هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
بله برای همه اینایی که گفتی می شه اما فقط برای کیلزون خوب می شه

با VITAGRAFIX می شه کلی کار کرد هم SKPRX بگیر هم VITAGRAFIX CONFIGURATION VPK بگیر تنظیمش کن می شه رزولوشن MSAA اینا هم داد.
یا خدا msaa هم میشه داد؟؟فکر کنم الان خود سونی هم تو کف ویتا مونده.VitaGrafix رو داشتم میدیدم.نصبش فرق داره؟بعد برای psp من PSPEMU FOLDERS رو پوشش رو ندارم پوشه PSPEMUرو ساخته که توشم خالیه

نه تا ۳.۷۳ که میشه. اتفاقا مشکل اینجاس رو آپدیتای پایین میخوای کپی خور کنی موقع اکانت وارد کردن میگه آپدیت کن، دی ان اس هم که میزنی باز فرقی نداره. میدونی شما؟
بعد سوال دیگه اینکه چجوری بازیای ps1 و psp رو رو همون منو ویتا بیاریم؟ دیگه وارد آدرنالین نشیم اجرا کنیم
تو یوتیوب گذاشتن.مثل این که قابلیتی بوده که خود سونی رو ویتا گنجونده بوده ولی غیر فعال بود.

• Like
Reactions: tpouria

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
یا خدا msaa هم میشه داد؟؟فکر کنم الان خود سونی هم تو کف ویتا مونده.VitaGrafix رو داشتم میدیدم.نصبش فرق داره؟بعد برای psp من PSPEMU FOLDERS رو پوشش رو ندارم پوشه PSPEMUرو ساخته که توشم خالیه

اره من 4 تا برای nfs most دادم عالی شده
شما 1 بار اجراش کنی پوشه پر می شه iso بازی های psp هست game برای ps1

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
اره من 4 تا برای nfs most دادم عالی شده
شما 1 بار اجراش کنی پوشه پر می شه iso بازی های psp هست game برای ps1
اجرا کردم نشد.خودم فولدر ساختم.نید فور اسیپید هم ارور داد گفتم با ورژنم سازگار نیست.ولی برای گاد آف وار کار کرد و واقعا عالی شده.ولی تو لیستش آنچارتد رو اصلا نمیاره که بخوام تغییر بدم.و من هرچقدر سرچ کردم نتونستم REMASTER پیدا کنم لطف میکنی لینک بدی.

• Like

parsa.hagigi2000

کاربر سایت
Mar 30, 2019
137
سلام و همون طور که دوستمون گفتن {حال ندارن نقل کنم} مانیتور یا صفحه نمایش خیلی خیلی مهمه بزارین یه مثال بزنم شاید نظرتون عوض شه nintendo 3ds بودا دید توی بازی هایی مثل ماریو یا بازی های 3 بعدی تصویر با افت تعداد پیکسل مواجه میشد درسته؟ وقتی این کنسولو به تلویزیون وصل میکنید گرافیک به طرز شگفت انگیزی بالا میاد من 3ds ندارم ولی تست هاشو دیدم که گفتم اونا که دارن می تونن تست کنن توی اینترنت بزنین اموزشش میاد و اینکه درباره ی ویتا هم همینطوره مانیتور ویتا شاید زمان خودش خوب بود اما الان با توجه به بازیاش تراکم پیکسلش کمه!پس ویتا تونم به مانیتور یا تلویزیون وصل کنید و لذت ببرید فکر کنم مدل اسلیم یه راهی داشت فت راهش با اسلیم یکیه ولی اسلیم دو تا راه داشت یکیشونو که کامل میدونم وصل کردن ویتا به کامپیوتره و بعد با برنامه ی خاصی اونرو به تلویزیون وصل می کنید و... ولی اسلیم اون یکی راهشو نمیدنم

اتفاقا من این تبلت رو هم خریدم بعدش نوت 10.1 نسخه 2014 اومد اونم خریدم که زمان خودش و حتی الآن هم عالیه.الانم دنبال نوک قلمشم که تموم شده.5 تا نوک همراهش بود.:((خدایی پیدا کردید بهم بگید بدجور لنگشم.حدودا کنسولی و تبلت قوی ای نبود از زیر دستم در بره.خخخخخخ.ولی خدایی با اون قدرتشم باز با ویتا قابل مقایسه نبود.البته یه جورایی نسخه 2014 نوت 10.1 برای کل کل بود که زمان 2014 چیزی زد که هنوزم تو تبلت ها چیز بالایه و حدود 2.2 برابر قدرت n 8000 هستش.ولی خود n8000 واقعا به ویتا نزدیکم نشد.ولی 10.1 lte یا 2014 چرا. اینم عکس قلمشه ولی ای کاش ویتا هم مثل 3ds قلم ساپورت میکرد البته قلم مخصوص خودش .
مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات
من یه اگهی ماله n8000 پیدا کردم خواستی بگو

• Like

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
من همه چی نصب کردم بازی گرن توریسمو ویتا رو هم نصب کردم.چه طور میشه گرافیکشون رو افزایش داد؟منظورم اینه باید اینو چیکار کرد؟
https://github.com/Saramagrean/CWCheat-Database-Plus-/blob/master/cheat.db
دانلودم میزنی فایل باز میشه.باید چیکارش کرد؟و این که من موفق نشدم کیلزون رو فریمش رو باز کنم آنچارتد هم نه فریم نه رزولوشن.ولی گاد آف وار شد.
vitagrafix 5.0 برای من نه کیلزون رو داره و نه آنچارتد.برای نید فور اسپید هم رزولوشنش باید دستی جابجا شه دستی هم جابجا نکنم فقط msaa میدم میرم تو بازی ارور میده میگه برای بازیتون نیست.

نه منظورم برنامه ی مخصوص روی pc گرافیکش رو ارتقا میده مثل پکیج افزایش گرافیکی و ps vita بازی هاش تا 1080i هستن که روی ps tv میاد
انصافا که من god of war 2 رو بردم رو 960 و اورکلاکم گذاشتم رو holly shit که تا 500 اورکلاک میکنه برای همین فریمم بین 30 تا 45 متغیر شد اگه رو 960 نمیزاشتم فریم بالاتری میداد ولی خداییش از ایمولاتورش رو pc که گذاشتم رو 4k هم بهتر بود چون یه سری سایه کوچیک ایجاد میکرد که اگه کاراکتر دور میشد دقت میکردی متوجه میشدی الان تو ویتا نه. عالیه عالیه.

آخرین ویرایش:
  • Like

parsa.hagigi2000

کاربر سایت
Mar 30, 2019
137
من همه چی نصب کردم بازی گرن توریسمو ویتا رو هم نصب کردم.چه طور میشه گرافیکشون رو افزایش داد؟منظورم اینه باید اینو چیکار کرد؟
https://github.com/Saramagrean/CWCheat-Database-Plus-/blob/master/cheat.db
دانلودم میزنی فایل باز میشه.باید چیکارش کرد؟و این که من موفق نشدم کیلزون رو فریمش رو باز کنم آنچارتد هم نه فریم نه رزولوشن.ولی گاد آف وار شد.
کدوم برنامه ؟ برای چیکار؟ همون شبیه ساز psp برای ویتا یا برنامه وصل کردن به تلویزیون؟

• Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
انصافا که من god of war 2 رو بردم رو 960 و اورکلاکم گذاشتم رو holly shit که تا 500 اورکلاک میکنه برای همین فریمم بین 30 تا 45 متغیر شد اگه رو 960 نمیزاشتم فریم بالاتری میداد ولی خداییش از ایمولاتورش رو pc که گذاشتم رو 4k هم بهتر بود چون یه سری سایه کوچیک ایجاد میکرد که اگه کاراکتر دور میشد دقت میکردی متوجه میشدی الان تو ویتا نه. عالیه عالیه.
nfs باید اپدیت کنی اپدیت بگیر بگیر داخل پوشه اپدیت ها بذارش
انچارتد چیزی نداره مگه دستی براش بسازی
انچارتد native هست بیشتر از 30 فریم هم به کارت نمیاد چون نمی ده

ببنیم ویتا که شبیه ساز نداره 1 چیزی داغونی داره که کارم نمی کنه.

نه منظورم برنامه ی مخصوص روی pc گرافیکش رو ارتقا میده مثل پکیج افزایش گرافیکی و ps vita بازی هاش تا 1080i هستن که روی ps tv میاد
شبیه سازش خیلی داغونه عجیبه اما نداره شاید به خاطر دو تا تاچی هست که داره داستان می شه.
می شه vita tv خرید که بازی هاش 720p یا 1080 اجرا می کنه البته ارزش این کنسول به دستی بودنشه همین سوییچ هم من نمی دونم چرا 1 هدع حالت tv بازی می کنن
قرار به tv باشه با شبیه سازش بازی می کنی هم کیفیت خیلی بهتر می شه هم با هر دسته ای بخوای بازی می کنی.

بچه ها moonlight جدیدم براش اومده من تستتشم کردم نسخه قبلیش که عالی بود برای استریم با کارت انویدیا حرف نداره

https://github.com/xyzz/vita-moonlight/releases

parsa.hagigi2000

کاربر سایت
Mar 30, 2019
137
ps vita شبیه ساز داره و کلی نرم افزار بعدا میزارم براش توی یک پست دیگه اما الان چندتا کاراشونو میگم یکی داشت برای فایل های زیپ که از حالت زیپ یا رار خارجشون کنی شبیه ساز داره برای بازی های ds یکی میگفت برای 3ds هم داره ولی من ندیدم برای gba gbc gb هم داره ps1 psp که همه میدونن دیگه چی میخوای؟n64 هم داره و میتونی بازی pc رو روی ویتا استریم کنی دیگه... یعنی حتی فورتنایت رو!!!!! از فاصله ی خیلی دور!!!راستی دیدید وقتی میخواین برنامه یا هرچی روی ویتا دانلود کنین ارور میده بعضی وقتا اونم یه برنامه داره vita shil یا shel بود یادم نیست اون مدیریت و نصب برنامه هاست و کلی شبیه ساز و برنامه که دیگه حال ندارم بگم بعدا خخخخ

• Like

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059

شبیه ساز بازی گاد آف وار 2 پلی استیشن 2 رو میگفتم.که گاد آف وار 2 خیلی خوب شده بود ولی الان تو ویتا از اون هم بهتر شد.آخه آنچارتد مثل این که رزولوشنش 540 هست و خیلی ها تو یوتیوب بردن رو 960 و خیلی بهتر شده.به خدا دیوونه شدم.حالا با اتوپلاگین پاک کردم میخوام دوباره نصب کنم vitagrafix رو حالا دیگه رو ux0 نمیره نمیدونم چرا.یکی کمک کنه دیگه رو ux0 نمیره با کنترلر های r1 و r2 بود دیگه الان هرچیم نصب کنم نشون نمیده چون رو ur0 مونده.حتی قسمت psp هم میرم یه صفحه سبز خالیه.نمیدونم چی شد انگاری دسترسیش به ux0 قطع شده با این که تو رم هستش.الان بالاخره تونستم ux0 رو فعال کنم ولی vitagrafix رو نصب میکنم آیکونش نمیاد.
آپدیت: بالاخره ریست شد.حالا من موندم چه طور باید کیلزون رو فریمشو باز کرد؟ vitagrafix که تو لیستش ندارتش.دستی هم وارد کردم نشد

آپدیت ها رو از کجا میشه گرفت؟شاید آپدیت کنم کیلزون و ... رو بشناسه.با خود ویتا که ارور میده برا آپدیت باید دستی انجام بدم که اونم من آپدیت جدا پیدا نکردم

آخرین ویرایش:
  • Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
شبیه ساز بازی گاد آف وار 2 پلی استیشن 2 رو میگفتم.که گاد آف وار 2 خیلی خوب شده بود ولی الان تو ویتا از اون هم بهتر شد.آخه آنچارتد مثل این که رزولوشنش 540 هست و خیلی ها تو یوتیوب بردن رو 960 و خیلی بهتر شده.به خدا دیوونه شدم.حالا با اتوپلاگین پاک کردم میخوام دوباره نصب کنم vitagrafix رو حالا دیگه رو ux0 نمیره نمیدونم چرا.یکی کمک کنه دیگه رو ux0 نمیره با کنترلر های r1 و r2 بود دیگه الان هرچیم نصب کنم نشون نمیده چون رو ur0 مونده.حتی قسمت psp هم میرم یه صفحه سبز خالیه.نمیدونم چی شد انگاری دسترسیش به ux0 قطع شده با این که تو رم هستش.الان بالاخره تونستم ux0 رو فعال کنم ولی vitagrafix رو نصب میکنم آیکونش نمیاد.
آپدیت: بالاخره ریست شد.حالا من موندم چه طور باید کیلزون رو فریمشو باز کرد؟ vitagrafix که تو لیستش ندارتش.دستی هم وارد کردم نشد

خوب 540 همون 960 هست دیگه 960*540 بازی انچارتد native هست با vitacheats می زنه res بازی چنده اگرم نزنه یعنی native هست همین lolicon هم درصد باتری با فریم بازی هم می زنه اگر رز کمتر بازی ایکوناش گنده تر می شن. بهتره که همه پلاگین ها ur0 نصب بشن اما autoplagin می ذاره انتخاب کنی اما خیلی ها ux0 بالا نمیان.
https://github.com/Kirezar/VitaGrafixConfigurator/releases

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
خوب 540 همون 960 هست دیگه 960*540 بازی انچارتد native هست با vitacheats می زنه res بازی چنده اگرم نزنه یعنی native هست همین lolicon هم درصد باتری با فریم بازی هم می زنه اگر رز کمتر بازی ایکوناش گنده تر می شن. بهتره که همه پلاگین ها ur0 نصب بشن اما autoplagin می ذاره انتخاب کنی اما خیلی ها ux0 بالا نمیان.
https://github.com/Kirezar/VitaGrafixConfigurator/releases
نه 540 در 410 یا این حوالی بود.که بعد تبدیل میشد به 960 در 540 تو یوتیوب دیدم خیلی عالی بود و فریم تا 15 هم اومد پایین اورکلاکش کرد تا 500 برد بالا فریم بین 27 تا 29 متغیر بود.ولی انصافا مثل آنچارتد 1 ps3 شد.
اینو دانلود کردم و همینو دارم ولی جواب نمیده

• Like

parsa.hagigi2000

کاربر سایت
Mar 30, 2019
137
جالبه!

شبیه سازش خیلی داغونه عجیبه اما نداره شاید به خاطر دو تا تاچی هست که داره داستان می شه.
می شه vita tv خرید که بازی هاش 720p یا 1080 اجرا می کنه البته ارزش این کنسول به دستی بودنشه همین سوییچ هم من نمی دونم چرا 1 هدع حالت tv بازی می کنن
قرار به tv باشه با شبیه سازش بازی می کنی هم کیفیت خیلی بهتر می شه هم با هر دسته ای بخوای بازی می کنی.
شبیه ساز نهههه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر