هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

نه اینکار رو نکنید حداقل 5 سانت از هر طرف کنسول فضا باز بذارید تا هوا رد بشه برای خنکی هر چه بیشتر کنسول و زیر کنسول چیزهای نخی نذارید یا چیزهای که باعث بشه گرم بشن سریع یا روی میز بذاریدش یا روی چوپ حداقل دیرتر اینا گرم میشن
خواهش میکنم تا جای که بلد باشم کمکت میکنم

همانطور که تو تاپیک راهنمایی خرید ps4 روش تشخیص تاریخ تولید گفته شده آیا برای دستگاهای اسلیم و سوپر اسلیم روشی برای تشخیص تاریخ تولیدشون وجود داره؟؟

همانطور که تو تاپیک راهنمایی خرید ps4 روش تشخیص تاریخ تولید گفته شده آیا برای دستگاهای اسلیم و سوپر اسلیم روشی برای تشخیص تاریخ تولیدشون وجود داره؟؟

بله میشه تشخیص داد
پشت کنسول یه شماره هست اونو میدی به من یا دوستان برایتون در میاد که ماله چه سالی هست همین

سلام دوستان
یه ps3 fat 40g ریجن 2 پال هستش که دو تمام وسایلش همراهشه. فقط دو تا دستش ، یکی از شوک هاش لایه پلاستیکی روش کنده شده.

سری ساختش هم CEHH04 هست.
اینو به من قیمت دادن 550
به نظرتون میصرفه دوستان؟

سلام دوستان
یه ps3 fat 40g ریجن 2 پال هستش که دو تمام وسایلش همراهشه. فقط دو تا دستش ، یکی از شوک هاش لایه پلاستیکی روش کنده شده.

سری ساختش هم CEHH04 هست.
اینو به من قیمت دادن 550
به نظرتون میصرفه دوستان؟
سلام
شما برو از مغازه ها برس اینجا نمیشه قیمت قطعی رو بهت بدیم مثلا بگیم بده ولی بعد قیمت خوب باشه نمیشه خودت برو بازار یه قیمتی بگیر ببین بازار در چه حالیه مرسی

سلام .. من لکثر بازیام رو دانلوذ کردم و کم کم داره هارد کنسولم پر میشه ... راهی هست بتونم بازی ها رو روی هارد اکسترنال یا فلش کپی کنم ؟

وسوال دیگه اینکه هیچ امکانی هست که بشه از ps3 اسکرین شات گرفت ؟

سلام .. من لکثر بازیام رو دانلوذ کردم و کم کم داره هارد کنسولم پر میشه ... راهی هست بتونم بازی ها رو روی هارد اکسترنال یا فلش کپی کنم ؟

وسوال دیگه اینکه هیچ امکانی هست که بشه از ps3 اسکرین شات گرفت ؟
بستگی داره اگه بازی با پسوند pkg باشه نمیشه ولی بازی هایی که به صورت کپی از دیسک هستن که از مولتی من اجرا میشن رو کافیه یه پوشه به اسم GAMES یا GAMEZ در فلش یا هاردتون ایجاد کنید و بازی ها رو توی اون پوشه کپی کنید و اجرا کنید .
نکته ی اول اسم های ذکر شده باید با حروف بزرگ نوشته بشن تا دستگاه بخونه
نکته ی دوم حتما فرمت فلش یا هارد باید fat32 باشه

برای اسکرین شات هم هنگامی که درون بازی هستید و یه صحنه مد نظرتون هست کافیه یک بار دکمه ی PS رو فشار بدین بعد منوی xmb میاد یعنی همون منوی اصلی کنسول فقط کافیه به قسمت تصاویر رفته و گزینه ی اسکرین شات رو انتخاب کنید.

بستگی داره اگه بازی با پسوند pkg باشه نمیشه ولی بازی هایی که به صورت کپی از دیسک هستن که از مولتی من اجرا میشن رو کافیه یه پوشه به اسم GAMES یا GAMEZ در فلش یا هاردتون ایجاد کنید و بازی ها رو توی اون پوشه کپی کنید و اجرا کنید .
نکته ی اول اسم های ذکر شده باید با حروف بزرگ نوشته بشن تا دستگاه بخونه
نکته ی دوم حتما فرمت فلش یا هارد باید fat32 باشه

برای اسکرین شات هم هنگامی که درون بازی هستید و یه صحنه مد نظرتون هست کافیه یک بار دکمه ی PS رو فشار بدین بعد منوی xmb میاد یعنی همون منوی اصلی کنسول فقط کافیه به قسمت تصاویر رفته و گزینه ی اسکرین شات رو انتخاب کنید.

بابت مورد دوم ممنون ...

ولی در مورد اول من اصلا متوجه نشدم ... من مولتی من ندارم ... از استور دانلود کردم

سلام خدمت اساتید نازنین من یک ps3 خریدم و تازه خریدم مشکل من اینه دسته هارو چطوری شارژ کنم دوتا usb داره دستگا من یکیشو با سیم به ps3 میزنم ایا تو منوهای دستگاه گزینه ایی بنام شارژینگ داره یا وقتی روشنه 4 تا چراغ دسته باهم چشمک بزنن دسته ها شارژ میشن یا باید دستگاه روشن باشه و کلید ps روی دسته رو هم زده باشم؟ الان چراغ دسته هام 1 ش روشنه

سپاسگذارم

سلام خدمت اساتید نازنین من یک ps3 خریدم و تازه خریدم مشکل من اینه دسته هارو چطوری شارژ کنم دوتا usb داره دستگا من یکیشو با سیم به ps3 میزنم ایا تو منوهای دستگاه گزینه ایی بنام شارژینگ داره یا وقتی روشنه 4 تا چراغ دسته باهم چشمک بزنن دسته ها شارژ میشن یا باید دستگاه روشن باشه و کلید ps روی دسته رو هم زده باشم؟ الان چراغ دسته هام 1 ش روشنه سپاسگذارم
وقتی دسته رو با سیم میزنی ب دستگاه چهارتا چراغ چشمک میزنه یعنی داره شارژ میشه اون قسمتی هم که گفتی یک چراغش روشنه یعنی اون دسته یکه ربطی ب شارژ نداره بخوای بفهمی چقد شارژ دستت هم مونده دکمه psرو بزن نشون میده

- - -ویرایش - - -

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or