هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

میشه طریقه اتصال :

1. اول باید این فایل رو دانلود کنید :
http://www.ps3-hacks.com/file/12
Filename: Sixaxis_PS3_Win32_Driver_For_PC.rar
Size: 380KB

2. این فایل رو نصب می کنید : libusb-win32-******-bin-0.1.10.1.exe

3. دسته (SixAxis) رو به کامپیوتر وصل میکنید.

4. این فایل را اجرا کنید ps3sixaxis_en.exe

5. در اخر دکمه ps را فشار دهید.

من خودم ویستا دارم و این فایل در ویندوز ویستا نیز عمل میکند . برای تست کارکرد به کنترل پنل بروید.:biggrin1:

اینم یه فایل برای استفاده از دسته xbox360 در لینوکس ps3!!!!!!!
http://www.ps3-hacks.com/file/8

1. پس از دانلود فایل، فایل نصب کننده را در هارد ps3 روی partition لینوکس(linux partition) کپی کنید.

2. دسته 360 را با usb به ps3 متصل کنید.

3. از terminal فایل install-xbox360-driver.sh را نصب کنید.

متن انگلیسی :

Copy this installer to your PS3’s HDD linux partition and connect your controller via USB. Run “install-xbox360-driver.sh” initially from the terminal, enter your root password (if you aren’t root already), and viola — a functioning Xbox360 controller on your PS3!

سلام بچه ها من یه fifa 08گرفتم پشت باکسش هیچی در مورد region اون ننوشته.
نظرتون چیه؟region?

یه عددی پشت باکس بازی هست:

dvdregioncodesondiscs.png

1: آمریکای شمالی یا U/C

2: پال (اروپا).

3: J Asia.

پس 4-5-6 چیه:confused:

این عکسی که گذاشتم ، طبقه بندی DVD Video هستش ، اما مال بلوری از نظر ظاهر یه کم با عکس بالا فرق داره ولی 1 و 2 و 3 همه فرمت ها همینه.

در ضمن در مورد بازی ها (DVD Game و Bluray Game ) فکر نکنم ریجن دیگری غیر از 1 و2 و 3 داشته باشیم ، major territory ها تو بازی ها پال و U/C و J هستن...

بالاخره پس از حدود 3 ماه برای اولین بار دیشب دستگاهمو آبدیت کردم با ورژن جدید یعنی 2 ....

میخواستم بپرسم چطوری باید آیدی واسه بازی کردن به صورت آنلاین درست کنم؟؟؟ چون توی یک قسمتی

به نام PLAYSTATION STORE که شبیه کیف هستش رفته بودم و اونجا نوشته بود ساختن یک آکانت جدید

و من زدم و رفتم مراحل بعد و زبان و کشور و... رو پرسید که جواب دادم و سر اونجایی که شهر و کد پستی

و اینها رو میخواد مخصوصا 3 تا آدرس اونجا گیر کردم که هر چی مینوشتم بازم به مرحله بعد نمیرفت!!!!

من چطوری آیدی بسازم و از کدوم قسمت باید وارد PSN شد؟؟؟:blushing:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or