هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

اقا من یه سوال داشتم مگه تو خود بازی ها finwre چیه؟ توش نیست که ادم باید بره از تو اینترنت دانلود کنه اونجوری که 60 سال تول میکشه:((

بله جدی میگن

سلام دوست عزیز
مشه لطف کنید بگین منبع اطلاعاتیتون چه سایتی و کیه و اگه میشه یه لینکی از

منبع اطلاعاتیتون بزارین

چون این قضیه برای من خیلی مهم شده

در ضمن من فکر میکنم اگر موقع اپدیت کردن دستگاه برق بره هیچ اتفاقی نمیفته

و اگر هم قرار بشه چیزی بشه هارد دستگاه از کار میفته چون اطلاعات روی هارد ذخیره میشه

به هر حال اگر من دارم اشتباه میکنم یکی بیاد منو راهنمایی کنه

با تشکر فراوان

نمیدونم شاید اسمشو اشتباه گفتم همین component هایی که 5تا سر داره;)

قیمتش 9 گفت 5 حساب کرد

مارکشم نمیدونم جعبه نداشت همینجوری از تو کشو درآورد:biggrin1:
آخه اين كابل هاي كامپوننت 8 تومني مال PS2 است و نمي تونه بالاتر از 480p رئ ساپورت كنه پس شما چجوري با اين كابل تا 720p رو گرفتي:confused: در ضمن كابل هايي كه رزلوشنHDرو ساپورت ميكنند بالاي 30-40 تومن قيمت دارن:confused:

آخه اين كابل هاي كامپوننت 8 تومني مال PS2 است و نمي تونه بالاتر از 480p رئ ساپورت كنه پس شما چجوري با اين كابل تا 720p رو گرفتي:confused: در ضمن كابل هايي كه رزلوشنHDرو ساپورت ميكنند بالاي 30-40 تومن قيمت دارن:confused:

من زیاد این چیزا رو نمیدونم

این کابل رو به پشت ps3 به جای همون 3 تایی خودش میزنم سه تاشو (rgb) به vga box الانم 720p هستش (مانیتورم بیشتر جواب نمیده:biggrin1:) یه کابل dvi هم از vga box به monitor ;)

سلام دوست عزیز
مشه لطف کنید بگین منبع اطلاعاتیتون چه سایتی و کیه و اگه میشه یه لینکی از

منبع اطلاعاتیتون بزارین

چون این قضیه برای من خیلی مهم شده

در ضمن من فکر میکنم اگر موقع اپدیت کردن دستگاه برق بره هیچ اتفاقی نمیفته

و اگر هم قرار بشه چیزی بشه هارد دستگاه از کار میفته چون اطلاعات روی هارد ذخیره میشه

به هر حال اگر من دارم اشتباه میکنم یکی بیاد منو راهنمایی کنه

با تشکر فراوان

منبع اطلاعاتی اگه منظورتون لینکی چیزی هست شرمنده ولی خودم برات توضیح میدم

شما وقتی update میکنی همون موقع که اطلاعات fw جدید وارد bios میشه اطلاعات fw قدیمی داره پاک میشه اگر این وسط برق بره :(:( دیگه معلومه چی میشه :(:((

فراوان خواهش میکنم

من زیاد این چیزا رو نمیدونم

این کابل رو به پشت ps3 به جای همون 3 تایی خودش میزنم سه تاشو (rgb) به vga box الانم 720p هستش (مانیتورم بیشتر جواب نمیده:biggrin1:) یه کابل dvi هم از vga box به monitor ;)
والا كابل component پي اس 2 به پي اس 3ميخوره و بيشتر از 480p رو ساپورت نميكنه حالا ديگه نميدونم يا بهتون از اون كابل هاي 30-40تومني داده يا اينكه ويژگي vha box طوري است كه اگر 480pهم بفرسته به 720p تبديل ميكنه اگر شما اون كابل رو يك طرفش رو به پي اس3 و يك طرفش رو به تلويزيون HD بزنيد ميبينيد كه باتر از480p بالاتر نشون نميده(لطفا يك امتحان بكنيد)
در ضمن فكر كنم در آخر منظورتون VGA است.

اقا من یه سوال داشتم مگه تو خود بازی ها finwre چیه؟ توش نیست که ادم باید بره از تو اینترنت دانلود کنه اونجوری که 60 سال تول میکشه:((

چرا هست، ولی اگه آخرین Firmware رو بخوای خوب باید دانلود کنی...

اگه فقط واسه بازی میخوای Firmware دستگاه رو آپدیت کنی ؛ لازم نیست چیزی دانلود کنی ، اون Firmware مورد نیاز توی خود دیسک بازی هست...

اگه اونی که قرمز کردی میگی نه همون DVI هست (عینه pc) :biggrin1:

همون کابلی که از VGA CARD به مانیتور وصل میشه;)
عزيزم VGA Box كابل component رو به VGA تبديل ميكنه در ضمنDVI مخصوص مانيتورهايLCD است.در ضمن براي تنظيم 720p بر روي VGA Box از HD TV استفاده كردي آيا از همون كابل 5تومني استفاده كردي؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or