هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام در باره دسته ps3 یه کمکی کنید ممنون اینو چند جای دیگه هم پرسیدم این دسته مشکل پیدا کرده با یه فشار کم قاطی میکنه دکمه ها خودشون عمل میکنن مشکلش قابل تعمیر هست یا نه؟؟؟؟؟
حالا اگه دسته قلابی باشه تعمیر میشه ؟؟؟
من الان با دسته ps2 بازی میکنم برای مدت طولانی واسه ps3 مشکل ساز که نیست ؟؟؟
اگه تمام دوستانی که میتونن کمک کنن به هر3 سوال جواب بدن ممنون

درود بر ایرانی های مقیم خارج:دی

والا خودت میگی درست بوده تا 1ماه پیش...ما چیپس بگیم دیگه:دی...
کنسول شما فت هست یا اسلیم:دی.آخه یه سری از فت ها تا 1080I ساپورت میکنن...
یه بارم video out putرو بذار رو 1080p........شاید دوباره ردیف شد
درود بر شما
سپاس.
آره راستش . تا همین 1 ماه پیش کار می کرد. منم TV عوض کردم. حالا با PC راحت روی این TV دارم 1080p و 3d میگیرم. ولی روی PS3 نمیشه. این کارم که گفتید می کنم ولی بازم نمیشه! سری فت هست . ولی آخه چطور قبلا میشد روی 1080p ولی الان نمیشه؟! میشه از خود دستگاه باشه؟ یعنی سخت افزاری؟

سلام در باره دسته ps3 یه کمکی کنید ممنون اینو چند جای دیگه هم پرسیدم این دسته مشکل پیدا کرده با یه فشار کم قاطی میکنه دکمه ها خودشون عمل میکنن مشکلش قابل تعمیر هست یا نه؟؟؟؟؟
حالا اگه دسته قلابی باشه تعمیر میشه ؟؟؟
من الان با دسته ps2 بازی میکنم برای مدت طولانی واسه ps3 مشکل ساز که نیست ؟؟؟
اگه تمام دوستانی که میتونن کمک کنن به هر3 سوال جواب بدن ممنون

سلام
پشت دسته یک سوراخ داره ، یک سوزن توی سوراخ کن تا دسته ریست بشه
احتمالا این مشکل به دلیل مرطوب شدن دسته در فصل تابستان (عرق کردن دست ها) و نفوذ رطوبت به داخل دسته بوجود اومده
در مورد قابل تعمیر بودن نمیدونم
استفاده از دسته PS2 فکر نمیکنم مشکلی ایجاد کنه

با سلام به دوستان خوب بازی سنتر
سوال داشتم:
قبلان رو کنسول قبلیم بازیهای رو دانلود کرده بودم، کنسول خراب شد بردمش گارانتی نو بهم داد، همه چیز از حفظ پاک شده بود عکسها ویدئوها بازیها؛(
بعدش بعضی‌ از بازیهارو می‌خوام دوباره دانلود کنم: میرم تو استور نوشته خریده شده، اما وقتی‌ که دانلودش می‌کنم باز یا پلی نمیکندشون مینویسه این بازی مخصوص PSP است
در صورتی‌ که من اورجینال بازی PS3 رو دانلود می‌کنم، مثلا چطوری ممکن بازی ۸ گیگا بایتی مثل infamous یا .... به PSP ربط داشته باشه؟ چرا پلی نمیشن؟

سوال داشتم:
قبلان رو کنسول قبلیم بازیهای رو دانلود کرده بودم، کنسول خراب شد بردمش گارانتی نو بهم داد، همه چیز از حفظ پاک شده بود عکسها ویدئوها بازیها؛(
بعدش بعضی‌ از بازیهارو می‌خوام دوباره دانلود کنم: میرم تو استور نوشته خریده شده، اما وقتی‌ که دانلودش می‌کنم باز یا پلی نمیکندشون مینویسه این بازی مخصوص PSP است
در صورتی‌ که من اورجینال بازی PS3 رو دانلود می‌کنم، مثلا چطوری ممکن بازی ۸ گیگا بایتی مثل infamous یا .... به PSP ربط داشته باشه؟ چرا پلی نمیشن؟

خو بازی ها تو اکانتت هست دیگه..با اکانت جدید رفتی استور یا اکانتی که باهاش بازی هارو دانلود کرده بودی؟..سئواتو 3بار خوندم هنو نگرفتم چی گفتی:دی خودمم نفهمیدم چه جوابی دادم الان:دی

درود بر شما
سپاس.
آره راستش . تا همین 1 ماه پیش کار می کرد. منم TV عوض کردم. حالا با PC راحت روی این TV دارم 1080p و 3d میگیرم. ولی روی PS3 نمیشه. این کارم که گفتید می کنم ولی بازم نمیشه! سری فت هست . ولی آخه چطور قبلا میشد روی 1080p ولی الان نمیشه؟! میشه از خود دستگاه باشه؟ یعنی سخت افزاری؟
خو TVرو عوض کرده صد در صد ایراد از TVهست...شاید TVتا 1080I بیشتر ساپورت نمیکنه

دوستان عزیز ، سلام ، بعد از مدتی دوباره برگشتم و حالا یه سوال فنی ( ساده ) و همینطور احمقانه دارم :d

چطوری میشه PS3 رو برد روی حالت اسنتد بای؟ ( Stand By )

4.30 دارم.
:p

دوستان نمیدونم کجا باید این پستو بدم ولی جای خاصی براش پیدا نکردم ببخشید
دوستان میدونین از کدوم سایتا میشه بازیهای کپی PS3 رو دانلود کرد ؟؟؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنید

ویرایش:

سوال داشتم:
این بازی فقط در PSP اجرا میشود آیا می‌خواهید کپی آنرا در PS3 داشته باشید؟ لطفا PSP خود را به وسیلهٔ سیم USB وصل کنید.
در صورتی‌ که من اورجینال بازی PS3 رو دانلود می‌کنم، مثلا چطوری ممکن بازی ۸ گیگا بایتی مثل infamous یا .... به PSP ربط داشته باشه؟ چرا باز نمیشن؟

الان با همون اکانت قبلیت میری استور . و پی اس ان دیگه؟
اون قرمزه که خودت جواب خودتو دادی..بازیهای pspرو با ps3دانلود میکنی از طریقusbمیریزی تو pspدیگه........
چطوری میشه PS3 رو برد روی حالت اسنتد بای؟ ( Stand By )
خودش داره که..! یه 5دیقه ولش میکنی خودش میره تو استند بای:دی
چون احساس کردم بچه خوبی هستی:دی

الان با همون اکانت قبلیت میری استور . و پی اس ان دیگه؟
اون قرمزه که خودت جواب خودتو دادی..بازیهای pspرو با ps3دانلود میکنی از طریقusbمیریزی تو pspدیگه........

نه بازی PS3 اورجیناله قبلان هم رو PS3 قابل بازی بوده اما الان نیست;(
Infamous-cover.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or