هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام
ببخشید

Trophy به چه در دی می خوره ؟؟

fifa 09 ام Trophies نداره در صورتی که در بخش Trophiesش giudeش موجود هست* باید چی کار کنم فریومر من 2.70 هست
خیلی ممنون

Trophy Guide :
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=15486

راجع به فيفا.... به اينترنت وصل شو... بازی رو بزار.... خودش چک ميکنه با server يه (PATCH) فايل 15 يا 16 mb ميگيری و تروفی ها رو برات ميزاره ... تاپيکش رو هم من درست کردم
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=21366

با عرض سلام خدمت دوستان
من تمام بازیهام با رزلوشن 720pاجرا میشه درصورتی که تنظیمات دستگاه روی 1080pاست
وتلویزیون هم 1080full hd است
لطفا بگید چه جوری میشه بازیها رو با ر زلوشن 1080بازی کنم
متشکرم

با عرض سلام خدمت دوستان
متشکرم

سلام اگر پشت قاب بازيت 720P نوشته و 1080 ننوشته يعني بيشترين كيفيتي كه ميتونه پخش كنه همون 720P است

فقط داشتن TV 1080P FULL HD كافي نيست و بازيت هم بايد 1080P رو داشته باشه

مثل اين ميمونه كه بهترين تجهيزات صوت و تصوير رو داشته باشي بعد تو دستگاهت يه كليپ بي كيفت رو اجرا كني و انتظار داشته باشي كه كيفيتش خيلي خوب در بياد

آخرین ویرایش:
بستگی به بازیت داره . مثلا بازی Killzone 2 یا Assassins Creed یا GTA IV به صورت اتوماتیک روی 720p اجرا میشن ولی میتونی بری توی قسمت Display و خودت به صورت Manual تنظیمات رو انجام بدی و علامت تیک 720p رو برداری تا روی 1080p اجرا بشن . یه سری بازیهای دیگه مثل Gran Turismo Prologue و MGS4 خودشون به صورت اتوماتیک روی 1080p تنظیم و اجرا میشن.
یه سری بازیهای دیگه مثل Heavenly Sword یا Little Big Planet حتی اگر تیک مربوط به رزولیشن 720p رو هم برداری روی 1080p اجرا نمیشن(در واقع 1080p رو ساپورت نمیکنند) و به صورت اتوماتیک میرن روی رزولیشن پایینتر (480p) .

1-از کجا میشه فهمید تاریخ تولید دستگاه کیه؟؟
2-آخرین ورژن سیستم عاملش رو غیر از تو خود دستگاه از کجا می تونم دانلود کنم؟؟آخریش 2.70 هست دیگه؟
3-Killzone 2 رو چطوری می تونم online بازی کنم؟؟:biggrin1:

1-از کجا میشه فهمید تاریخ تولید دستگاه کیه؟؟
تاریخ ریلیز و تولید کنسول PS3 مهم نیست چون خرابیهاش بسیار کمه
البته یک جدولی بود که تاریخهای ریلیز مدلهای مختلف PS3 درش ذکر شده بود .
2-آخرین ورژن سیستم عاملش رو غیر از تو خود دستگاه از کجا می تونم دانلود کنم؟؟آخریش 2.70 هست دیگه؟
از طریق کامپیوترتون یا از طریق بازیهای PS3 که در هر کدومشون firmware موجود میباشد!
بلی
3-Killzone 2 رو چطوری می تونم online بازی کنم؟؟:biggrin1:
خیلی راحت!:biggrin1:

رزولوشن یه بازی رو کجا میشه تغییر داد؟؟

و این که این بازی FLOWER رو چطوری میشه دسترسی داشت بهش؟چیکار باید کنیم که بشه بازیش بکنیم؟CREDIT CARD هم ندارم.

بستگی به بازیت داره . مثلا بازی Killzone 2 یا Assassins Creed یا GTA IV به صورت اتوماتیک روی 720p اجرا میشن ولی میتونی بری توی قسمت Display و خودت به بری توی قسمت Display و بصورت Manual تنظیمات رو انجام بدی و علامت تیک 720p رو برداری تا روی 1080p اجرا بشن . یه سری بازیهای دیگه مثل Gran Turismo Prologue و MGS4 خودشون به صورت اتوماتیک روی 1080p تنظیم و اجرا میشن.
(480p) .

می شه بگین چه جوری می شه این کا رو کرد من قبلا یه بار به این گزینه برخورده بودم ولی الان هر چی می گردم نمی تونم پیداش کنم باید حتما بازی تو دستگاه باشه ؟

می شه بگین چه جوری می شه این کا رو کرد من قبلا یه بار به این گزینه برخورده بودم ولی الان هر چی می گردم نمی تونم پیداش کنم باید حتما بازی تو دستگاه باشه ؟
در منوی دومی که آپدیت و سایر تنظیمات کنسول اونجاست بعد در قسمت Display و اونجا میتونی بصورت Manual و هم Automatic تنظیمات رو انجام بدی
نه لازم نیست حتما بازی داخل دستگاه باشه تنظیم رزولیشن امریست جدا !

استفاده از ups برای ps3 توصیه میشه یا نه؟
اگه توصیه میشه لطفا در مورد مدل وقیمتش یه توضیح کوچولو بدین ممنون میشم:biggrin1:

و اگه ممکنه در باره ی کابل اپتیکال یه توضیحی بدین که کدوم مدل رو بگیریم هم ارزون باشه هم با کیفیت

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or