هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
دوستان یه سوال من یه مانیتور جدید گرفتم W2261 LG همه چیز هم OK ه ولی صدا نداره من چون قبلا با تی وی بازی میکردم بلد نیستم :blushing: لطفا کمک کنید

سوالتون رو صفحه پیش پرسیده بودن

نه تنها میشه وصل کرد بلکه خیلی هم عالی جواب میده
شما با یه کابل hdmi میتونی راحت ps3 رو بهش وصل کنی
برای صدا هم پشت مانیتور سمت راست خروجی اسپیکر داره که میتونی صدارو از اونجا بگیری

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
مرسی بابت راهنمایی ولی من میخوام با هدفون بازی کنم به همون پشت که وصل میکنم صدا نمیاد البته با اسپیکر امتحان نکردم :biggrin1:
چیکار کنم؟

خواهش میکنم
عزیزم اون خروجی صدای پشت فقط یه خروجیه مثل خروجی کارت صدای کامپیوتر
پس فرق نمیکنه که شما هدفون وصل کنی یا اسپیکر
شما با اسپیکر امتحان کن اگر صدا نداشتی احتمالا مشکل از خروجی باشه
در غیر این صورت هدفون مشکل داره

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
بچه ها من یک کابل hd to dvi گرفتم حال که به مانیتور وصل کردم روی بعضی از بازی ها مانیتور out of reng میده و خاموش میمونه ........میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟؟

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
دوستان یه سوال من یه مانیتور جدید گرفتم W2261 LG همه چیز هم OK ه ولی صدا نداره من چون قبلا با تی وی بازی میکردم بلد نیستم :blushing: لطفا کمک کنید
سلام
شما ميخواهيد از اون خروجي پشت مانيتور استفاده كنيد ؟؟؟ اگر ميخواهيد از اون صدا بگيريد بايد از كابل HDMI استفاده كنيد اما اگر از HDMI TO DVI استفاده ميكنيد بايد به وسيله ي كابل كامپوزيت صدا بگيريد
من خودم يك سوال دارم جايي رو پيدا نكردم كه اون جا بپرسم آپديت mgs4 چقدره ؟؟يعني چند گيگ يا مگ ه (امير حسين جان شما اگر ميشه جواب نده (JIZ ))

آخرین ویرایش:

GUTS

کاربر سایت
Aug 6, 2009
161
نام
White Demon
دوستان من چند روز پیش از روی بازی teken6 فرم ویر 3.01 رو نصب کردم(رجین بازی با دستگاهم یکی بود ) الان بعضی از بازیهایی رو که پشت جلدشون نوشته 1080 رو ساپورت میکنن یا حتی مثلا cod4 رو که قبل از اپدیت 1080 میگرفتم الان دیگه فقط روی 720 نشون میده اومدم یه بازی دیگه هم امتحان کردم که 1080 ساپورته و روی 1080 نشون داد بعضی ها جواب میده بعضی ها نه میخواستم بدونم از فرم ویر دیگه درسته ؟ الان اخرین فرم ویر فکر کنم 3.15 باشه روی کدوم از بازیهای جدید هست که بگیرم اپدیت کنم چون اینترنت پر سرعت ندارم کافی نت هم بهم گفت 6ت بابت دانلود میگیره ممنون میشم اگر راهنمایی کنید توی تاپیک فرم ویر هم گفتم کسی جواب نداده .

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان

خواهش میکنم
عزیزم اون خروجی صدای پشت فقط یه خروجیه مثل خروجی کارت صدای کامپیوتر
پس فرق نمیکنه که شما هدفون وصل کنی یا اسپیکر
شما با اسپیکر امتحان کن اگر صدا نداشتی احتمالا مشکل از خروجی باشه
در غیر این صورت هدفون مشکل داره
مشکل از کابل hdmi بود کابل رو که عوض کردم درست شد :D
ممنون بابت رهنمایی

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
سلام دوستان یه سوال داشتم میخواستم اگر یه بازی رو که ریجنش 2 هست تا 70 % تروفیهاشو بگیری بعدش
همون بازی رو به یه دیسک دیگه که ریجنش 1 هست بازی کنی آیا میشه ادامه تروفیهاش رو بری ؟؟؟
یا اینکه هر ریجنی واسه خودش تروفی لیست جدا داره ؟؟؟ ( مثلا در مورد بازی FIFA 10 ؟؟؟؟)

جواب کامل کسی نداره به من بده ؟؟؟

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
من خودم يك سوال دارم جايي رو پيدا نكردم كه اون جا بپرسم آپديت mgs4 چقدره ؟؟يعني چند گيگ يا مگ ه (امير حسين جان شما اگر ميشه جواب نده (JIZ ))

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
دوستان من چند روز پیش از روی بازی teken6 فرم ویر 3.01 رو نصب کردم(رجین بازی با دستگاهم یکی بود ) الان بعضی از بازیهایی رو که پشت جلدشون نوشته 1080 رو ساپورت میکنن یا حتی مثلا cod4 رو که قبل از اپدیت 1080 میگرفتم الان دیگه فقط روی 720 نشون میده اومدم یه بازی دیگه هم امتحان کردم که 1080 ساپورته و روی 1080 نشون داد بعضی ها جواب میده بعضی ها نه میخواستم بدونم از فرم ویر دیگه درسته ؟ الان اخرین فرم ویر فکر کنم 3.15 باشه روی کدوم از بازیهای جدید هست که بگیرم اپدیت کنم چون اینترنت پر سرعت ندارم کافی نت هم بهم گفت 6ت بابت دانلود میگیره ممنون میشم اگر راهنمایی کنید توی تاپیک فرم ویر هم گفتم کسی جواب نداده .

6t
!!!!!!!!
با سرعت اونجا پير ميشي.
فكر نكنم مشكل از اپديت باشه
چون براي من الان 3.10
اون بازي هايي كه 1080 ساپورت پشتشو ببين
شايد اشتباه كردي.

جواب کامل کسی نداره به من بده ؟؟؟
من كه سر lbp اين طوري شدم.
يعني همش 0% شد.
يه بار كه گفتم.

GUTS

کاربر سایت
Aug 6, 2009
161
نام
White Demon
اشتباه که نه نمیکنم میزنه 720 نمیدونم چرا ولی از وقتی اپدیت کردم اینطوری شد . اره پیر که هیچ هفتا کفنم میپوسونم . کسی میدونه فیلمهای بلوری رو چطور میشه full screen کرد الان دارم همش letter box نشون میده بعضی سکانس ها رو full چرا اینطوریه اخه ممنون میشم راهنمایی کنید .

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
چواب شما در این تاپیک خودم جواب دادم
Metal Gear online

M.A.H

کاربر سایت
Nov 28, 2007
156
مشکل در نصب

سلام

من با یه مشکل عجیب تو نصب بازی( ratchet & clank (TOD برام پیش اومده اونم اینه که با وجود اینکه هاردم خالیه هی پیغام میده که هاردت جا برای نصب نداره. من دستگاهمو تازه خریدم (80 گیگ) و تو setting هم که میرم میزنه حدود 67 گیگ خالی داره اگه دوستان میدونن راه حلش چیه راهنمایی کنن ممنون میشم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام

من با یه مشکل عجیب تو نصب بازی( ratchet & clank (TOD برام پیش اومده اونم اینه که با وجود اینکه هاردم خالیه هی پیغام میده که هاردت جا برای نصب نداره. من دستگاهمو تازه خریدم (80 گیگ) و تو setting هم که میرم میزنه حدود 67 گیگ خالی داره اگه دوستان میدونن راه حلش چیه راهنمایی کنن ممنون میشم
این مشکل قبلا بوده اتفاقا در این بازی شما هاردت را فرمت کن ببین درست میشه یا نه :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر