هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

یه سوال این فایل bakeupی که از هارد ps3می گیریم به چه کاری میاد.
آیا بعد از فرمت هارد می تونیم با backeup فایل ها رو برگردونیم (مثلا دمو بازی ها).
لطفا سریع جواب بدین.

من خودم 3تا اکانت دارم مال هر سه منطقه همش هم خوب کار می کنه
اگر نمیشه یه ip اختصاصی یا vpn بگیر از اینتر نت (برای خریدنش هم بزن تو google خرید ip اختصاصی امریکا)
خدافظ
:blushing::((جواب من رو هم بدین

با سلام به دوستان گرامی یک توصیه مهم را باید چند بار تکرار کنم در هر تاپیکی
برای اپدیت کنسول ps3 باید ببینید رجیون چی هست بعدش برین از همون سایت خودش دانلود کنید
مثلا فریمور دستگاه j باید از سایت زاپن بگیرید pal از سایت اروپا و uc از سایت امریکا اگه با خود کنسول به اینترنت وصل میشین و اپدیت میکنید که ایرادی نداره ولی اگه با pc فریمور رو دانلود میکنید باید همینطور که گفتم از سایتی دانلود کنید که مربوط به رجیون کنسول میباشد در پایین یک تذکر از سایت امریکا که در مورد همین مطلب که گفتم نوشته بخونید

This update is for customers who own PS3™ systems sold in North America. DO NOT update your PS3™ system through this Web site if you purchased your system outside North America. There is no guarantee of proper operation with other models sold outside North America.

در اخر احتیاط در هر کاری خوب هست در این مورد هم حتما این کار رو بکنید به نفع خودتونه
لینک دانلود فریمور 2.10

برای J

http://djp01.ps3.update.playstation...08393f1bd8e91589c95837142caf0a58/PS3UPDAT.PUP

برای PAL

http://duk01.ps3.update.playstation...08393f1bd8e91589c95837142caf0a58/PS3UPDAT.PUP

برای UC هم اومده لینکشو پیدا نکردن هر کسی پیدا کرد لینک رو بزار

متشکرم موفق باشید

آخرین ویرایش:
یه سوال این فایل bakeupی که از هارد ps3می گیریم به چه کاری میاد.
آیا بعد از فرمت هارد می تونیم با backeup فایل ها رو برگردونیم (مثلا دمو بازی ها).
لطفا سریع جواب بدین.

این BACKUP فقط روی یه دستگاه جواب میده چون MAC ADDRESS هر دستگاه با هم فرق میکنه

بعد از فرمت هم میتونی دوباره همه اطلاعات RESTORE کنی :)

فکر میکنم بسته به Region دستگاه ، کشور باید انتخاب بشه .
مثلا با دستگاه J در هنگام Sign IN کشورهای آسیایی رو باید انتخاب کنیم و با دستگاه UC کشورهای امریکایی .

خیر ، اینطور نیست ....

دستگاه شما هر ریجنی که باشه میتونید هر کشوری که خواستید انتخاب کنید ....
حتی میتونید روی یک دستگاه چندین اکانت مختلف و با کشورهای مختلف بسازید ....

مشکل ایشون عجیبه و من فکر میکنم درست Sign Up نکردن ...

دستگاه من Jap هست. ادرس رو میتونم تغییر بدم اما نمیتونم کشور محل اقامت رو عوض کنم.
میتونید به من کامل توضیح بدین و بگین که قدم به قدم چه کاری باید انجام بدم.
حتی اگر هم بخوام یک Id جدید بسازم باید چکار کنم.
بخاطر اطلاعات شما هم ممنونم.

برای اینکه یک ID ـه جدید بسازی باید بری روی آخرین گزینه از سمت چپ و بعد Creat New Account ( فکر کنم ) رو بزنی و بعدش هم اگه بخوای با یک رجیون دیگه اکانت بسازی، باید اون رجیون رو انتخاب کنی ;)

دستگاه من Jap هست. ادرس رو میتونم تغییر بدم اما نمیتونم کشور محل اقامت رو عوض کنم.
میتونید به من کامل توضیح بدین و بگین که قدم به قدم چه کاری باید انجام بدم.
حتی اگر هم بخوام یک Id جدید بسازم باید چکار کنم.
بخاطر اطلاعات شما هم ممنونم.

اینم راهنمای قدم به قدم

شما الان باید به قسمت user رفته و یک اسم کاربری جدید بسازید چون در غیر اینصورت نمیتونید اکانت جدید بسازید وقتی با اسم جدید وارد سیستم شدید حالا میتونید دوباره اکانت جدید بسازید صفحه ای که از شما محل سکونت رو میپرسه نباید که راستشو بگی و گرنه این کشورهای خاورمیانه هنوز حمایت نمیشن وقتی هم داخل ps store میشی میبینی هیچی داخلش نیست بین این سه تا کشور US-UK-JP یکی رو انتخاب کنی که پیشنهاد میشه امریکا رو برداری چون بازی های دموش بیشتره و زودتر از بقیه هم میاد حالا بعدا اگه خواستی اکانت jp-uk داشته باشی دوباره باید در قسمت user یک نام کاربری جدید اضافه کنی حالا برای ادامه کار باید یک ادرس دقیق در امریکا داشته باشی که در مراحل بعد بهش بدی و گرنه قبول نمیکنه بقیه مراحلش مشکل نیست وقتی هم که تمام شد و وارد ps store شدی همه چی اونجا هست:cool:

salam mishe age dastgah upgarade kard masalan hamin 2.10 bad be hamoon halat aval bargardoond yani hamoon 1.31 aya rahi hast ya asan emkan nadare mamnoon
نه, نمیشه ( حداقل فکر کنم به این راحتی ها، نباشه ) باید دانگرید ( Downgrade ) کنی !

پ.ن : لطفا فارسی تایپ کن ;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or