هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Tenchu

کاربر سایت
Jul 18, 2012
8
سلام _ من یه دسته ی ps3 گرفتم 58000 تومن وقتی با سیم به دستگاه وصل میکنم روان اجرا میکنه ولی وقتی بی سیم بازی میکنم دیر عمل میکنه مثلا وقتی جهت با لا رو میزنم یک ثانیه بعد عمل میکنه_لطفا منو راهنمایی کنید _من چیکار باید کنم_ که دسته روان عمل کنه

FreeGamer

کاربر سایت
Sep 17, 2011
248
نام
آزاد
سلام دوستان یه سوال فنی. ps3 slim ساخت ژاپن هم داریم . آخه من یه جایی دیدم pal بود و روش ساخت ژاپن نوشته بود . ساخت کنسول برای هر منطقه فرق میکنه مثلا برای اروپا ساخت ژاپنه؟ منم یه 80 گیگ پال داشتم حالا هم یه 160 ntsc/j دارم ولی هر دوشون ساخت چین بودن.

Joker_Love

کاربر سایت
Oct 20, 2008
15
دوستان موقع روشن کردن PS3 اين پيغام را به من بده:
photosensitive epilepsy
if you have a history of epilepsy or seizures, consult a doctor before use. certain patterns may trigger seizures with no prior history, before using this product, carefully read the instruction manual

منظورش چيه؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
دوستان موقع روشن کردن PS3 اين پيغام را به من بده:
photosensitive epilepsy
if you have a history of epilepsy or seizures, consult a doctor before use. certain patterns may trigger seizures with no prior history, before using this product, carefully read the instruction manual

منظورش چيه؟

یه سری توضیحات برای سلامته شما بیخیالش شید !

S.M@je$TiK

کاربر سایت
Oct 28, 2010
126
نام
سامان
بازی red dead redemption من توش فقط یه نقشه داره که عکس یه زنه هم پشتشه.
ولی دفترچه نداره چرا؟
چون دفترچه شو پیچوندن :d ;;)
بازی RDR باید یه نقشه + دفترچه + دیسک بازی + قاب PS3 + کاور رو قاب باشه
ببین چیزه دیگه کم نیست مثلا قابش؟ :-b

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
سلام _ من یه دسته ی ps3 گرفتم 58000 تومن وقتی با سیم به دستگاه وصل میکنم روان اجرا میکنه ولی وقتی بی سیم بازی میکنم دیر عمل میکنه مثلا وقتی جهت با لا رو میزنم یک ثانیه بعد عمل میکنه_لطفا منو راهنمایی کنید _من چیکار باید کنم_ که دسته روان عمل کنه
فکر کنم دستتون اصل نیستش.
ارجینال بازی میکنی یا هک؟
اگه ارجینال بازی میکنی من شنیدم دسته های غیر اصل وقتی آنلاین بشی از کار می افتند.

sys

کاربر سایت
Jul 23, 2012
43
نام
سعيد
دو عدد سوال

سلام 1-يه دسته بدون شوك دارم كه وقتي به شارژميزنم موقع بازي حدود 3ساعت طول ميكشه ايا به نظرشما طبيعيه؟ولي خدايي باطري خيلي خوب نگه ميداره 2-ميشه يه بازي مثلا 15 گيگي رو توي فلش ريخت و بعد به دستگاه بزنيم و نصبش كنيم؟ايا ميشود؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
چطوری میشه به وسیله خود دستگاه از ریجن اون مطلع شد؟

اگه ok با دایره انجام میشه ریجنش 3 هست اگه نه که یا 1 هست یا 2
سلام 1-يه دسته بدون شوك دارم كه وقتي به شارژميزنم موقع بازي حدود 3ساعت طول ميكشه ايا به نظرشما طبيعيه؟ولي خدايي باطري خيلي خوب نگه ميداره 2-ميشه يه بازي مثلا 15 گيگي رو توي فلش ريخت و بعد به دستگاه بزنيم و نصبش كنيم؟ايا ميشود؟
1 بله طبیعیه
2 عنوان تاپیکو بخون جای اشتباهی اومدی
اگه من یه کد آنلاین رو برای یه بازی استفاده کنم بعد بازی رو تعویض کنم و بعد از یه دمت اون بازی با یه دیسک متفاوت بگیرم بازم می تونم آنلاین بازی کنم یا باید کد جدید وارد کرد ؟
نه نیازی به وارد کردن دوباره کد نیستش به شرطی که اون اکانت فعال باشه رو سیستمتون
دسته کنسول مدام به سیم شارز (از طریق LCD) متصل باشه ایرادی داره؟؟؟
همونطور که دوستم گفت بهتره بعد از شارژ کامل بکشید و نمونه
سلام به همه، امروز بالاخره بعد از ساعت ها آنچارتد زدن! شارژ دسته ps3 تموم حالا زدم به خود دستگاه تا شارژ بشه، میخواستم بپرسم که چه موقع از شارژ در بیارم؟(چه موقع بفهمم که پر شده؟)
ببخشید دیگه ما تازه کاریم..........
اگه بعد از شارژ چراغش ثابت شد (وقتی دسته روشنه) یعنی پر شده
اگه بعد از شارژ 4 تا چراغش خاموش شد (وقتی دسته خاموشه ولی وصل هست به کنسول روشن) یعنی پر شده
دوست عزیز دستت تقلبیه
اگه اصل میخوای من یکی دارم
سلام دوستان یه سوال فنی. ps3 slim ساخت ژاپن هم داریم . آخه من یه جایی دیدم pal بود و روش ساخت ژاپن نوشته بود . ساخت کنسول برای هر منطقه فرق میکنه مثلا برای اروپا ساخت ژاپنه؟ منم یه 80 گیگ پال داشتم حالا هم یه 160 ntsc/j دارم ولی هر دوشون ساخت چین بودن.
ژاپن تو کنسول ویتا یه حرکتی زده بود کنسول ریجن 2 داده بود بیرون ولی تو ps3 همچین چیزی من ندیدم اگه هم باشه زیاد کیفیتش خوب نمیشه بهتره چینیبنویسه تا خود ژاپنی
فکر کنم به خاطر برقشه چون اون ژاپنیها با 110 ولت کار میکنن

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,520
نام
مهدی
سلام من یه پلی استیشن 3 250 گیگ اسلیم دیدم با دوتا دسته اصل و 3 تا بازی بلوری به نام های بیوولف ، آنچارتد 1 و آواتار و حدود 30 بازی تو هاردش کنسول کپی خور هم هست. قیمت داده 600 به نظرتون می ارزه بخرم؟؟ آیا مدل اسلیم 250 گیگ داره ؟ اگر بخرم احتمال داره بازی های جدید براش فیکس بشن یا باید کلی انتضار بکشم؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
348
نام
Amir
دوستان راهی هست بشه رو ps3یاهو مسنجر نصب کرد؟ خیلیی لازم دارم
شنیدم اگه لینوکس نصب کنم میشه
کسی میدونه این لینوکس رو چجوری میشه نصب کر آموزشش کجا هست ؟
مرسی

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
یه USB HUB هم گرفتم بازم کار نکرد !

هاب USB3 باید بگیری از این هاب های معمولی جواب نمیده
دوستان راهی هست بشه رو ps3یاهو مسنجر نصب کرد؟ خیلیی لازم دارم
شنیدم اگه لینوکس نصب کنم میشه
کسی میدونه این لینوکس رو چجوری میشه نصب کر آموزشش کجا هست ؟
مرسی

این قابلیت بعد از آپدیت جدید که سونی داد از رو کنسول برداشته شد (فکر کنم بعد از 3.50 یا 3.56 بود)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر