هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
3 تا سوال :d
1- اقا من داشتم Fifa 09 بازی میکردم یه لحظه هایی تو بازی حس میکنم بازی تیک میزنه خیلی سریع حل میشه یا تو Heavenly Sword بعضی جاها افت فرم داره ! اینا از چی میتونه باشه ؟ در ضمن من فریم ویر دستگاهم 2.45 هست !!!! از این میتونه باشه ؟ تو چه بازیی جدیدترین فریم ویر وجود داره ؟

========

2-در ضمن من چرا اون کارایی که تو فیفا انجام میدم تا تروفی بگیرم رو وقتی که انجام میدم تروفی نمیگیرم ؟
باید چیزی از اینترنت دانلود کنم بریزم تو دستگاه ؟

=========

3-اقا طرز ریختن Themes مگه اینجوری نیست که یه پوشه به اسم PS3 میسازی بعد یه پوشه ی Themes بعد تم رو میروزی تو اون میری install میکنی ؟ پس چرا من این کارو میکنم میگه هیچ تمی یافت نمیشه ! چیکار کنم ؟
1.میتونه باشه.خب بازی های جدید.(میتونی از طریق همین PCـی که پاشی بدانلودی بعد بریزی...
2.باید فریم ویرت جدید باشه (مثلا ماله من که قدیمی بود اوایل GTA IV رو من تروفی هاشو نداشتن!!!
3.باید اسمش رو کلا با حروف بزرگ بنویسی نیما
4.امری دیگیری نبود :biggrin1: فعلا ضعف رحمت کنیم!:biggrin1:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
میلاد خدا عمرت بده خو زودتر میومدی :d
1-اقا من ADSL ندارم که از PC دان کنم برا همین میپرسم مثلا تو BD که من از فیفا 09 یا انچارتد دارم اپدیتی نیست . میخوام ببینم تو کدوم بازی هست که خودت مطمئن باشی مثلا تو Infamous اپدیت 2.80 هست ؟
2- مثلا باید چند باشه ؟
3-مرسی
4 - برو دیگه نمیخوام ببینمت:d

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
1-اقا من ADSL ندارم که از PC دان کنم برا همین میپرسم مثلا تو BD که من از فیفا 09 یا انچارتد دارم اپدیتی نیست . میخوام ببینم تو کدوم بازی هست که خودت مطمئن باشی مثلا تو Infamous اپدیت 2.80 هست ؟
2- مثلا باید چند باشه ؟
3-مرسی
من هر Frimware جدیدی اومده دان کردم و ریختم!نمیدونم چه بازی داره (2.80) inFAMOUS خوبه جزء بازی های جدیده تقریبا ولی فکر کنم باید بری دان کنی Trophy رو راستش من اهل ترفی مروفی نیستم.:biggrin1:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
2- مثلا باید چند باشه ؟
3-مرسی
برای تروفی ربطی به فریم ور نداره ! برای تروفی باید بازیها آپدیت بشن که تنها راهش هم با ps3 هست و نمیشه با pc دانلود کرد!
هونلی هم کلا مشکل فریم داره! و ربطی به هیچ چیزی نداره!
از این بازیها فیفا 09 و آنچارتد با آپدیت تروفی بهشون اضافه میشه!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
البته من از 2تا تبدیل استفاده کردما به خاطر همین یک جای خالی مادگی میمونه که من به اون هدفون زدم تو عکس معلومه
image.php

این لینک عکسم هستش اگه نیورد
http://www.freeimagehosting.net/image.php?b3cd1fdb5a.jpg
مرسی اقا حالا من که یک جور دیگه کردم حالا ببینم این جوری میشه یا نه تشکر:biggrin1:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
برای تروفی ربطی به فریم ور نداره ! برای تروفی باید بازیها آپدیت بشن که تنها راهش هم با ps3 هست و نمیشه با pc دانلود کرد!
هونلی هم کلا مشکل فریم داره! و ربطی به هیچ چیزی نداره!
از این بازیها فیفا 09 و آنچارتد با آپدیت تروفی بهشون اضافه میشه!
میثم یعنی برا هر بازی که میاد باید برم واسش از PSN فایل تروفی رو دان کنم یا یدونه میگیرم برا همیشه به همه اضافه میکنه ؟ چند مگه ؟
کامل توضیح میدی بازی ها اپدیت بشن یعنی چی ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
میثم یعنی برا هر بازی که میاد باید برم واسش از PSN فایل تروفی رو دان کنم یا یدونه میگیرم برا همیشه به همه اضافه میکنه ؟ چند مگه ؟
وقتی شما به طریق پلی 3 وصل میشی بعد وارده بازی میشی یا ابدیت میشه یا نمیشه
سایزش هم از 30 به بالا هست مگ
البته بعضی تروفی ها داخله خوده بازی هستند اونهایی که جدید هستند

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
همونطور که میدونی قبلا سیستمی به نام تروفی تو بازیهای ps3 وجود نداشت به همین خاطر اوون بازیهایی که اوون موقع اومدن احتیاج به آپدیت دارن ! ولی بازیای جدید احتیاجی به آپدیت ندارن و تروفی درونشون هست :D

hoseinlu

کاربر سایت
Jan 28, 2008
483
نام
زهير
با سلام . :cheesygri
من تازه ps3 خريدم و اطلاعاتم خيلي كمه . مي خواستم بدونم كه چجوري ميتونم بازي رو روي هارد install و يا به نوعي روي هارد بريزم و البته اينو مي دونم كه بازي بايد حتما تو درايو باشه تا اجرا بشه . گفتم شايد اينطوري درايو كمتر كار كنه . اگه ميشه دوستان يه راهنمايي كنن . :love:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
با سلام . :cheesygri
من تازه ps3 خريدم و اطلاعاتم خيلي كمه . مي خواستم بدونم كه چجوري ميتونم بازي رو روي هارد install و يا به نوعي روي هارد بريزم و البته اينو مي دونم كه بازي بايد حتما تو درايو باشه تا اجرا بشه . گفتم شايد اينطوري درايو كمتر كار كنه . اگه ميشه دوستان يه راهنمايي كنن . :love:

خود بازی ميخواد که نصب کنی... بعضی از بازی ها هم خودت داخل بازی همچين چيزی رو بهت ميده...

اونطوری که مد نظرته نميشه... خير

همون بازی ها رو بزاری و ديسک های بی کيفيت نزاری داخل دستگاه ... مشکلی نيست

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام به همهی دوستان
من خودم بازی infamous رو ندارم اما یکی از دوستانم که اومده بود خونمون اینو برام اورد و من اون روز دوستی با اون رو فراموش کرده و infamous بازی کردم
امروز که از بیکاری منو های ps3 رو بالا پایین میکردم تو قسمت game data utility دیدم عکس همین بازی هست که 1000رو خورده ای مگابایت حجم داشت ینی بیشتر از 1گیگ
حالا اون چی هست

ممنون

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
سلام به همهی دوستان
من خودم بازی infamous رو ندارم اما یکی از دوستانم که اومده بود خونمون اینو برام اورد و من اون روز دوستی با اون رو فراموش کرده و infamous بازی کردم
امروز که از بیکاری منو های ps3 رو بالا پایین میکردم تو قسمت game data utility دیدم عکس همین بازی هست که 1000رو خورده ای مگابایت حجم داشت ینی بیشتر از 1گیگ
حالا اون چی هست

ممنون
یه سری دیتا های بازی هست که اگر اشتباه نکنم برای Loading بازی هست که مدتشو کم میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر