هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
حالا 2 تا از بازی ها کلا باز نمیشن ارور میدن.اتو پلاگین 2 هم میزنم همش میگه باید ریست شه و آدرنالینم خود به خود پاک شد.پرتش کردم گوشه اتاق.بیخیال از اولشم نباید روش وقت میزاشتم ارزشش رو نداره.ممنون بابت کمک ها

• Like
Reactions: tpouria

parsa.hagigi2000

کاربر سایت
Mar 30, 2019
137
حالا 2 تا از بازی ها کلا باز نمیشن ارور میدن.اتو پلاگین 2 هم میزنم همش میگه باید ریست شه و آدرنالینم خود به خود پاک شد.پرتش کردم گوشه اتاق.بیخیال از اولشم نباید روش وقت میزاشتم ارزشش رو نداره.ممنون بابت کمک ها
سلام یکبار گفتی 3ds داری درسته به نظرتون new 3ds xl خوبه بخرم میده 2300000 با یک مموری 64 پر بازی

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
سلام یکبار گفتی 3ds داری درسته به نظرتون new 3ds xl خوبه بخرم میده 2300000 با یک مموری 64 پر بازی
xl بزرگتر و صفحه با کیفیت تری داره کلا من بازم رفتم سراغش.راستی اگه پایین کنار بدنه صفحه پایین فوت کنی منو شروع میکنه میچرخه یه سری بازی داره با همین فوت کردنه.علاوه بر این که میتونی بدون عینک 3 بعدی ببینی.و 3 بعدی هم فیلم و عکس بگیری.آخرین بار پاراسل باهاش بازی کردم ماریو کارتش رو آنلاین راحت بازی کردم.ببین میتونی قیمت پایینتر گیر بیاری یا نه.یه مقدار به نظرم گرون میده البته قیمت ندارم.خریدی بگو اگه شد با هم آنلاین بزنیم

• Like
Reactions: che-jaleb

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
موافقم ویتا بازی خوب خیلی زیاد داره ازین نظر واقعا اندرریتده
غیر بازیهای انحصاری که البته یمقدار تعدادشون کمه بازیهای دیگه ش واقعا بیش از حد زیادن :D
بازیهای rpg شو کاری ندارم ولی یه بخشی از بازیهاش مستقل ها و ریمستر هان که واقعا گل کاشته
hotline miami 1 و 2 روی ویتا با هندزفری عجیب میچسبه :D

والا ما هم زمانیکه هنوز هک نشده بود غیر اوریج چیزی نمیزدیم البته با کارتریج میرفتم خیلیاشونم نگه داشتم
ولی هک که اومد تازه ارزشش رو شد

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
والا ما هم زمانیکه هنوز هک نشده بود غیر اوریج چیزی نمیزدیم البته با کارتریج میرفتم خیلیاشونم نگه داشتم
ولی هک که اومد تازه ارزشش رو شد
من این مشکل که نتونستم آپدیت های بازی ها رو پیدا کنم رفت رو اعصابم ولش کردم آخه آنچارتد رو رزولوشن رو بردن بالا خیلی عالی شده بود.دوست داشتم کیلزون و آنچارتد رو با رزولوشن بالا بازی کنم ببینم چه طور میشن چون کالکشن گاد آف وار تو رزولوشن بالا خیلی فرق کرده.خدایی سونی اگه گاد آف وار برای ویتا با کلاک 500 میزد انصافا به گاد آف وار ps3 نمیرسید ولی گرافیکش خیلی هم کمتر از اون نمیشد.نمیدونم بازی کردید رو رزولوشن 960 یا نه تو بعضی جاها با کلاک 500 فریم بالاست ولی بعضی جاها خیلی سنگین میشه تا 28 میاد پایین ولی گرافیکش خیره کننده میشه جوری که به نظرتون میاد ویتا کنسول دستی امساله.ولی خوب نه سونی بازی مهم دیگه داد و نه من تونستم برای آنچارتد و کیلزون و نید فور اسپیدش چیزی پیدا کنم فقط برای کالکشن گاد آف وار کار کرد از اون طرفم خود به خود آدرنالین پاک شد که ترجیح میدم psp رو روی اندروید یا با مبدل جدید سویچ بازی کنم که کیفیت تصویرشونم بالاتره.

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
من این مشکل که نتونستم آپدیت های بازی ها رو پیدا کنم رفت رو اعصابم ولش کردم آخه آنچارتد رو رزولوشن رو بردن بالا خیلی عالی شده بود.دوست داشتم کیلزون و آنچارتد رو با رزولوشن بالا بازی کنم ببینم چه طور میشن چون کالکشن گاد آف وار تو رزولوشن بالا خیلی فرق کرده.خدایی سونی اگه گاد آف وار برای ویتا با کلاک 500 میزد انصافا به گاد آف وار ps3 نمیرسید ولی گرافیکش خیلی هم کمتر از اون نمیشد.نمیدونم بازی کردید رو رزولوشن 960 یا نه تو بعضی جاها با کلاک 500 فریم بالاست ولی بعضی جاها خیلی سنگین میشه تا 28 میاد پایین ولی گرافیکش خیره کننده میشه جوری که به نظرتون میاد ویتا کنسول دستی امساله.ولی خوب نه سونی بازی مهم دیگه داد و نه من تونستم برای آنچارتد و کیلزون و نید فور اسپیدش چیزی پیدا کنم فقط برای کالکشن گاد آف وار کار کرد از اون طرفم خود به خود آدرنالین پاک شد که ترجیح میدم psp رو روی اندروید یا با مبدل جدید سویچ بازی کنم که کیفیت تصویرشونم بالاتره.

والا من تابحال اورکلاک نکردم احتمال میدم یمقدار روی سخت افزار فشار بیاره و ازونطرف قاعدتا مصرف باتری بیشتر میشه
چند نفر از دوستام هم سوییچشونو اورکلاک کردن ولی بلافاصله برگردوندن حالت عادی. بازم من سوییچم رو اور نکردم
برای اپدیت بازیها با خود کنسول انلاین شید و اپدیت کنیدشون
میتونید بین سایتهای دانلود بازی هم بگردید هر کدوم بازی همراه اپدیت داشت همونو دانلود کنید. جایی اپدیت تکی نداره.

GamesMega | Descargar Juegos Download Games
List All Game PSVITA - Download Game PSP PPSSPP PSVITA Free

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
والا من تابحال اورکلاک نکردم احتمال میدم یمقدار روی سخت افزار فشار بیاره و ازونطرف قاعدتا مصرف باتری بیشتر میشه
چند نفر از دوستام هم سوییچشونو اورکلاک کردن ولی بلافاصله برگردوندن حالت عادی. بازم من سوییچم رو اور نکردم
برای اپدیت بازیها با خود کنسول انلاین شید و اپدیت کنیدشون
میتونید بین سایتهای دانلود بازی هم بگردید هر کدوم بازی همراه اپدیت داشت همونو دانلود کنید. جایی اپدیت تکی نداره.

GamesMega | Descargar Juegos Download Games
List All Game PSVITA - Download Game PSP PPSSPP PSVITA Free
دوست عزیز منظورم اورکلاک ویتا بود.و این که آپدیت هم برای ویتا میگفتم وگرنه سویچ گاد آف وار کالکشن و آنچارتد نداره.

• Like
Reactions: ramaz

parsa.hagigi2000

کاربر سایت
Mar 30, 2019
137
سلام یک جا پیدا کردم nintendo wii u اون چطوره؟گرافیکش به ps4 میرسه کلا من به گرافیک ps4 خودم عادت کردم چرااا برای همین دیگه علاقه ای به 3ds ندارم یا حتی ویتا

فکر کنم برم تاپیک wii u بهتره

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
دوست عزیز منظورم اورکلاک ویتا بود.و این که آپدیت هم برای ویتا میگفتم وگرنه سویچ گاد آف وار کالکشن و آنچارتد نداره.
خب دوست عزیز منم ویتارو گفتم دیگه :D
توی خط بعدی صرفا خواستم بگم قابلیت اور کلاک برای سوییچم اومده که اونم انجام ندادم بخاطر عواقب احتمالی که داره

وگرنه سویچ گاد آف وار کالکشن و آنچارتد نداره.
داداش برگام همه فرو ریخت ?
پ.ن: اون سه تا سایت برای دانلود بازیهای ویتاست بعضیاشون اپدیتم همراهشون دارن

سلام یک جا پیدا کردم nintendo wii u اون چطوره؟گرافیکش به ps4 میرسه کلا من به گرافیک ps4 خودم عادت کردم چرااا برای همین دیگه علاقه ای به 3ds ندارم یا حتی ویتا
دوست من با توجه به حرفهات بنظرم نگیر که پشیمون میشی

• Like
Reactions: need to fight

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
خب دوست عزیز منم ویتارو گفتم دیگه :D
توی خط بعدی صرفا خواستم بگم قابلیت اور کلاک برای سوییچم اومده که اونم انجام ندادم بخاطر عواقب احتمالی که داره

داداش برگام همه فرو ریخت ?
پ.ن: اون سه تا سایت برای دانلود بازیهای ویتاست بعضیاشون اپدیتم همراهشون دارن
آخه نوشته بودید برای آپدیت بازی ها با خود کنسول فکر کردم دارید سویچ رو میگید.چون ویتا هک شده رو با آپدیت خود کنسول انجام بدید بازی دیگه اجرا نمیشه و باید بازی رو آپدیتش رو پاک کنید.و از اون طرفم لینک اولتون بازی های سویچه.در مورد لینک بازی های ویتا هم مرسی باید ببینم میشه یا نه امیدوارم بشه.

