هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

من قبلا اکس باکس 360 داشتم .360 رو با کابل VGA وصل کرده بودم به مانیتورم.توی تنظیمات 360 یک گزینه بود که میتونستم رزولیشن تصویر رو مثلا از 1680 در 1050 به 1920 در 1080 تغیر بدم.مانیتورم سامسونگ 2232gw
اما حالا که پی اس 3 گرفتم کنسول رو با کابل HDMI to DVI به مانیتور وصل کردم.بهترین رزولیشن مانیتورم 1680 در 1050 .اما توی تنظیمات پی اس هیچ قسمتی نیست که بتونم رزولیشن رو تغییر بدم.کیفیت تصویر اصلا در حد 360 نیست.تصویر خیلی نویز داره.مانیتور هم مرتب پیغام میده که رزولیشن بهینه 1680در 1050 وباید رزولیشن رو تغییر بدید.
خواهشاراهنمائی کنید.
این VGA BOX چیه؟با هاش میشه تصویر بهتری گرفت؟

من قبلا اکس باکس 360 داشتم .360 رو با کابل VGA وصل کرده بودم به مانیتورم.توی تنظیمات 360 یک گزینه بود که میتونستم رزولیشن تصویر رو مثلا از 1680 در 1050 به 1920 در 1080 تغیر بدم.مانیتورم سامسونگ 2232gw
اما حالا که پی اس 3 گرفتم کنسول رو با کابل HDMI to DVI به مانیتور وصل کردم.بهترین رزولیشن مانیتورم 1680 در 1050 .اما توی تنظیمات پی اس هیچ قسمتی نیست که بتونم رزولیشن رو تغییر بدم.کیفیت تصویر اصلا در حد 360 نیست.تصویر خیلی نویز داره.مانیتور هم مرتب پیغام میده که رزولیشن بهینه 1680در 1050 وباید رزولیشن رو تغییر بدید.
خواهشاراهنمائی کنید.

برای پلی استیشن با اون مانیتوری که شما داری فقط می تونی تصویر رو رو 720 پی بزاری تا به قول خودت نویز ( داون اسکلینگ ) کم بشه و اون جوری هم البته مقداری از تصویر کراپ ( بریده ) میشه ولی بهتر از اون تنظیم 1080 هستش .

خواهشاراهنمائی کنید.

من خودم شخصا vga box رو تجربه کردم
کلا بی خیال این یه مورد شو .
بهتره که با همون 720p بازی کنی.

يه سوال برام پيش اومده.... بازيهاي ps3 كه همه free region هستن.... اما اگه توجه كنيد اول دفترچه هاشون نوشته اين بازي، به عنوان مثال، براي ريجن پال هست و روي ورژن هاي ديگر ps3 اجرا نميشه....
چرا؟؟؟؟
--------------
ببخشيد كه اين سوالو سه بار پرسيدم. فكر كنم دفعه اول و دوم چون تو تعطيلات بود اي سوال ديده نشد.

براي من اول دفترچه‌ي بازي كيلزون 2 و gta iv نوشته . بقيه بازيارو نميدونم. البته بازيا روي دستگاه من كه ntsc/asia هست كار ميكنه ولي نميدونم چرا اولش اينو نوشته..

يه سري بازي مثله fifa هستش كه تا دستت از سري دسته اي معرفي شده به بازي نباشه مثله لاجيتك يا افورتك كه دسته اي نسبتا گرون و خوبي هستن خيلي خوب كار ميكنن..
دريبل هايي كه با shift با كيبرد ميزني نميتوني با اين دسته هاي 10 15 توماني بزني.حالا با اين تفاسير با دسته ي ps3 با
اون نرم افزار ميتوني اين كارو بكني؟
بله حتی با دسته ی هزار تومنی هم میشه!:biggrin1:

اسم نرم افزارش چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نوشته شده توسط Meysam
میتونه از نرم افزار xpadder که یه شبیه ساز کیبرد برای کنترلر هست استفاده کنه که دیگه لازم نیست کنترلر رو تو بازی تنظیم کنی! با این نرم افزار میشه هر بازیو خواستی با کنترلر بازی کنی!
--------------

سلام
ببخشید

Trophy به چه در دی می خوره ؟؟

fifa 09 ام Trophies نداره در صورتی که در بخش Trophiesش giudeش موجود هست* باید چی کار کنم فریومر من 2.70 هست
خیلی ممنون

سلام
ببخشید

Trophy به چه در دی می خوره ؟؟

fifa 09 ام Trophies نداره در صورتی که در بخش Trophiesش giudeش موجود هست* باید چی کار کنم فریومر من 2.70 هست
خیلی ممنون
تو بعضی از بازی ها یه سری آیتم ها و امتیازات مشخص شده وجود داره که تو trophy هست
بیشتر به درد پز دادن میخوره
فیفا trophy نداره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or