هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

kanelair

کاربر سایت
Sep 9, 2012
9
سلام دوستان گل و عزیزم من از کجا میتونم دسته های اصل 150 هزارتومانیه ps3 رو شناسایی کنم؟ یه دیسته 3 ولت 500 میلی امپر یه دسته 5 ولت 500 میلی امپر پشت هر دوتاشون نوشته سونی بارنگ اب کدوما اصل ترن گذشته از ولتاژ و امپر چه مشخصه هایی هست
سپاس گذارم

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام دوستان گل و عزیزم من از کجا میتونم دسته های اصل 150 هزارتومانیه ps3 رو شناسایی کنم؟ یه دیسته 3 ولت 500 میلی امپر یه دسته 5 ولت 500 میلی امپر پشت هر دوتاشون نوشته سونی بارنگ اب کدوما اصل ترن گذشته از ولتاژ و امپر چه مشخصه هایی هست
سپاس گذارم

عکس از پشت دسته ها و سوکت شارژ برام بفرست تا بهت بگم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
داداش گلم میخوام خودم بدونم دسته دوم چندتا جا میخوام بخرم کلا میخوام بدونم ممنون میشم توضیح بدی
بیا با این روش هم میتوانی بفهمی
دسته ارجينال : رنگ نوشته SONY , SELECT , START جيوه اي هستش
و دكمه هاي ضربدر , دايره , مربع , مثلث پر رنگ و شفاف همينطور دسته ارجينال داراي 5 پيچ ميباشد
دسته تقلبيرنگ نوشته SONY , SELECT , START نقره اي هستش و دكمه هاي ضربدر , دايره , مربع , مثلث كم رنگ و كدر و داراي 6 پيچ ميباشيد پيچ ششم زير اتيك قرار داره اگه كمي دقت كني ميبينيش

همينطور ال اي دي هاي 1و2و3و4 دسته هاي تقلبي نور كمتري نسبت به دسته هاي اصلي دارن

kanelair

کاربر سایت
Sep 9, 2012
9
بیا با این روش هم میتوانی بفهمی
دسته ارجينال : رنگ نوشته SONY , SELECT , START جيوه اي هستش
و دكمه هاي ضربدر , دايره , مربع , مثلث پر رنگ و شفاف همينطور دسته ارجينال داراي 5 پيچ ميباشد
دسته تقلبيرنگ نوشته SONY , SELECT , START نقره اي هستش و دكمه هاي ضربدر , دايره , مربع , مثلث كم رنگ و كدر و داراي 6 پيچ ميباشيد پيچ ششم زير اتيك قرار داره اگه كمي دقت كني ميبينيش

همينطور ال اي دي هاي 1و2و3و4 دسته هاي تقلبي نور كمتري نسبت به دسته هاي اصلي دارن

داداش در مورد پشت دسته چطور باید چند ولت و چند اپر باشد یه عکس از نمونه اصل جیوه ایی و قلابی نقره ایی میزاری داداشم با یه عکس پشت دسته چون نقره ایی و جیوه ایی شبیه همن یه راهنماییم میکنید؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

داداش در مورد پشت دسته چطور باید چند ولت و چند اپر باشد یه عکس از نمونه اصل جیوه ایی و قلابی نقره ایی میزاری داداشم با یه عکس پشت دسته چون نقره ایی و جیوه ایی شبیه همن یه راهنماییم میکنید؟
اونو دیگه نمیدونم اگر به هیلتر شکن دسترسی داری برو اینجا نحوه تشخصیش دسته اروجینال با فیک هست
https://www.youtube.com/watch?v=YMeDFeLqMu8
بیا برات توی سایت اپارت ابلودش کردم که دیگه کسی سوالی چیزی نداشته باشه دیگه بهتر از نمیشه توصیح داد
مرسی

آخرین ویرایش:

msm_jaamejam

کاربر سایت
Jul 9, 2007
167
نام
Arash
:x:x
سلام خدمت دوستان و بزرگواران
من حدود 6 سال هست که یدونه
PS3 Fat دارم
این از روز اول که خریدم وقتی روشنش می کنم
بعد از 5 دقیقه فن میره روی دور تند و صداش میره بالا در حد بولدوزر صدا میده !
جدیدا دیگه بدجوری از صداش خسته شدم ، بطوری که رغبت نمی کنم حتی روشن کنم :(

میخواستم بپرسم کسی میدونه چکار کنم که مشکل حل بشه !
Firmware : CFW4.75

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
:x:x
سلام خدمت دوستان و بزرگواران
من حدود 6 سال هست که یدونه
PS3 Fat دارم
این از روز اول که خریدم وقتی روشنش می کنم
بعد از 5 دقیقه فن میره روی دور تند و صداش میره بالا در حد بولدوزر صدا میده !
جدیدا دیگه بدجوری از صداش خسته شدم ، بطوری که رغبت نمی کنم حتی روشن کنم :(

میخواستم بپرسم کسی میدونه چکار کنم که مشکل حل بشه !
Firmware : CFW4.75

این دیگه اخرهای عمزشه و داره اخرهای نفس شو میکشه
تنها کاری که میتوانی براش بکنی که دیرتر خراب بشه هر شش ماه یکبار ببریش سرویسش کنن یا خودت هی بازش کنی و هی تمیزش کنی
تا این طوری بیشتر دوام بیاره
البته اگر نظر منو بخواهی ردش کن بره و یکی دیگه بخر یکی از اون اسلیم ها

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
من نمیدونستم استفاده از وب من دور فن دستگاه رو بالا میبره که با تولباکس ریباگ غیرفعالش کردم با توجه به اینکه چراغ کنسولم زرد نشده احتمال آسیب رسیدن به دستگاه وجود داره؟؟ به یه تعمیرکار نشونش بدم یا دور فن بالا روی کنسول های اسلیم تا چراغ زرد نشده به طور کلی آسیبی به دستگاه یا فنش نمیزنه؟؟

msm_jaamejam

کاربر سایت
Jul 9, 2007
167
نام
Arash
این دیگه اخرهای عمزشه و داره اخرهای نفس شو میکشه
تنها کاری که میتوانی براش بکنی که دیرتر خراب بشه هر شش ماه یکبار ببریش سرویسش کنن یا خودت هی بازش کنی و هی تمیزش کنی
تا این طوری بیشتر دوام بیاره
البته اگر نظر منو بخواهی ردش کن بره و یکی دیگه بخر یکی از اون اسلیم ها

خیلی ممنون از پاسخ دلگرم کننده شما
:d

پس شما می فرمایید که کاریش نمیشه کرد ، ممکنه ببرم پاساژ لباف اونا کاری بتونن براش بکنن ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

خیلی ممنون از پاسخ دلگرم کننده شما
:d

پس شما می فرمایید که کاریش نمیشه کرد ، ممکنه ببرم پاساژ لباف اونا کاری بتونن براش بکنن ؟
خواهش میکنم
اره ببرش ببین چی میگن من تا همین جا میتوانم کمکت کنم ببرش ببین چی میگن
البته من دیگه بهت میگم زیاد بهش امیدوارم نباش
ولی برهرحال خودت صاحب کنسول هستی و خودت تصمیم گیرنده پس خودانی

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
من نمیدونستم استفاده از وب من دور فن دستگاه رو بالا میبره که با تولباکس ریباگ غیرفعالش کردم با توجه به اینکه چراغ کنسولم زرد نشده احتمال آسیب رسیدن به دستگاه وجود داره؟؟ به یه تعمیرکار نشونش بدم یا دور فن بالا روی کنسول های اسلیم تا چراغ زرد نشده به طور کلی آسیبی به دستگاه یا فنش نمیزنه؟؟

بابا ترخدا یکی از بچه ها راهنمایی کنه خیلی این تاپیک ها خلوت شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر