هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
سلام به بکس
اقا من وقتی دسته رو برای شارژ به خود Ps3 میزنم چراغ شماره 1 روشن میشه ولی وقتی دسته رو به USB کامپیوتر میزنم هر 4 تا چراغ دسته چشمک زن میشن ! درسته ؟ مشکلی که نداره ؟
راستی برای بار اول دسته چقد باید شارژ بشه و برای دفعه های بعد چقد ؟

وقتی دسته رو به PS3 میزنی خودش خود به خود شارژ میشه و وقتی روشن ـه دسته چراغ شماره یک رو میزنه یعنی این دسته دسته اول هست
USB رو کلا نباید به PC بزنی چون فکر نمیکنم شارژ کنه دلیل اینم که چشمک میزنه اینه که دسته رو روشن کردی ولی با PS3 نمیتونه ارتباط برقرار کنه که چشمک میزنه
کلا این کار اشتباه هست
به خود من گفتن بزار 10 ساعت شارژ بشه من گذاشتم 3 ساعت شارژ شد کامل که شد در اوردم هیچ مشکلی هم تا الان (2 سال :biggrin1:)برام پیش نیومده :smile:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
وقتی دسته رو به PS3 میزنی خودش خود به خود شارژ میشه و وقتی روشن ـه دسته چراغ شماره یک رو میزنه یعنی این دسته دسته اول هست
USB رو کلا نباید به PC بزنی چون فکر نمیکنم شارژ کنه دلیل اینم که چشمک میزنه اینه که دسته رو روشن کردی ولی با PS3 نمیتونه ارتباط برقرار کنه که چشمک میزنه
کلا این کار اشتباه هست
به خود من گفتن بزار 10 ساعت شارژ بشه من گذاشتم 3 ساعت شارژ شد کامل که شد در اوردم هیچ مشکلی هم تا الان (2 سال :biggrin1:)برام پیش نیومده :smile:
نه! به pc بزنی شارژ میشه!

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
نیما ! تو باید نرم افزار شناسایی دسته رو برای pc بگیری اون وقت میشه از دسته توی pc هم استفاده کرد و یک چراغ بیشتر روشن نمیشه !

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
نیما ! تو باید نرم افزار شناسایی دسته رو برای pc بگیری اون وقت میشه از دسته توی pc هم استفاده کرد و یک چراغ بیشتر روشن نمیشه !

میشه شارژش کرد یا نه؟
نه بابا نرم افزار اینا نمی خوادش. من خودم وصل کردم به PC و به راحتی شارژ میشی. اون 4 تا چراغ چشمک زن هم نشون دهنده اینه که داره شارژ میشه. چون وقتی تموم میشه دیگه چشمک نمیزنه.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اره بابا همینه که برهان میگه :d 4 تا چشمک زن برا این بود که داره شارژ میکنه ! بعد از 2 ساعت خاموش شد در اوردم !
کامل شارژ میشه وقتی به PC بزنی . در ضمن من تن سینمای خانگی هم زدم داشت شارژ میکرد .
یه سوال دیگه برا بازی انلاین چه سرعتی خوبه 256 یا 512 یا بالاتر ؟

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
اره بابا همینه که برهان میگه :d 4 تا چشمک زن برا این بود که داره شارژ میکنه ! بعد از 2 ساعت خاموش شد در اوردم !
کامل شارژ میشه وقتی به PC بزنی . در ضمن من تن سینمای خانگی هم زدم داشت شارژ میکرد .
یه سوال دیگه برا بازی انلاین چه سرعتی خوبه 256 یا 512 یا بالاتر ؟
256 کافیه! البته پینگ مهم تره! پینگ باید خوب باشه!

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
کلا این کار اشتباه هست

شارژ میشه و هیچ فرقی هم نمیکنه که به USB ـه کجا بزنی ... به هر USB2ـی بزنی مشکلی نداره و شارژ میشه !

vampiresasan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
99
من دسته گرفتم اورجينال زدم به پلي استشن كه هيچ خراب شد كه در تاپيك ارورها گفتم الان دسته چراغي كه ميزنيم به شارژ بشه روشن نيميشه الان زدم به كامپيوتر

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
resident evil 5
infamous
بچه اگر کسی بازی اویل و اینفیموس رو داره به قیمت مناسب خریدارم .
لطفا قیمت و ریژن رو برام پیغام خصوصی بزارید...

Poisonman

کاربر سایت
Apr 19, 2009
63
resident evil 5
infamous
بچه اگر کسی بازی اویل و اینفیموس رو داره به قیمت مناسب خریدارم .
لطفا قیمت و ریژن رو برام پیغام خصوصی بزارید...
دوست عزيز، اينجا جاي خريد و فروش بازي نيست. يك تاپيك مخصوص براي اينكار وجود داره.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=20355
لطفاً يكم بيشتر جستجو كنيد.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
3 تا سوال :d
1- اقا من داشتم Fifa 09 بازی میکردم یه لحظه هایی تو بازی حس میکنم بازی تیک میزنه خیلی سریع حل میشه یا تو Heavenly Sword بعضی جاها افت فرم داره ! اینا از چی میتونه باشه ؟ در ضمن من فریم ویر دستگاهم 2.45 هست !!!! از این میتونه باشه ؟ تو چه بازیی جدیدترین فریم ویر وجود داره ؟

========

2-در ضمن من چرا اون کارایی که تو فیفا انجام میدم تا تروفی بگیرم رو وقتی که انجام میدم تروفی نمیگیرم ؟
باید چیزی از اینترنت دانلود کنم بریزم تو دستگاه ؟

=========

3-اقا طرز ریختن Themes مگه اینجوری نیست که یه پوشه به اسم PS3 میسازی بعد یه پوشه ی Themes بعد تم رو میروزی تو اون میری install میکنی ؟ پس چرا من این کارو میکنم میگه هیچ تمی یافت نمیشه ! چیکار کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر