هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

دوستان عزیز:

من اینترنت adsl 128 دارم (شرکت پارس آنلاین ) ، که نمیدونم چی شده که بدبختانه از این ماه به بعد

باید 8Gb در ماه بیشتر استفاده نکرد و برای وصل شدن به اینترنت باید یک کانکشن dsl هم ساخت!!!! قبلا اتوماتیک وقتی کامپیوتر رو روشن میکردم به اینرتنت وصل میشدم ولی الان

محدودیت داره و نمیشه !!!

متاسفانه من قبلا راحت به اینترنت با ps3 وصل میشدم و به صورت اتوماتیک ولی الان که اینطوری شده نمیدونم چیکار کنم؟؟؟

هر چقدر

گشتم یک کانکشن در ps3 پیدا کنم نشد:(( این درست کردن فولدر چطوریه ؟؟؟ من هنوز دستگاه

رو از روز اول که گرفتم تا حالا حتی یک بار هم آبدیت نکردم ، حالا من موندم برای وصل شدن به

اینترنت چیکار کنم ؟؟باید حتما کانکشن درست کنم در ps3 ؟؟ چیکار کنم ، کمکم کنید؟؟:((

بله...وقتی که مودم رو به PS3 وصل کنید و Network Connection Setting رو تنظیم کنید Username & Password رو می خواد که وارد کنید بعدش هم که PS3 کانکت میشه.

الان من ip رو به صورت خودکار دریافت نمیکنم ، یعنی باید کانکشن dsl بسازم ، چطوری اینکارو

انجام بدم و وارد اینترنت شم با ps3?:((

الان من ip رو به صورت خودکار دریافت نمیکنم ، یعنی باید کانکشن dsl بسازم ، چطوری اینکارو

انجام بدم و وارد اینترنت شم با ps3?:((
منم adsl دارم کانکشن رو روی کارت شبکت شیر کن ومثل مودم خالی وصل شو تو یکی از تاپیک ها آموزشش هست

دوستان عزیز:

من اینترنت adsl 128 دارم (شرکت پارس آنلاین ) ، که نمیدونم چی شده که بدبختانه از این ماه به بعد

باید 8Gb در ماه بیشتر استفاده نکرد و برای وصل شدن به اینترنت باید یک کانکشن dsl هم ساخت!!!! قبلا اتوماتیک وقتی کامپیوتر رو روشن میکردم به اینرتنت وصل میشدم ولی الان

محدودیت داره و نمیشه !!!

متاسفانه من قبلا راحت به اینترنت با ps3 وصل میشدم و به صورت اتوماتیک ولی الان که اینطوری شده نمیدونم چیکار کنم؟؟؟

هر چقدر

گشتم یک کانکشن در ps3 پیدا کنم نشد:(( این درست کردن فولدر چطوریه ؟؟؟ من هنوز دستگاه

رو از روز اول که گرفتم تا حالا حتی یک بار هم آبدیت نکردم ، حالا من موندم برای وصل شدن به

اینترنت چیکار کنم ؟؟باید حتما کانکشن درست کنم در ps3 ؟؟ چیکار کنم ، کمکم کنید؟؟:((

یعنی توی کل این سایت کسی نیست مشکل منو حل کنه؟؟:((:((:(( تو رو خدا کمک کنید دیگه

:((:((

اگه میشه یک توضیح تصویری یا جور ی بگین منم متوجه بشم ، چون تا حالا اینکارو نکردم:blushing:

جواب ما رو هم بدید:((
نه زياد فرقي نداره ولي عمودي بزاري بهتره چون به لنز فشار كمتري مياد اما در عوض خطر افتادنش بيشتره پس ميشه گفت زياد فرقي نداره.
مهمترين نكته اي كه بايد رعايت شه اينه كه در جايي كنسولو بزاري كه گردش هواي زيادي داشته باشه!!!
موفق باشي:love:

چرا کسی کمک نمیکنه ؟؟؟:(:(:((:((:((

من adsl پارس آنلاین دارم . برای آپدیت فقط تنها کاری که میکنی usb که همراه خود دستگاه است و یکی پشت دستگاه و یکی پشت مودم بزن ( متوجه شدی که :biggrin1:
. تا اینجا رو که بلد بودی . برو رو setting و بعد قسمت system update بعد باید و بعد آپدیت از اینترنت و بزن و دست به ps3 نزن بزار کارشو بکنه طول میکشه نگران نباش چرا حرکت نمیکنه اگه error داد وسط کار یه ضد حال اساسی هست که باید دوباره از اول آپ کنی .

براس ساختن کانکشن باید بری تو network setting بعد فکر کنم connection setting بعد گزینه custom رو می زنی user & pass و بقیه رو تنظیم میکنی بعد تمومه ! البته یه connection test بزن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or