسیلم باشه چه فت ولی من به شما میگم اسیلم بگیر بهتره
2-نه ریجن برای پلی 3 فقط برای قیلم اهمیت داره اگر پال بگیری مشکلی نیست چون بازی های پلی 3 ریجن بازی فقط برای انلاین هست و تمامی ریجن ها هم گیر میاد:d
3-قیمت ها فکر کنم نزدیک 380 تومانی باشه اسیلم تقریبا البته بالای اون قیمتی که گفته ام
4-بله فیلم را میتوانی با فلش کپی کنی داخلش و نگاه کنی ولی هرگز dvd یا cd داخلش نذار چون به نزش فشار میاره
5-نه مثله 360 نیست که بازی ها را کپی کنه داخله هارد و از هارد بخونه فقط یکمی اطلاعات را کپی میکنه مثله از 1گیگ هست تا 5 گیگ را فقط کپی میکنه اونم برای موی هاش یا ابدیت بازی همین
6-ببین اون مغازدار را ول کن که همشون دزدان شما بیا توی هم بازی سنتر خودمان بهتر میتوانی بازی گیر بیاری مگر انکه بازیش خیلی قدیمی باشه برو به این کلوب تعویض و فروش بازی های ps3 همین
7-بازی که زیاد هست که انحصاری پلی3 هست مثلا تو میتوانی little big planet یا metal gear solid 4 یا god of war3 یا motor storm2 یاkill zone 2 من همین ها را یاد دارم البته باز هم هست یاد ندارم متاسفانه
8- ببین از نظر میسرفه بستگی به پولتان داره که چه قدر میخواهی پول بدی ولی باید حساب کنی که بازی انحصاری پلی 3 زیاد هستند البته قدیمی هاش ارزان هستند اگر شما مانیتورت را فرختیباید بودنی که بودنه مانیتور خوب نمیتوانی بازی خوب و با کیفیت انجام بدی باید حداقل یک مانیتور حداقل 19 اینچ داشته باشی که بتوانی بازی خوب انجام بدی
مواردی که من با شما میگم اینه که اول جلوی چشم شما باید ابدیت کنه و حواستان باشه که فریمور که میخواد بریزه داخله دستگاه باید با ریجن دستگاهت یکی باشه برای معرض اطمینان میگم
بعد ازش ضمانت بگیر و ازش برگه بگیر با مهر مغازه که نتوانه بعد بگه نه
بعد وقتی میخواهی دستگاه را بگیری به عیر از صدای فن نباید صدای دیگه داشته باشه و دسته اش هم باید اصلی باشه برای اینکه بهفمی که دسته اصلی یا نه برو به این تاپیک
تشخیص دسته بازی ارجینال و غیر ارجینال
همین ها را فعلا به یاد دارم
موفق باشی

آخرین ویرایش:

1-اگه هنوز اميدواري به هك پيشنهادم PS3 FAT البته با فرمور 3.15 ولي اگه زياد برات اهميت نداره هك بشه يا نشه و فقط واسه انحصاري ها ميخواي كه PS3 SLIM 120 GB بهترين مورد
2-كنسول PS3 مثله 360 نيست كه به ريجن گير بده و كنسول PS3 فري ريجن هست(يعني همه نوع ريجن هاي بازي ها روي هر ريجن كنسول مياد )
3-قيمت دقيق ندارم ولي تا اونجا كه ميدونم SLIM 250GB قيمتش حدود 410 تومنه
4-مشيه ولي نه از طريق DVD ,بايد فيلم روي FLASH باشه...
5-نه به هيچ وجه!اگه ميشد ديگه چه مشكلي داشتيم :d
6-ميصرفه البته بهترين پيشنهادم تعويض از همينجاس چون كسي نميتونه از لحاظ قيمت سر كسيرو كلاه بزار(يا فوقش اينجا حداقلشو داريم)
7-تا دلت بخواد هس ولي..:GOW III,GOW CT,Uncharted,Uncharted II,LBP,ModNationRacers,MAG,Heavy Rain,LBP2(COMING SOON),RATCHER AND CLANK SERIES,Heavenly Sword,و...(ديگه ذهن ياري نميكنه :d )
8-البته كه ارزش داره يه ps3 بخري ولي خوب اگه ديگه hd lcd نداري بچدرد ميخوره ps3 بازي كني :d

دوستان اینترنت رو میشه از طریق ps3 برای psp شیر کرد ؟

همه چیشو درست کردم فقط internet connection نمیده سیگنالش هم پره

میخوام یه بازی بخرم نمیشه اینترنت بگیرم مودم وایرلس هم ندارم

از ps3 هم دانلود می کنم وقتی میخواد کپی کنه رو psp همین طور Activating می مونه اعصابم بهم ریخته یکی کمک کنه

کسی می تونه که هم psp هم ps3 داره برام تست کنه

psp رو با usb به ps3 وصل کنید بعد برید تو Acount management سپس Active psp رو بزنید ببینید میشه یا نه به من یه اروری میده

توروخدا یکی تست کنه

آخرین ویرایش:
دوستان لنز ps3 هم مثل xbox ضعيف ميشه؟چيكار كنيم كه نشه؟
اين ديسكاي بازي حتما بايد مثل آينه باشه كه به لنز آسيب نرسونه يا نه نميخواد زياد حساس بشم آخه هر ديسكي از هر نوعي بعد از يه مدت خشهاي ريزي ميگيره كه زير نور لامپ ديده ميشه
در كل مرض وسواس ديسك گرفتم راهنمايي كنين

دوستان اینترنت رو میشه از طریق ps3 برای psp شیر کرد ؟

همه چیشو درست کردم فقط internet connection نمیده سیگنالش هم پره

میخوام یه بازی بخرم نمیشه اینترنت بگیرم مودم وایرلس هم ندارم

از ps3 هم دانلود می کنم وقتی میخواد کپی کنه رو psp همین طور Activating می مونه اعصابم بهم ریخته یکی کمک کنه

کسی می تونه که هم psp هم ps3 داره برام تست کنه

psp رو با usb به ps3 وصل کنید بعد برید تو Acount management سپس Active psp رو بزنید ببینید میشه یا نه به من یه اروری میده

توروخدا یکی تست کنه
هیچ راهی نداره شما باید خودتت اکتیو کنی
ببین نمیتوانی با دیالاپ یک دقیقه وصل شی نترس سرعت دیالاپ بدک نیست برای این کارها خوبه

دوستان لنز ps3 هم مثل xbox ضعيف ميشه؟چيكار كنيم كه نشه؟
اين ديسكاي بازي حتما بايد مثل آينه باشه كه به لنز آسيب نرسونه يا نه نميخواد زياد حساس بشم آخه هر ديسكي از هر نوعي بعد از يه مدت خشهاي ريزي ميگيره كه زير نور لامپ ديده ميشه
در كل مرض وسواس ديسك گرفتم راهنمايي كنين
ببین من نمدانم لنز 360 چه جوری
ولی لنز پلی3 قوی چون من خودم هم حال ندارم تند تند تمیزشان کنم بلوری را همین طوری میزارم داخله دستگاه
فقط تنها چیزی که برای بلوری مشکل سازه اینه که نباید چیزی های تیز بهش بزنی چون خش میافتاده تنها چیزی که روش میافتاده جای انگشت هست که اونم تمیز میشه خیلی راحتb-)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or