با توجه به این که گفته بودید pc gamer هستید و احتمالا سیستم خوبی دارید پیشنهاد خرید wiiu رو اصلا نمیدم.چون مبدلش فوق العاده داره کار میکنه و میتونید خیلی از بازی هاشو با پچ 4k بازی کنید.مبدلش تو فروم شبیه ساز ها هستش.بازیهاش اکثرا خیلی روون و عالی اجرا میشن.من خودم با cpu 9590 و کارت 980 خیلی ها رو 60 فریم میگیرم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ramaz

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
آخه نوشته بودید برای آپدیت بازی ها با خود کنسول فکر کردم دارید سویچ رو میگید.چون ویتا هک شده رو با آپدیت خود کنسول انجام بدید بازی دیگه اجرا نمیشه و باید بازی رو آپدیتش رو پاک کنید.در مورد لینک بازی های ویتا هم مرسی باید ببینم میشه یا نه امیدوارم بشه.
اها نمیدونستم با خود ویتا مشکل دار میشه ?

parsa.hagigi2000

کاربر سایت
Mar 30, 2019
137
با توجه به این که گفته بودید pc gamer هستید و احتمالا سیستم خوبی دارید پیشنهاد خرید wiiu رو اصلا نمیدم.چون مبدلش فوق العاده داره کار میکنه و میتونید خیلی از بازی هاشو با پچ 4k بازی کنید.مبدلش تو فروم شبیه ساز ها هستش.بازیهاش اکثرا خیلی روون و عالی اجرا میشن.من خودم با cpu 9590 و کارت 980 خیلی ها رو 60 فریم میگیرم.
سیستم خوب رو که اره core i5 4670k با rx 580 oc Edition ولی خوب دوست دارم کنسولم داشته باشم ps4 جالب نبود و نیست برای من وقتی سیستمم اینقدر قویه ولی nintendo wii u جالبه

به نظر شما چه وسیله ای هم برای بازی مناسبه هم وبگردی و ویدیو

من برای اینکار بین تبلت و ps vita شک دارم

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
من برای اینکار بین تبلت و ps vita شک دارم
اها نمیدونستم با خود ویتا مشکل دار میشه ?
آپدیتشو از سایتایی که داده بودید پیدا کردم نصبم کردم دیگه همین 1 بازی همدیگه اجرا نمیشه.خخخخ

به نظر شما چه وسیله ای هم برای بازی مناسبه هم وبگردی و ویدیو
آخه از یه طرف کنسول خونگی مد نظر دارید از یه طرف دستی و از طرف دگه وبگردی.خوب تو وبگردی xbox از سری one واقعا سریعه برای خارج شدن وسط بازی و وب گردی و سریع برگشتن و ادامه دادن بازی از همونجایی که خارج شدید.و wiiu خوب نیست برای این کار برای کنسول های دستی هم سویچ سریعتره ولی خیلی گرون تره.بین ویتا وتبلت باید ببینید تبلت چه قیمتی میخواید.ویتا تو وب گردی خوبه ولی فارسی رو باید بیخیال شی.بعدش بعضی سایت ها هم که کوکی های پیشرفته استفاده میکنن توش بالا نمیاد.ولی خوب بازی آنچارتد و کیلزون داره.

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
دوستان من جواب نگرفتم. کسی بلده بازیای PSP که میریزیم روی منوی خود ویتا بالا بیاره؟ و تو آدرنالین نیاز نباشه بریم؟؟؟؟

بازی و آپدیتای بازیای ویتا و .... هم هر کی هر چی خواست من دارم و کپی خور و... هم اوکی هست انجام میشه کسی مشکل داشت

• Like
Reactions: che-jaleb

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
420
دوستان من جواب نگرفتم. کسی بلده بازیای PSP که میریزیم روی منوی خود ویتا بالا بیاره؟ و تو آدرنالین نیاز نباشه بریم؟؟؟؟

بازی و آپدیتای بازیای ویتا و .... هم هر کی هر چی خواست من دارم و کپی خور و... هم اوکی هست انجام میشه کسی مشکل داشت
اره یه برنامه هست به اسم adrenaline bubble manager یا یه همچین چیزی
ایکون بازی های psp رو به شکل بازی های اورجینال ps vita در میاره
الان اسمش دقیق یادم نیست اون موقع ک ps vita داشتم رو کنسولم بودش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر