هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

اقا من چطوری این Psp رو به Ps3 وصل کنم هر کار کردم تو قسمت ریموت پلی نشد که نشد . حالا وصلش کنی به چه درد میخوره . در ضمن Psp کپی خور شدس ها . ممکنه واسه کپی خور بودنش باشه که وصل نمیشه . لطفا راهنمایی کنید .

اقا من چطوری این Psp رو به Ps3 وصل کنم هر کار کردم تو قسمت ریموت پلی نشد که نشد . حالا وصلش کنی به چه درد میخوره . در ضمن Psp کپی خور شدس ها . ممکنه واسه کپی خور بودنش باشه که وصل نمیشه . لطفا راهنمایی کنید .
ورژن PS3 ت چنده ؟ ورژن PSP ت چطور ؟ / ببین اگر بخوای وصل کنی باید ورژن هر دو رو آخرین باشه ، مثلا اگر فرمور PSP ت 3.7 باشه و بخوای روی ورژن 2 ـه PS3 به هم وصل کنی، نمیشه / میگه که باید PSP ت رو آپدیت کنی ( که هنوز آپدیت هک شده ی بیشتر از 3.71 نیومده ! )

ورژن PS3 ت چنده ؟ ورژن PSP ت چطور ؟ / ببین اگر بخوای وصل کنی باید ورژن هر دو رو آخرین باشه ، مثلا اگر فرمور PSP ت 3.7 باشه و بخوای روی ورژن 2 ـه PS3 به هم وصل کنی، نمیشه / میگه که باید PSP ت رو آپدیت کنی ( که هنوز آپدیت هک شده ی بیشتر از 3.71 نیومده ! )

لازم نیست روی هر دو تا آخرین فیرمور نصب شده باشه ، روی PS3 از همون فیرمور های اولیه این قابلیت فعال هست (کمی محدود تر) . روی PSP هم از فیرمور 3.0+ این Remote Play فعاله...

این دوستمون احتمالا جایی اشتباه کرده وگرنه مشکلی نداره...

لازم نیست روی هر دو تا آخرین فیرمور نصب شده باشه ، روی PS3 از همون فیرمور های اولیه این قابلیت فعال هست (کمی محدود تر) . روی PSP هم از فیرمور 3.0+ این Remote Play فعاله...

این دوستمون احتمالا جایی اشتباه کرده وگرنه مشکلی نداره...
نخیر .
من خودم امتحان کردم، نشد . ورژن PSP م 3.71 و ورژن PS3 م 2 بود . میگفت باید آپدیت کنم .
پ.ن : قبلا این کار رو انجام دادم => بلد هستم !

سلام من تازه دستگاهمو گرفتم چندتا سوال دارم
اول از همه براي شارژ دسته اگه با دسته بازي کنم همزمان به دستگاه با سيمش وصل باشه ايا شارژ ميشه؟ و چه قدر طول ميکشه شارژ بشه ايا وقتي دستگاه خاموش ولي چراقاي قرمزش روشنه دسته وصل باشه شارژ ميشه ؟ وچه قدر شارژ دسته ميره؟ من دستگام 60 گيگ وقتي گرفتمش رفتم ديدم ورژنش 1.31 ايا ميشه اپگريد نکنم اگه اين کارو نکنم چي ميشه؟ بعد اين مشکل لنز که جديدنا مد شده اگه من فقط باهاش بلوري بازي کنم ممکنه مشکل پيش بياد واخرسرم اينجا کافي 10 دقيقه يه وسيله تو خونه باشه کلي خاک روش ميشينه ايا ممکنه خاک باعث خرابي دستگاه بشه ممنون ميشم يکي جوابم بده

سلام من تازه دستگاهمو گرفتم چندتا سوال دارم
اول از همه براي شارژ دسته اگه با دسته بازي کنم همزمان به دستگاه با سيمش وصل باشه ايا شارژ ميشه؟ و چه قدر طول ميکشه شارژ بشه ايا وقتي دستگاه خاموش ولي چراقاي قرمزش روشنه دسته وصل باشه ميشه ؟ وچه قدر شارژ دسته ميره؟ من دستگام 60 گيگ وقتي گرفتمش رفتم ديدم ورژنش 1.31 ايا ميشه اپگريد نکنم اگه اين کارو نکنم چي ميشه؟ بعد اين مشکل لنز که جديدنا مد شده اگه من فقط باهاش بلوري بازي کنم ممکنه مشکل پيش بياد واخرسرم اينجا کافي 10 دقيقه يه وسيله تو خونه باشه کلي خاک روش ميشينه ايا ممکنه خاک باعث خرابي دستگاه بشه ممنون ميشم يکي جوابم بده
بله حین بازی کردن میشه ولی اگر خاموش باشه نه. طبیعتا حین بازی زمان بیشتری میبره. اگه خودتم نخوای آپدیت کنی با گذاشتن بلوری داخل دستگاه اگه بخوای بازی کنی باید حتما آپدیت شه (آپدیت داخل بلوری هست). اگه دستگاهتو عمودی بذاری گرد و خاک خیلی کمتر روش میشینه. راستی تا یادم نرفته مبارکتون باشه!:cheesygri

با عرض معذرت باید بگم که اشتباه میکنی! ;)
:confused::confused:
پس جرا برای من ( و یکی دیگه از دوستام ) نمیشه .
شما مطمئنی ؟ چون من قبلا این کار رو کردم ، به آخرین مرحله که میرسم ( میگه جفتشون رو بزار رو ریموت پلی ) نمیشه. ( میگه که PSP ت رو باید آپدیت کنی، یه همچین چیزی )

:confused::confused:
پس جرا برای من ( و یکی دیگه از دوستام ) نمیشه .
شما مطمئنی ؟ چون من قبلا این کار رو کردم ، به آخرین مرحله که میرسم ( میگه جفتشون رو بزار رو ریموت پلی ) نمیشه. ( میگه که PSP ت رو باید آپدیت کنی، یه همچین چیزی )

من الان رو PSP با فیرمور 3.40 Remote play رو میتونم اجرا کنم.

کلا مشکلی نداره که فیرمور چی باشه ، فقط روی فیرمور های بالاتر ، راحت تر اجرا میشه. روی PS3 های فیرمور 1.5 تا 1.54 هم باید برای Remote play ، قابلیت Atrac رو فعال کنید ، که برای این کار باید PS3 به اینترنت وصل بشه ، احتمالا مشکل شما این بوده...

من 360 دارم ولی در حال خواندن غزل خداحافظی هست گفتم برگردم به اصل خودم و برم ps3 بخرم از نظر مالی هم برای خرید بازیهاش مشکلی ندارم فقط از یه چیزی میترسم اونم این مشکل جدید لنز هست اگه یه توضیح بدید که مشکل از کجاست ممنون میشم چون من برای ps2 نمیخوام امکانش هست برای لنز مشکلی پیش نیاد؟
ویه سوال دیگه از بین مدلها و ریجنهای مختلفش کدوم رو بردام؟و اگه فقط j گیرم اومد بگیرم یا نه؟ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or