هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

من چه جوری می تونمpsp رو بهps3 بهعنوان psp remote وصل کنم ئن هر کاری کردم انو نشناخت

شما اول Wi-Fi رو روی PSP فعال کنید ؛ بعد توی Network setting پی .اس.پی (البته فرق نمی کنه PSP یا PS3 ) برید و Ad-Hoc رو انتخاب کنید. مهم نیست که چه چیزی توی اطلاعات وارد میکنید ، فقط باید برای هر دو دستگاه یکی باشه، مثلا abcdefg رو تایپ کنید. حالا همین کار رو توی Network setting پی.اس.3 بدید. روی هر دو دستگاه ، این Connection رو save کنید ؛
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
یرای استفاده از Remote Play کافیه توی PS3 ، روی Remote Play کلیک کنید ؛ و از Network Connection بالا برای ارتباط استفاده کنید ( Wi-Fi در PSP باید روشن باشه)
توی این حالت اگه درست انجام داده باشید ؛ PS3 باید بگه Remote Play in Progress . و XMB روی PSP ظاهر میشه.
البته توی Remote play فقط Photo ، Music ، و Video قابل دسترسی هستن ؛ برای استفاده از PSP به عنوان یه دسته توی بازی ؛ باید بازی مربوطه این قابلیت رو داشته باشه...
نوشته شده توسط psxgamer

سلام ! من یه مونیتور "19 سونی دارم وقتی که ps3 رو با کابل HDMI/DVI وصل میکنم بهش تصویر نمیده! موندم چی کار کنم! یکی به من بگه چه کابلی باید بگیرم که ps3 رو به مونیتورم که هم ورودی DVI داره هم VGA HD 15 وصل کنم؟! در ضمن قبلا xbox360 رو با کابل VGA مستقیم وصل کردمو بازی کردم با همین مونیتور!
ابنقدر تبدیلای مختلف دیدم نمیدونم چیو بگیرم!! یکی بگه چی کار کنم؟!

اینم عکس کابلیه که واسه ps3 الان وصل میکنم ولی کار نمیکنه!

31ed1BZ8KoL._AA280_.jpg

سلام ! من یه مونیتور "19 سونی دارم وقتی که ps3 رو با کابل HDMI/DVI وصل میکنم بهش تصویر نمیده! موندم چی کار کنم! یکی به من بگه چه کابلی باید بگیرم که ps3 رو به مونیتورم که هم ورودی DVI داره هم VGA HD 15 وصل کنم؟! در ضمن قبلا xbox360 رو با کابل VGA مستقیم وصل کردمو بازی کردم با همین مونیتور!

اینم عکس کابلیه که واسه ps3 الان وصل میکنم ولی کار نمیکنه!

31ed1BZ8KoL._AA280_.jpg
باید VGA BOX بخری !

اگه مانیوتورت ورودی dvi داره باید اول با همون کابلی که به تلوزیون معمولی وصل میکنی به تلوزیون متصل بشی بعد بری تو تنظیمات خروجی و اون رو به hdmi تغییر بدی و بعد پلی رو خاموش کنی و به مانیتور وصل کنی.

سلام...من 1 بازی اورجینال ps2 رو دارم(eyetoy)ولی وقتی میزارم تو درایو ps3 میگه:the disk cannot be started due to region restrictions .علت چیه؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or