هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

من یه سوال تو چند صفحه پیش پرسیدم ولی یک مرد پیدا نشد که جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا من میخوام با PS3 و با adsl 128 به اینترنت وصل شم و آنلاین بازی کنم ولی بلد نیستم از ساختن Account (ID) گرفته تا ساختن connection و ..... خلاصه هیچ چی از این قسمتبلد نیستم

من یه سوال تو چند صفحه پیش پرسیدم ولی یک مرد پیدا نشد که جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا من میخوام با PS3 و با adsl 128 به اینترنت وصل شم و آنلاین بازی کنم ولی بلد نیستم از ساختن Account (ID) گرفته تا ساختن connection و ..... خلاصه هیچ چی از این قسمتبلد نیستم
دوست عزیز ، خوب اخه شما نمیخوای یکم بگردی بعد بیای سوال بپرسی .
آموزش ساخت اکانت در PlayStation Network این تاپیک ساخت اکانت . بعد راجع به ADSL شما Wireless Router داری ؟

برای ساخت id باید مودم رو به ps3 وصل کنم؟ تنظیمات خاصی نداره؟ اگه مودم رو وصل کنم خودش میشناسه؟:-":confused:

کابل شبکه رو بزن پشت دستگاه . بعد از توی setting برو روی networksetting بعدشم معلومه دیگه همچیش.فقط گزینه ی wired رو بزن و بقیه رو بزار رو auto خودش میشناسه اگر مودمت پسورد نداشته باشه

اگه آپدیت کنم درست میشه؟ راستی من وقتی آدرسرو بزنم دانمارک حتما باید آدرس دقیق بدم؟ اصلا آدرس واسه چی میخواد؟ به کارت که نیازی نیست؟

اگه آپدیت کنم درست میشه؟ راستی من وقتی آدرسرو بزنم دانمارک حتما باید آدرس دقیق بدم؟ اصلا آدرس واسه چی میخواد؟ به کارت که نیازی نیست؟
آره عزیزم ، Update کنی مشکلی نخواهی داشت ، نحوه اموزش ساخت اکانت هم که بهت دادم ، نحوه وصل شدن رو هم نیما تو اون تاپیک بهت میگه ، هیچ کاری نداره .
راجع به محل ثبت نام ، فقط آمریکا آدرس Valid میخواد .
کارت هم خیر ، نیازی نیست . :smile:

آقا من یک سوال پیش پا افتاده میپرسم!! فقط مسخره نکنید!!:laughing:
این کابل hdmi صدا هم انتقال میده؟!؟ الان من ps3 رو با کابل سه فیش که تو جعبش بود وصل کردم به hd tv افتضاح بود!! الان من چیکار باید بکنم که 1080 بگیرم با صدا!؟! حوصله گشتن ندارم!!

آقا من یک سوال پیش پا افتاده میپرسم!! فقط مسخره نکنید!!:laughing:
این کابل hdmi صدا هم انتقال میده؟!؟ الان من ps3 رو با کابل سه فیش که تو جعبش بود وصل کردم به hd tv افتضاح بود!! الان من چیکار باید بکنم که 1080 بگیرم با صدا!؟! حوصله گشتن ندارم!!
این حرفا چیه ، سواله دیگه .
آره عزیز ، هم صدا هم تصویر . با HDMI وصل کن ببین چی میبینی :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or