هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
شارژر چیز دیگه نمیخوره بش ماله ويتا باید باشه، اول از همه باید بفهمی که شارژر داره خود فروشنده که بفروشه بت و همینطور مموري داره یا نه چون بدون اینها نمی تونی استفاده کنی
اگه آنلاین بخوای بازی کنی هک نکنی بهتر هست :) اما ظاهرا هک کنی بازیهای ویتا و psp و کلی گیم دیگه هست که میتونی مجانی بازی کنی :D من خودم هنوز هک نکردم ويتام را ، اگر اشتباه انجام بدی مراحل هک را بله ميگن بریک میشه دستگاه
برای خرید هم مهلت تست بگیری 24 ساعت دکمه ها باید سالم باشن pixel سوخته نداشته باشه ... قیمتش هم ای اگه بده بت مموری و شارژر ميصرفه :-?
کنسول بریک نمیشه در هیچ صورتی !
امکان آنلاین بازی کردن هم داره
مدل های اسلیم برای هک نیازی به مموری ندارن مدل های فت حتما نیاز به مموری ویتا هست بعد هک هم میتونین از sd2vita استفاده کنین

Erfan Nekhat

کاربر سایت
Jul 3, 2018
24
کنسول بریک نمیشه در هیچ صورتی !
امکان آنلاین بازی کردن هم داره
مدل های اسلیم برای هک نیازی به مموری ندارن مدل های فت حتما نیاز به مموری ویتا هست بعد هک هم میتونین از sd2vita استفاده کنین
خب الان همین sd2vita رو میشه از کجا گیر اورد؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
سلام دوستان.خوبین
امروز رفتم پی اس ویتا بگیرم. نوش رو نداشتن.فروشنده گفت یه دست دوش رو دارم.که هم وای فای هست هم سیمکار خور.
ولی شارژر نداره.
چون من شهرستانم،فقط همین رو میتونم تهیه کنم.قبلا هم اسلیم داشتم و با ویتا آشنایی ندارم.
حالا چنتا سوال دارم لطفا راهنمایی کنین:
1-چطوری باید تستش کنم از نظر سلامتی و فریمور؟
2-این مدلی که فروشنده گفته خوبه؟(وای فای و سیمکارت خور)
3-شارژرش گیر میاد؟ قیمتش چنده؟ با شارژر دیگه ای هم میشع شارژش کرد؟
4-همراه پی اس پی که میخوام بخرم چیا باید باشه؟مموری هم باید باشه تو کارتنش؟
5-قیمت رو 590 گفت بهم. به نظرتون مناسبه؟
6-بازی هاش راحت گیر میان؟ مدل اسلیم که داشتم راحت بود بازی ها همه تو دسترس بودن چون کپی خور بود. ویتا چطوریه؟ ماجرای کپی خورو هک شدن و بریک شدن تو ویتا هم هست؟
7- لطفا منو کاملا راهنمایی کنین تا بتونم از سالم بودنش اطمینان داشته باشم.یهو جنس بنجول نندازه بهم..چون گفت مال مشتریه گذاشته واسه فروش
اگه قسمت بشه بعد از 7 سال دوباره میخوام به جمع پی اس پی بازای فروم ملحق بشم:p

پیشاپیش ممنون از جواباتون:x
سلام خوبی عزیز
به نظر من قید خرید اینو بزن چون هم مموریش هم شارژرش سخت گیر میادت مثل من از همین فروم از آدم درستش پیدا کن بخر
اره این مدل خوبه فقط فرقش با بقیه اینه که تو مدل خودش سیم کارت میخوره اونم با سرعت نت 3G
نه فقط با شارژر خودش شارژ میشه اگه هم با غیر مال خودش شارژ بشه من اطلاعی ندارم اما هر وسیله ی برقی باید با شارژر خودش شارژ بشه
وسایل داخل جعبه
psvta + usb + sharjer + carthay bazihay dorbini v daftarche همینا
590 نمی ارزه چون وسایلش کامل نیست اگه بود چرا اصلا بهت 300 هم داد نخر باید وسیله رو تست کرده بخری نه بدون وسایل فابریکی
چون الان همه ی ویتا ها کپی خور میشند
بازیهاشم چند صفحه ی قبلو بخون کامل نوشتم که از کجا دانلود کنید

در خدمتم.

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
سلام خوبی عزیز
به نظر من قید خرید اینو بزن چون هم مموریش هم شارژرش سخت گیر میادت مثل من از همین فروم از آدم درستش پیدا کن بخر
اره این مدل خوبه فقط فرقش با بقیه اینه که تو مدل خودش سیم کارت میخوره اونم با سرعت نت 3G
نه فقط با شارژر خودش شارژ میشه اگه هم با غیر مال خودش شارژ بشه من اطلاعی ندارم اما هر وسیله ی برقی باید با شارژر خودش شارژ بشه
وسایل داخل جعبه
psvta + usb + sharjer + carthay bazihay dorbini v daftarche همینا
590 نمی ارزه چون وسایلش کامل نیست اگه بود چرا اصلا بهت 300 هم داد نخر باید وسیله رو تست کرده بخری نه بدون وسایل فابریکی
چون الان همه ی ویتا ها کپی خور میشند
بازیهاشم چند صفحه ی قبلو بخون کامل نوشتم که از کجا دانلود کنید

در خدمتم.

سلام.فدات .
مرسی از جوابت
من خودمم میخوام آکبندش رو بگیرم. یا دست دو هم اگه باشه از همین فروم بگیرم. ولی متاسفانه گیر نمیاد. شما اگه کسیو مشناسی بهم معرفی کن لطفا.

geow

کاربر سایت
Oct 17, 2012
87
من ویتا رو به 3.68 اپدیت کردم بعد کپی خورم کردم ولی autoplugin رو وقتی اجرا میکنم داخل برنامه میگه rebot کن بعد انجام میدم دستگاه خاموش روشن میشه ولی باز وقتی داخلش میرم میگه همین کار رو بکن مشکل کجاس

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
من ویتا رو به 3.68 اپدیت کردم بعد کپی خورم کردم ولی autoplugin رو وقتی اجرا میکنم داخل برنامه میگه rebot کن بعد انجام میدم دستگاه خاموش روشن میشه ولی باز وقتی داخلش میرم میگه همین کار رو بکن مشکل کجاس
خصوصی کردم.

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
سلام.
ویتا من ورژن 3.68 هست لطف میکنید راهنمایی کنید چطوری کپی خورش کنم و از کجا بازی هاشو دانلود کنم.
ممنون.
سلام شما چند صفحه ی اخیر رو بخون میفهمی کامل راهنماییشو گذاشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر