هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

دوستان عزیز :

سلام من میخوام از این سایت فیلم DVD بخرم تا ببینم روی

ps3 اجرا میشه این فیلم dvd یا نه؟>؟؟؟ گفتم شاید خدای نکرده

مشکلی داشته باشه ps3 ....

به نظر شما این فرمتی که این فیلم رو میخوام از این سایت

بخرم روی ps3 اجرا میشه یا نه؟؟

اینم سایتش :

http://www.filmp.blogfa.com/cat-2.aspx

مثلا من فیلم 28 هفته آینده رو سفارش دادم ....

یعنی این فیلم به دستم برسه 100% میتونم روی ps3 ببینم

این فیلم رو یا نه؟؟؟

اره میخونه چون dvd معمولی هست
ولی از این سایتا نخر اینا خیلی گرون میدن برو از همین dvd هایی که دونه ای 600 تومنه بگیر (اگه اشتباه نکنم تو همین سایتم هست) که از نظر کیفیت هیچ تفاوتی ندارن ولی قیمت اینا خیلی زیاد تره راستی چرا 28 هفته بعد رو سفارش دادی فیلم بهتر از اینم بود

کدام رو ریجن از Ps3 رو پیشنهاد می کنید برای خرید ؟

کدام ریجن رو از Ps3 رو پیشنهاد می کنید برای خرید ؟

سلام راستش این هستش که من قصد خرید Ps3 رو دارم و تا یک هفته ی دیگه میخوام بخرم ولی هنوز نمی دونم چه ریجنی از دستگاه رو بخرم ؟ میخواستم بدونم که بهترین ریجن برای Ps3 چی هستش و کدوم رو برای خرید پیشنهاد می کنید و با دلیل هم اگه میشه عرض نمایید.

ممنونم میشم از اساتیدی که جواب سوال من رو بدن.

سلام راستش این هستش که من قصد خرید Ps3 رو دارم و تا یک هفته ی دیگه میخوام بخرم ولی هنوز نمی دونم چه ریجنی از دستگاه رو بخرم ؟ میخواستم بدونم که بهترین ریجن برای Ps3 چی هستش و کدوم رو برای خرید پیشنهاد می کنید و با دلیل هم اگه میشه عرض نمایید.

NTSC/UC یا PAL فرقی نداره ... تنها دلیلش هم برای Online بازی کردن ، چون کیفیت Ping ما با سرورهای اروپا ( PAL ) و امریکا ( NTSC/UC ) خیلی بهتر از آسیا و ژاپن ( NTSC/J Asia و NTSC/J Japan ) هست .
و به خاطر اینکه بعضی از بازیها شما رو از روی ریجن دستگاه به سرور مورد نظر وصل میکنن بنابراین PAL یا NTSC/UC بهتره .

سلام
از نظر کارایی زیاد با هم فرقی نمیکنه اما به نظر من و خیلی های دیگه (دوستان و اقا نیما)
رجیون NTSC/UC بهتره از لحاظ اجرای بازیها در بخش ان لاین
منم میخوام بخرم چون بالاخره تونستم پولشو جور کنم ولی با عرضه مدل 40 گیگابایتی
که قراره ارزونتر باشه و عیبهای پکهای قدیمی تر رو نداره و همچنین در دو رنگ سفید و مشکی میاد که اگه منطقی تر فکر کنی میبینی که 40 گیگابایتی به صرفه تره (چون فروشش تو دنیا بیشتر بوده و سونی دیگه تو این مدلش تمامی عیبهای اونو برطرف کرده ) من اگه باشم 1 ماهه دیگه هم صبر میکنم تا 40 گیگ بیاد با قیمت 400 الی 440 و مطمئن از اینکه پس فردا لنز دستگاهم خراب نمیشه :love:
به هر حال اگه کمی صبر کنی به نفعته به نظر من
با تشکر

سلام
ببخشید یه سوال داشتم
یه قطعه توی پلی استیشن 3 بود که همه بازیهای پلی استیشن 2 رو اجرا میکرد(motion engine) .گفتن اون قطعه رو سونی حذف کرده.پس الان پلی استیشن 3 چه جوری بازیهای پلی استیشن 2 رو اجرا میکنه؟

سلام
ببخشید یه سوال داشتم
یه قطعه توی پلی استیشن 3 بود که همه بازیهای پلی استیشن 2 رو اجرا میکرد(motion engine) .گفتن اون قطعه رو سونی حذف کرده.پس الان پلی استیشن 3 چه جوری بازیهای پلی استیشن 2 رو اجرا میکنه؟

به صورت نرم افزاری!
روی مدل های 40 گيگ نه سخت افزاری هست نه نرم افزاری !

یه مورد نگران کننده: Ps3 من تا به حال 2 بار گیر کرده
یه بار وسط بازی
یه بار هم وسط فیلم
به نظر شما چی شده؟
تورو خدا کمکم کنید!!
دارم از نگرانی پس میافتم...

یه مورد نگران کننده: Ps3 من تا به حال 2 بار گیر کرده
یه بار وسط بازی
یه بار هم وسط فیلم
به نظر شما چی شده؟
تورو خدا کمکم کنید!!
دارم از نگرانی پس میافتم...
مشکلی نیست رفیق مال اینه که خیلی روشنه.
مثلا یه بار هفت روز مال من روشن بود بعد قفل کرد.
فریمورت رو هم بکن 2.1

سلام پلی منم دقیقا سه با روی بازی هنگ کرد امروز فقط دو ساعت از بازی کردنم گذشته بود البته یه دفعه داشتم می رفتم تو بازی تازه روشن کرده بودم (six vegas بود ) هنگ کرد
یه باره دیگه تو موتور استورم اومدم برم تو منو ...........
امروزم تو assassins بود تازه یه شهر جدید وا کرده بودم با کلی عشق و حال اومدم بر تو شهره به loading هم نرسید و ...........................
مشکل از چی میتونه باشه میشه از نوسان برق باشه
من از محافظم استفاده می کنم
حرارت دستگاه هم زیاد نبود من تا حالا تا هفت ساعت روشن گذاشتمش هنگ نکرده
یه وقت نمیره بعد از صد سال یه بازی خریدم:((:((:(((اگه ممکن بمیره بگید بدم به یکی دیگه بکشتش:biggrin1:)

سلام پلی منم دقیقا سه با روی بازی هنگ کرد امروز فقط دو ساعت از بازی کردنم گذشته بود البته یه دفعه داشتم می رفتم تو بازی تازه روشن کرده بودم (six vegas بود ) هنگ کرد
یه باره دیگه تو موتور استورم اومدم برم تو منو ...........
امروزم تو assassins بود تازه یه شهر جدید وا کرده بودم با کلی عشق و حال اومدم بر تو شهره به loading هم نرسید و ...........................
مشکل از چی میتونه باشه میشه از نوسان برق باشه
من از محافظم استفاده می کنم
حرارت دستگاه هم زیاد نبود من تا حالا تا هفت ساعت روشن گذاشتمش هنگ نکرده
یه وقت نمیره بعد از صد سال یه بازی خریدم:((:((:(((اگه ممکن بمیره بگید بدم به یکی دیگه بکشتش:biggrin1:)

بازی assassins که فریز داره احتمالا از خودشه. یا این که از اپدیت هست.

سلام اپدیت رو خوده بازی بود (1.94)
دوباره امروز وقتی داشتم assassins را بازی میکردم این طوری شد فکر کردم شاید بلوری بازی ایراد داشته باشه واسه همین 3 ساعت با بازی های دیگه بازی کردم اصلا هنگ نکرد
این بازی خیلی داغونه حیفه این گرافیک
مثلا وقتی میخوای بری تو بازی این یارو الطیر اول میره تو یه جای ابی رنگ که هیچی نیست و باید از اونجا بعد چند ثانیه بره تو بازی یه دفع تو همون جا موند منظورم اینکه بازی قفل نکرد ولی مثل هر دفعه نرفت تو مرحله ی بعد مجبور شدم از بازی بیام بیرون
حالا واسه این مشکل patch نیومده ؟؟؟؟ نسخه ایکس باکسم این جوری یا نه؟؟؟

یه سوال داشتم
به هر روشی که ما ps3 رو اپدیت کنیم اگه وسط کار برق بره ps3 خراب میشه؟
شما ها چه جوری اپ میکین (نمیترسین یه وقت برق بره؟)
نه به هر روشی فقط به روش خود دستگاه که اگه برق بره دیگه..... ولی از طریق دوراه دیگه چون حجمش کمه سریع ریخته میشه پس هیچ اتفاقی نمی افته

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or