هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان Ps3 هک نشده میتونه این Bluray فیلم های کپی که تو سایت ها میفروشن رو اجرا کنه ؟
واسه لنز و اینا مشکلی نداره ؟

آره محمد جان میتونه خودم یه 3d شو گرفتم اجرا کرد ولی همونطور که دوستمون گفت به شرط بگیر ازش
سلام دوستان می‌خواستمبدونم کیفیت با HDMI به DVI بهتره یا خود HDMI؟
اگر تصویر دارید هم قرار بدید که بفهمم تفاوتش در چه حد هست!!!
ممنون:)
تصاویرش عین هم هست فقط تو مانیتور های مختلف وضعیتش فرق میکنه و ممکنه بد نشون بده که اونم به نوع مانیتور بسته هستش نه خود کابل
پهنای باندی که کابل HDMI بهتون میده از کابل DVI بهتره ولی بعضی مانیتور ها با DVI تصویر بهتری گرفتن تا HDMI بیشتر سلیقه ای هستش
برای من زیاد فرقی نداره :d
دوستان یه سوال
یه فلش 64 GB گرفتم که PS3 نمیتونه بخونه
فرمتشم NTFS هست
کسی میدونه چیکار کنم که رو PS3 کار کنه ؟
چون به Fat 32 هم نمیشه فرمتش کرد
ویندوز فت 32 کلا تا ظرفیت 32 گیگ رو ساپورت میکنه و بیشتر از اون باید توسط برنامه های 3rd party انجام بشه من خودم با این برنامه ها تا 3 ترابایت رو به فت 32 فرمت کردم اگه هارد کامپیوتر یا اکسترنالتون از 2 مدل سیگیت و مکستور هستش تو گوگل این جمله رو سرچ کنید برنامه مجانیش میاد برای دانلود
seagate disk wizard
اگه هارد اون 2 مدل بالا رو ندارید تو گوگل برای هارد های وسترن دیجیتال این برنامه رو دانلود کنید ExtFat32_v2.00
اگه هاردتون نه وسترنه نه سیگیت نه مکستور از برنامه partition magic استفاده کنید برای فرمتش
=============
شما هم با یکی از این برنامه ها میتونی فرمتش کنی

BlackHa1L

کاربر سایت
May 2, 2012
3
سلام دوستان من تا چند روز اینده قصد دارم که یه ps3 بخرم و از دیجیکالا هم قصد دارم بخرم مدل 160 گیگ رو
یه سوالی که دارم اینه که اخرین ورژنی که هک شده از ps3 چی هست و این که من میخوام بگیرم ورژنش احتمال داره چی باشه؟
اخه تو خود سایت نوشته غیر قابل کپی خور یعنی به هیچ وجه نمیشه؟؟؟
و یکی هم اینکه زیاد واسم کپی خور مهم نیست لذت اورجینال یه چیز دیگش حالا شما میتونید جایی رو معرفی کنید که بشه ازش بازی اورجینال با قیمت منصفانه خرید؟؟؟
ممنون دوستان

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
آره محمد جان میتونه خودم یه 3d شو گرفتم اجرا کرد ولی همونطور که دوستمون گفت به شرط بگیر ازش

تصاویرش عین هم هست فقط تو مانیتور های مختلف وضعیتش فرق میکنه و ممکنه بد نشون بده که اونم به نوع مانیتور بسته هستش نه خود کابل
پهنای باندی که کابل HDMI بهتون میده از کابل DVI بهتره ولی بعضی مانیتور ها با DVI تصویر بهتری گرفتن تا HDMI بیشتر سلیقه ای هستش
برای من زیاد فرقی نداره :d

ویندوز فت 32 کلا تا ظرفیت 32 گیگ رو ساپورت میکنه و بیشتر از اون باید توسط برنامه های 3rd party انجام بشه من خودم با این برنامه ها تا 3 ترابایت رو به فت 32 فرمت کردم اگه هارد کامپیوتر یا اکسترنالتون از 2 مدل سیگیت و مکستور هستش تو گوگل این جمله رو سرچ کنید برنامه مجانیش میاد برای دانلود
seagate disk wizard
اگه هارد اون 2 مدل بالا رو ندارید تو گوگل برای هارد های وسترن دیجیتال این برنامه رو دانلود کنید ExtFat32_v2.00
اگه هاردتون نه وسترنه نه سیگیت نه مکستور از برنامه partition magic استفاده کنید برای فرمتش
=============
شما هم با یکی از این برنامه ها میتونی فرمتش کنی
آقا دمت گرم
با همون برنامه Partition Magic به FAT32 فرمت اش کردم
اما همچنان PS3 نمیخونتش !
به TV هم زدم کار کرد اما PS3 اصلا پیداش نمیکنه
فلش ام Apacer 64GB AH552 USB 3.0 هست
موقع فرمت کردنش باید تنظیمات خاصی داشته ؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,736
نام
Javad
آقا دمت گرم
اگه کنسولتون اسلیمه باید بدونید که PS3 Slim فلش،هاردو ...... USB3 رو بدون هاب نمیخونه باید یه USB Hub بخرید تا کنسول بشناستش !

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
چجوری میشه روی کنسولی با فریم ور 4.11 فیلمهای دایویکس رو با زیرنویس فارسی دید؟

اینجوری که اینجا توضیح دادم
آقا دمت گرم

کنسولت usb3 رو ساپورت نمیکنه یعنی کل اسلیم ها ساپورت نمیکنن

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
اگه من یه کد آنلاین رو برای یه بازی استفاده کنم بعد بازی رو تعویض کنم و بعد از یه دمت اون بازی با یه دیسک متفاوت بگیرم بازم می تونم آنلاین بازی کنم یا باید کد جدید وارد کرد ؟

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
351
نام
ُSoheil
سلام به همه، امروز بالاخره بعد از ساعت ها آنچارتد زدن! شارژ دسته ps3 تموم حالا زدم به خود دستگاه تا شارژ بشه، میخواستم بپرسم که چه موقع از شارژ در بیارم؟(چه موقع بفهمم که پر شده؟)
ببخشید دیگه ما تازه کاریم..........

Katerou22

کاربر سایت
Mar 17, 2012
185
نام
Jose Mourinho
سلام به همه، امروز بالاخره بعد از ساعت ها آنچارتد زدن! شارژ دسته ps3 تموم حالا زدم به خود دستگاه تا شارژ بشه، میخواستم بپرسم که چه موقع از شارژ در بیارم؟(چه موقع بفهمم که پر شده؟)
ببخشید دیگه ما تازه کاریم..........

معمولا دسته های عادی و معمولی 45 دقیقه ای شارژ میشن ( در صورت استفاده نکردن ) اما در صورت استفاده کردن هنگام شارژ شدن شاید 1 ساعت یا 1ساعت و ربع زمان ببره.

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
351
نام
ُSoheil

معمولا دسته های عادی و معمولی 45 دقیقه ای شارژ میشن ( در صورت استفاده نکردن ) اما در صورت استفاده کردن هنگام شارژ شدن شاید 1 ساعت یا 1ساعت و ربع زمان ببره.
ممنون به خاطر توجه اما من منظورم این نبود، این بود که چه تغییری تو چراغاش حاصل میشه؟(وقتی پر میشه) اصلا تغییری میکنن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر