هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
دوستان کمک تو رو خدا...
آقا من PS Vitaـم رو روشن کردم، ولی خیلی بی مقدمه نوشت Updating data base، بعدش دیدم هیچ کدوم از بازی هایی که از PSN دانلود کردم نیستش :| نه Gravity Rush و نه Grim Fandango ـم :(( چرا اینجوری شده؟ کمک خواهشاً :(( :((

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
چقدر اف خورده؟:d
من یادمه DC رو مجانی گرفتم:d
شما مفت گرفتی:d
تازه من فیزیکیش رو خریدم،
معتقدم آدم باید خود بازی رو ببینه و لذت ببره:))

- - -ویرایش - - -

دوستان عیدی سونی به شما:
Gravity Rush فقط و فقط 0.81 دلار
حالشو ببرین :d

rza

کاربر سایت
Feb 20, 2015
19
شما مفت گرفتی:d
تازه من فیزیکیش رو خریدم،
معتقدم آدم باید خود بازی رو ببینه و لذت ببره:))

- - -ویرایش - - -

دوستان عیدی سونی به شما:
Gravity Rush فقط و فقط 0.81 دلار
حالشو ببرین :d
این قسمتشو سونییییی حال داد اساااسیییییی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان کمک تو رو خدا...
آقا من PS Vitaـم رو روشن کردم، ولی خیلی بی مقدمه نوشت Updating data base، بعدش دیدم هیچ کدوم از بازی هایی که از PSN دانلود کردم نیستش :| نه Gravity Rush و نه Grim Fandango ـم :(( چرا اینجوری شده؟ کمک خواهشاً :(( :((
updating data base یا rebuild database ?
توی Setting چک کن ببین مموریت پر هست هنوز یا کلا خالیه ؟
تا حالا به این مشکل برنخورده بودیم ×_×
sd اینا رو عوض کردی ؟

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
updating data base یا rebuild database ?
توی Setting چک کن ببین مموریت پر هست هنوز یا کلا خالیه ؟
تا حالا به این مشکل برنخورده بودیم ×_×
sd اینا رو عوض کردی ؟
نه، sd رو به هیچ عنوان عوض نکردم :| اصلاً خاطرم نیست که update زد یا rebuild ولی احتمال خیلی زیاد update بوده، چون اگه مینوشت rebuild مینوشت بیشتر نگران میشدم. حالا برم sd رو نگاه کنم ببینم فضاش پُره یا خالی... :((

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
تو ولولو یه خبرهایی در مورد اجرایPS1 کسی میتونه ترجمه کنه ؟
بله با TNX میشه انجامش داد، اما به نظرم خیلی به درد نمیخوره، چون هم بازیهاش گرافیکش در حد ویتا نیست و هم اینکه یه مقدار راه اندازیش مشکله، و مهم تر از همه بازی اکسپلویت میخواد که الان فک نمیکنم بازی رو استور مونده باشه.

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
راستی یه برنامه به اسم featurepoints روی اندروید هستش که باید توش امتیاز جمع کنی ... یعنی اگه6000تا امتیاز جمع کنی میتونی یهpsn ده دلاری به صورت کاملا مجانی بخرید ...در اصل کار این برنامه خریداری گیفت کارت به صورت مجانیه میخواستم از دوستان خواهش کنم میتونن تو فروم های خارجی روش هک امتیاز رو پیدا کنین تا بدون دردسر بتونیمpsnکارت مجانی دریافت کنیم

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
چرا برا بازی gow collections تروفی نمیده؟؟؟؟ چند ساعت رفتم تروفی نداده...؟؟؟؟تو ps3 اوایل چنتا تروفی میداد...!!!!
منم یه سری گراویتی راش و بازی کردم اینجوری شده بود، خودمم نمیدونم چرا، اما بازی رو یه بار پاک کنین دوباره نصب کنین شاید درست شه. البته خود GoW چنین مشکلاتی داشت یادمه، اما نمیدونستم برای نسخه دیجیتالیشم باشه.

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
منم یه سری گراویتی راش و بازی کردم اینجوری شده بود، خودمم نمیدونم چرا، اما بازی رو یه بار پاک کنین دوباره نصب کنین شاید درست شه. البته خود GoW چنین مشکلاتی داشت یادمه، اما نمیدونستم برای نسخه دیجیتالیشم باشه.
از استور خریدم مسعود. ..اگه پاک کنم دوباره باید بخرم؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر