هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سونی گند زد چون هم براش انحصاری نداد هم اینکه گرافیک بازی های PSVITA بالا بود بازی سازی براش هزینه زیادی داشت حتی خود نینتندو کم اورد سر 3DS در نهایتم ترکیب کرد کنسولا رو نکته بعدی ویتا خیلی زمان بدی عرضه شد دوران اوج بازی های موبایل بود که بعدا فهمیدن اصلا با موبایل بازی کردن حال نمی ده الانم که اصلا بازی خوب براش نمیاد چون کنترل جالبی کلا نداره همشونم فری شدن دلیل اولی هم که گفتم هست.
اما بزرگترین اشتباهش حذف صفحه نمایش OLED ش بود که باعث شد اکثرا دیگه سری جدید نخرن انصافا هم خیلی فرقشون هست برای همین عملا تولید جدید روی دستش باد کرد ورشکست شد هر چند که اسلیم از همه لحاظ جز صفحه نمایشش بهتر بود اما برای سونی فنا یا بقیه برعکس نینتندو فنا که اکثرا بچه ها هستن یا کلا این چیزا براشون مهم نیست برای گیمرای حرفه ای که عمده ویتا بازا می شدن خیلی مهم بود.
من تا حالا ندیدم 1 شرکت بتونه این همه پتانسیل 1 کنسول به باد فنا بده

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
پسر تو خیلی فنی دیگه چطوری PPI 170 با 220 مقایسه کردی؟ کجا رزولوشنش برابره 960*544 کجا 840*240 کجا بعد خود سوییچ هیچ حرفی از لحاظ کیفیت تصویر جلوی OLED PSVITA نداره که بزنه بعد نقد کیفیت تصویرش اینجا خوندی حتی جلوی SWITCH هم فاجعس

بابا حالا فن نینتندو هستی باش اما حقایق رو اونم تا این حد کتمان نکن دیگه:D
داداش شما که از من فن تری.خخخ.من فن نینتندو بودم که این همه کنسولای سونی رو نمیخریدم.شما فن سونی شدی که دائم میگی ویتا چون پی اس پی رو اجرا میکنه به قول خودت به اجرا باشه خوب ایمولاتورش رو pc هست دیگه.بابا جان نگفتم کیفیت بهتر رزولوشن با کیفیت فرق داره گفتم رزولوشن نزدیک هم .سوما گفتم 3ds xl نه 3ds اینا رو برو سرچ کن مشخصاتشو ببین فرق دارن.3ds خیلی رزولوشنش پایین تر از 3ds xl هست.مگه نگفتی هر دو رو داری پس اینا رو باید بدونی که.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خوب به قول خودتون اینا کنسول دستی هستن شبیه ساز 3ds روی سیستم دستی نیستش که پس زیاد ارزش نداره مثل psp که 4k و با قابلیت افزایش کیفیت تکسچر میشه رو سیستم اجراش کرد طوری که گرافیکش از ps2 هم بهتر میشه. ولی ارزشش به دستی بودنشه.در مورد ایمولاتور 3ds هم رو ویتا نیستش اتفاقا این مورد رو خیلی سرچ کردم هیچ ایمولاتوری براش نیست 2 مدل چینی بودن که اونا هم دانلود میکردی میدیدی فایلای چرت و پرته.ولی خوبی ویتا تو چند تا بازی ps2 هست که به صورت hd میشه اجرا کرد که همین gof of war ها بعد اون پلاگینی که نصب کردم واقعا شاهکار شدن و قدرت ویتا رو واقعا به رخ میکشن.اینم ایمولاتور psp که واقعا سونی رو psp سنگ تموم گذاشته بود.
View attachment 139428

یعنی یکی از جذابیت های اصلی PSVITA ادرنالین هست که PSP به صورت عالی به بهترین شکل ممکن برات اجراش می کنه من PPSSPP نسخه های مخفیشم دارم که GOW 60 قابت حتی بدون افت اجرا می کنه که هیچ کس نداره اما ادرنالین با اون همه امکاناتش با CWCHEATS عالی شده من تازه کشف کردم پلاگین جدید CW می تونه کلی امکانات به بازیش اضافه کنه که الان دارم KINDOM HEARTS به طور مثال 60 ثابت با انالوگ دومش بازی می کنم قشنگ انگاری داری نسخه HD PS4 بازی می کنی به صورت دستی یا بر فرض DRAW DISTANCE مات بازی MIDNIGHT CLUN LOS ANGLES می شه باهاش فیکس کرد. به اکثر بازی خوباش حتی یکم خوباش هم فریم 30 60 اضافه شده

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
سونی گند زد چون هم براش انحصاری نداد هم اینکه گرافیک بازی های PSVITA بالا بود بازی سازی براش هزینه زیادی داشت حتی خود نینتندو کم اورد سر 3DS در نهایتم ترکیب کرد کنسولا رو نکته بعدی ویتا خیلی زمان بدی عرضه شد دوران اوج بازی های موبایل بود که بعدا فهمیدن اصلا با موبایل بازی کردن حال نمی ده الانم که اصلا بازی خوب براش نمیاد چون کنترل جالبی کلا نداره همشونم فری شدن دلیل اولی هم که گفتم هست.
اما بزرگترین اشتباهش حذف صفحه نمایش OLED ش بود که باعث شد اکثرا دیگه سری جدید نخرن انصافا هم خیلی فرقشون هست برای همین عملا تولید جدید روی دستش باد کرد ورشکست شد هر چند که اسلیم از همه لحاظ جز صفحه نمایشش بهتر بود اما برای سونی فنا یا بقیه برعکس نینتندو فنا که اکثرا بچه ها هستن یا کلا این چیزا براشون مهم نیست برای گیمرای حرفه ای که عمده ویتا بازا می شدن خیلی مهم بود.
من تا حالا ندیدم 1 شرکت بتونه این همه پتانسیل 1 کنسول به باد فنا بده
دوست عزیز شما داری میگی 74 میلیونی که 3ds خریدن اکثرا بچه هستن و حرفه ای نیستن اونم با اون اچیومنت های بازی های سختش که 3 سال میکشه بگیری.بعد اون 16 میلیون و خورده ای که ویتا خریدن همه حرفه ای هستن؟نه اشتباهه حالا خودت بگو کی فن هستش؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
داداش شما که از من فن تری.خخخ.من فن نینتندو بودم که این همه کنسولای سونی رو نمیخریدم.شما فن سونی شدی که دائم میگی ویتا چون پی اس پی رو اجرا میکنه به قول خودت به اجرا باشه خوب ایمولاتورش رو pc هست دیگه.بابا جان نگفتم کیفیت بهتر رزولوشن با کیفیت فرق داره گفتم رزولوشن نزدیک هم .سوما گفتم 3ds xl نه 3ds اینا رو برو سرچ کن مشخصاتشو ببین فرق دارن.3ds خیلی رزولوشنش پایین تر از 3ds xl هست.مگه نگفتی هر دو رو داری پس اینا رو باید بدونی که.

توی این سایت که به من همه جور نسبتی دادن چون بی طرفم اما منم لینکی که گذاشتم 3DS XL هست
How Good is the Nintendo Switch Display? (vs. 3DS XL .

• Smile
Reactions: parsa.hagigi2000

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
یعنی یکی از جذابیت های اصلی PSVITA ادرنالین هست که PSP به صورت عالی به بهترین شکل ممکن برات اجراش می کنه من PPSSPP نسخه های مخفیشم دارم که GOW 60 قابت حتی بدون افت اجرا می کنه که هیچ کس نداره اما ادرنالین با اون همه امکاناتش با CWCHEATS عالی شده من تازه کشف کردم پلاگین جدید CW می تونه کلی امکانات به بازیش اضافه کنه که الان دارم KINDOM HEARTS به طور مثال 60 ثابت با انالوگ دومش بازی می کنم قشنگ انگاری داری نسخه HD PS4 بازی می کنی به صورت دستی یا بر فرض DRAW DISTANCE مات بازی MIDNIGHT CLUN LOS ANGLES می شه باهاش فیکس کرد. به اکثر بازی خوباش حتی یکم خوباش هم فریم 30 60 اضافه شده
میگم اگه ویتا هک نمیشد چیکار میکردیم؟ولی بهتر نبود سونی جای ویتا یه کنسول ارزون تر با همین قابلیت های ویتا میزد ؟نه صفحه لمسی پشتی نه صفحه جلویی و فقط همون کارایی که الان میکنه یعنی اجرای psp در رزولوشن بهتر؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوست عزیز شما داری میگی 74 میلیونی که 3ds خریدن اکثرا بچه هستن و حرفه ای نیستن اونم با اون اچیومنت های بازی های سختش که 3 سال میکشه بگیری.بعد اون 16 میلیون و خورده ای که ویتا خریدن همه حرفه ای هستن؟نه اشتباهه حالا خودت بگو کی فن هستش؟
اره مخاطب های نینتندو اکثرا بچه ها با دخترا هستن دیگه اینو همه می دونن خودمم خریدم اما کنسول اصلیم که نیست.

من 5 سالم بود بازی های NES تموم کردم که شما الان 1 مرحلشم نمی تونی بری خودمم دیگه نمی تونم برم من به سن نیست.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
نظر شخصی:
اگه پرسونا 4 رو دوست دارین ویتا بخرین.
غیر این هیچ دلیلی نداره.
بقیه بازیاش یا بهترشون رو پلتفرمای دیگه هستن یا کلا ارزش بازی ندارن.
از نظر سخت افزار ویتا عالیه ولی از نظر نرمافزار واقعا وضعیت جالبی نداره.
قبل اینکه بگید، هم ویتا دارم هم 3ds.

• Like
Reactions: need to fight

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
توی این سایت که به من همه جور نسبتی دادن چون بی طرفم اما منم لینکی که گذاشتم 3DS XL هست
How Good is the Nintendo Switch Display? (vs. 3DS XL .
دوست من تو یوتیوب کلی چیزای فیک هست شما سرچ کن ps2 on psp ببین کلیپایی میاد که ps2 رو تو یوتیوب تو psp اجرا کردن که همش خالی بندیه چند مدت پیشم گذاشته بودن ps4 on ps vita که ملت روده بر شده بودن از خنده پس به اینا بسنده نکنید

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
اره مخاطب های نینتندو اکثرا بچه ها با دخترا هستن دیگه اینو همه می دونن خودمم خریدم اما کنسول اصلیم که نیست.

من 5 سالم بود بازی های NES تموم کردم که شما الان 1 مرحلشم نمی تونی بری خودمم دیگه نمی تونم برم من به سن نیست.
اتفاقا من حدود 6 سالم بود بازی کارگاه نس رو تموم کردم که خدایی تونستی به مرحله آخرش برسی؟و آرخام هم تاپیکش تو پرشین هست 100 درصد تمام مخفیاشو پیدا کردم که حدود 300 تا آیتم بود که از هرچی بازی ای که تا حالا کردی 100 برابر سخت تره خدایی نمیتونی 1 دونه از مخفیاشو پیدا کنی.آیتم های مخفیش رو پیدا کنی که تو سایت هم ببینی کلا 23 نفر بازی رو قبل از این که آموزش مراحل بیاد 100 کردن.اتفاقا منم دیگه سنم که رفته بالا از طرفیم بیشتر تو همین کارای طراحی و ریگ کردن کاراکترا فعالیت میکنم دیگه وقت زیادی برای بازی ندارم.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
در کل میگم نمیخوام جوری راهنمایی کنم که کسی 3ds خرید بگه طرف اشتباه راهنمایی کرده و یا ویتا خرید بگه اشتباهی راهنمایی کرده هر چی از جفتش تجربه کرده بودم و میدونم رو به دور از فن بازی گفتم.من خودم رو ویتا 2 تا بازی بیشتر نرفتم رو 3ds هم 2 تا بیشتر نرفتم.چون اون زمان یا 360 بازی میکردم یا ps3 یا wii بعدشم که xbox one و wiu , ps4 نزاشتن برم سراغ این کنسولا البته xbox one رو نخریدم این نسل چون بازی هایی که دوست داشتم رو pc هم بود یعنی چون اکثر کنسولا رو داشتم نتونستم یه کنسول رو فقط ادامه بدم برای همین میگم من فن یه کمپانی یا کنسول نیستم وگرنه فقط همونو میخریدم.از اولم گفتم هم ویتا خوبه هم 3ds ولی این دوستمون نیاز به راهنمایی داشت خواستم خوبی ها و بدی های جفتشون رو بگم که فردا که خرید نگه اشتباهی راهنمایی کردی.ورگنه 1 ریالم تو جیب من نمیره با فن بودنش.و سنمم این قدری نیست که بخوام برای یه کمپانی ای که نه توش کار میکنم نه چیزی سر و دست بشکونم.مثل زمانی که گیرز 3 داشت میومد و گفتن گیرز 3 آخرین گیرزه و منم گفتم تا پول در بیاد ازش ماکرو گیرز میده بیرون که ماکرو فن ها ریخت سرم گفتن سونی فن هستی بهم اخطار داده شد و پستمم پاک شد و یا سر گرن توریسمو که گفتن ماکرو فن هستی و اینجا هم که بهم نینتندو فن چسبید. ولی خدا شاهده من فن هیچ کنسول و pc ای نیستم فقط خواستم بدی ها و خوبی ها رو دوستمون بدونه و از نظر خودش انتخاب کنه دیده باشیدم من نگفتم اینو بخر یا اونو گفتم بازی هاشو گیم پلیشونو تو اینترنت ببینه و بعد بخره و چند روز قبل هم مثال زدم.من خودم اصلا با بازی زلدا که بهترین و پرفروش نرین بازی نینتندو هست و اتفاقا خیلی هم سخته( و از فروش مشخصه بچه ها نیستن که بازی میکنن) با علایق من جور در نمیاد.

• Wow

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
بله میشه هک کرد.خیلی قابلیت ها از طریق هک میشه بهش اضافه کرد که کنسول رو خیلی سرپا تر میکنه.ولی نمیدونم بعدش دیگه بشه باهاش آنلاین زد یا نه من امتحان نکردم.
با هک اکانت میشه انلاین زد بدون بن شدن؟
و اینکه با اون هک یعنی با ریست فکتوری هم انلاین نمیشه زد؟

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059

بهتون پیشنهاد میکنم بازی های سنین +18 رو ببینید مخصوصا ترسناک های انحصاریشو که اون موقع به نظرتون بازی های به اون ترسناکی برای دختر بچه ها طراحی شده؟اشتباه نکن دوست عزیز اون طرف تو خرید بازی ها خیلی دقت میشه.بازی ترسناک لایت بود یا چی بود یادم نیست طرف فقط چراغ قوه دستش بود مثل الان ویک اون بازی 18 میلیون فروخت یعنی بیشتر از کل ویتا.فکر میکنم همین نشون میده چقدر دارید اشتباه میکنید یا بازی ju-on
Ju-On: The Grudge Scary moments [HD] (PC gameplay) - YouTube

139436

آخرین ویرایش:

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
با هک اکانت میشه انلاین زد بدون بن شدن؟
و اینکه با اون هک یعنی با ریست فکتوری هم انلاین نمیشه زد؟
وقتی هک میکنید باید وای فای رو خاموش کنید.البته نمیدونم براش راهی اومده یا نه چون من اون اوایل که هک شد هک کردمش و باید وای فای خاموش و رو حالت پرواز گذاشته بشه پس نتی نداری که بخوای آنلاین بزنی بن شی یا نه.ولی نمیدونم راهی براش هست الان یا نه.و حتی نمیدونم سرورها الان برای آنلاین فعال هستن یا سونی اونا رو هم بسته.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
ممنون به خاطر نظر شما میرم ps vita میخرم من خیلی با ps2 خاطره دارم الان گریم میگیره? اینکه عالیه تازه ps2 چند تا بازی hd داره عالیههههههههههههههه
خدا رو شکر بالاخره تصمیمتو گرفتی.مبارکت باشه.ویتا یه سری بازی داره خدایی حتما باید تجربش کنی.اولا گاد آف وار کالکشن رو حتما حتما بازی کن.بعدش آنچارتد.البته با اون روش اورکلاک و افزایش رزولوشن.چون گاد کالکشن واقعا عالی میشه.خود ویتا روشنش کنی چند تا بازی کوچیک داره که یکی باید به اون توپ هایی که میاد جاخالی بدی من یعنی همه بازیا رو ول کردم فقط اونو بازی میکنم اولش به نظرت خوب نمیاد ولی اعتباد آوره شدید

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر