هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام ببخشید یک سوال داشتم :

من ویتا رو تازه آپدیت کردمش تا 1.80 و الان هم تازه بازی LBP 2 رو خریدم چطوری میتونم CROSS PLAY بازی کنم باید DLC بخرم ؟ و آیا باید تمام آپدیت های بازی LBP 2 رو روی PS3 انجام بدم ؟ و این آپدیت ها چقدر هستن .
حجمشون و اگر تمام این ها درست شد با کمک شما دوستان چطوری بازی کنم LBP 2 رو روی ویتا {بجای دسته ی عادی ازش استفاده کنم ؟} ؟؟ ممنون میشم کامل توضیح بدید TnX !!

نمیدونم هنوز رلیز شده یا نه ... باید لیست DLC هاش رو ببینی .... DLC CROSS PLAY هست که اجازه اینکار رو میده ... بعدش اون امکان برای بازی فعال میشه .... فکر کنم باید با Content manager هم به PS3 وصل بشی .... اپدیتها هم که 100% باید انجام بدی دیگه هر چقدر باشه !

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
سلام .
دوستان بازی هایی که از طریق ps3 خریداری می شه چه جوری باید به ویتا منتقل کنیم روی اکانت های متفاوت ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام .
دوستان بازی هایی که از طریق ps3 خریداری می شه چه جوری باید به ویتا منتقل کنیم روی اکانت های متفاوت ؟
1. شما کلا نمیتونی بازی رو که با اکانت A خریداری کردی تحته هیچ عنوانی به اکانت B یا اکانتهای زیر مجموعه انتقال بدی ... بازی یک بار و برای همیشه فقط برای یک اکانت خریداری میشه ....
2. برای انتقال بازی های خریداری شده از زوی PS3 برای ویتا شما بایستی اول اطمینان داشته باشی که اکانت مشابه که باهاش بازیها رو روی PS3 خریدی روی ویتا هم فعاله ..... توجه داشته باش که برعکس PS3 ویتا فقط در یک زمان فقط یک اکانت رو نگه میداره و برای سوییچ هم شما بایستی Factory reset کنی .

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
نمیدونم هنوز رلیز شده یا نه ... باید لیست DLC هاش رو ببینی .... DLC CROSS PLAY هست که اجازه اینکار رو میده ... بعدش اون امکان برای بازی فعال میشه .... فکر کنم باید با Content manager هم به PS3 وصل بشی .... اپدیتها هم که 100% باید انجام بدی دیگه هر چقدر باشه !

ممنون داداش آرمان بابت توضیح ولی ببخشید نمیشه بیشتر توضیح بدید نگرفتم !! :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ممنون داداش آرمان بابت توضیح ولی ببخشید نمیشه بیشتر توضیح بدید نگرفتم !! :d
درود ...
کلا منظورم این که شما اگر بخوای از VITA به عنوانه دسته برای بازی LBP2 توی PS3 استفاده کنی نیاز به DLC ی داری که به اسم CRoss Play DLc منتشر میشه ... من فقط اطلاع دیقی از این ندارم که این DLC تو همه مارکتها هست یا نه ... باید چک کنی ...
کسی از زمان انتشار این بازی urban trials خبر نداره چون خدایش 80 درصد به عشق این بازی ویتا خریدم
تا اونجایی که اطلاعات هست قرار براین بوده که این بازی تو سال 2012 منتشر بشه البته اکلا خبره زیادی هم از این بازی نیست ... به هر حال اگر قراره بیاد تو 3 ماه اینده میاد اگر نه که تاخیر میخوره تا 2013 ... کلا باید در انتظار اطلاعات باشیم .

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
1. شما کلا نمیتونی بازی رو که با اکانت A خریداری کردی تحته هیچ عنوانی به اکانت B یا اکانتهای زیر مجموعه انتقال بدی ... بازی یک بار و برای همیشه فقط برای یک اکانت خریداری میشه ....
2. برای انتقال بازی های خریداری شده از زوی PS3 برای ویتا شما بایستی اول اطمینان داشته باشی که اکانت مشابه که باهاش بازیها رو روی PS3 خریدی روی ویتا هم فعاله ..... توجه داشته باش که برعکس PS3 ویتا فقط در یک زمان فقط یک اکانت رو نگه میداره و برای سوییچ هم شما بایستی Factory reset کنی .
ممنون .پس با توجه به این موضوع وقتی می تونم بازی خریده شده از استور در ps3 به ویتا منتقل کنم که اکانت ها "دقیقا" مشابه باشه در این صورت چه جوری بازی دانلود شده را انتقال بدم؟؟
سوال دیگه اینکه اگر از این طریق نخوام عمل کنم و اکانت ها متفاوت باشه باید مستقیما از طریق خود ویتا به استور مطابق با اکانت متصل بشم بعد بازی خریداری کنم و دانلود و اجرا کنم .درسته؟
ممنون

JustSony

کاربر سایت
Aug 28, 2012
1
سلام
بچه ها یه هدفون خوب واسه ویتا میخوام ترجیها تا 100 تومن به نظرتون چی بگیرم ؟
با هدفون Starter Pack کسی کار کرده چجوریه خوب هست بگیرم ؟
ممنون میشم کمکم کنید:d

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
سلام
بچه ها یه هدفون خوب واسه ویتا میخوام ترجیها تا 100 تومن به نظرتون چی بگیرم ؟
با هدفون Starter Pack کسی کار کرده چجوریه خوب هست بگیرم ؟
ممنون میشم کمکم کنید:d
هدست که سونی مخصوص ویتا داده واقعا کیفیت خوبی داره واز همه مهمتر از لحاظ فیکس شدن تو گوش و گرفتن صدای اطراف واقعا خوبه عمل کرده ، در ضمن از میکروفنش میتونید برای چت و یا Skype استفاده کنید و همینطور به عنوان هندزفری برای گوشی تلفنتون.
چون من خودم دارم و امتحان کردم واقعا وسیله با ارزشیه.
من هدست BlueTooth جبرا Sport رو داشتم کیفیت صداش خیلی خوب بود اما متاسفانه Delay داشت.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ممنون .پس با توجه به این موضوع وقتی می تونم بازی خریده شده از استور در ps3 به ویتا منتقل کنم که اکانت ها "دقیقا" مشابه باشه در این صورت چه جوری بازی دانلود شده را انتقال بدم؟؟
سوال دیگه اینکه اگر از این طریق نخوام عمل کنم و اکانت ها متفاوت باشه باید مستقیما از طریق خود ویتا به استور مطابق با اکانت متصل بشم بعد بازی خریداری کنم و دانلود و اجرا کنم .درسته؟
ممنون
بازي رو توسط اتصال كابل و استفاده از content manager انتقال ميديد
بله درست گفتيد

amir-b

کاربر سایت
Jan 23, 2012
274
این ویتا ما رو سرویس کرد

چی کارش کنم وقتی صفحش خاموش می شه دانلود pause نشه؟

می زارمش روی دانلود می رم پی کارم 5 دققه بعد میام می بینم Pause شده

farhadxbt

کاربر سایت
Aug 11, 2012
70
دوستان کسی میدونه بازی گلف چند مرحله ست///اگه مراحلش زیاد باشه میخوام بگیرمش

---------- نوشته در 11:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:58 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 11:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:02 PM ارسال شده بود ----------

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
دوستان کسی میدونه بازی گلف چند مرحله ست///اگه مراحلش زیاد باشه میخوام بگیرمش

---------- نوشته در 11:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:58 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 11:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:02 PM ارسال شده بود ----------
میتونی بری توی سایت Gamespot.com و اسم بازی رو سرچ کنی و در قسمت Walkthrough تعداد مرحله های بازی رو نگاه کنی یا میتونی توی گوگل سرچ کنی که چند ساعت گیم پلی داره.جوابش رو حتما پیدا میکنی.
ولی به هر حال در گلف مثل فوتبال،میتونی هر چه قدر بخای بازی کنی.بستگی به خودت داره که چه قدر از بازی گلف خوشت میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر