هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آقا این بازی فاینال فانتزی ما رو به فنا داد فکر نمیکردم حجمش ایقدر باشه
رم من 4 بود
میخواستم بپرسم رم 8 گیگ الان چنده که سرم کلاه نره؟؟؟
رم از بیست و پنچ تومان تا چهل تومان باید بری چند تا مغازه بپرسی تا ارزون تر گیرت بیاد وگرنه من اینجا قیمت بدم فایده نداره یه دفعه دیدی مغازه دار یه یکمی گرون تر داد کلا باید به خودت زحمت بدی و برگردی و دنبال رم مناسب و ارزون قیمت باشی
مرسی

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
آقا این بازی فاینال فانتزی ما رو به فنا داد فکر نمیکردم حجمش ایقدر باشه
رم من 4 بود
میخواستم بپرسم رم 8 گیگ الان چنده که سرم کلاه نره؟؟؟
رم رو بهتره 16 یا 32 بگیری، فک کنم از 140 به بالا باشه، آکش.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
درود بر دوستان عزيز
چند وقتي بود ويتا در عين شارژ داشتن ارور low battery ميداد و خاموش ميشد، بعد از كلي سرچ به اين نتيجه رسيدم كه ويتا را باز كنم و باتري را يك بار قطع و وصل كنم به اميد حل مشكل، خوشبختانه مشكل حل شد، اما يك اشتباه بزرگ انجام دادم، قبل از كندن كابل باتري مموري را جدا نكردم و الان ويتا مموري را نميشناسه، سرچ كردم ميگن نبايد اين كارو انجام داد ولي هيچ كسي هيچ جا راه حلي ارائه نداد،
ايا مموري 32 گيگم به فنا رفت؟ دوستان اگر راه حلي به ذهنتون ميرسه كمك كنيد

kazem hunter

کاربر سایت
Oct 6, 2013
213
سلام.اقابون استور ویتا قسمتی نداره بذایه بازی هایه فری؟ یعنی باید سرچ کنم تا پیدا کنمشون؟
الان بازی run sackboy run اومده مجانیه اما سرچ‌میکنم کلی چرت و پرت میاد
ممنون‌میشم بگید چطور دانلودش کنم برا ویتام

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام.اقابون استور ویتا قسمتی نداره بذایه بازی هایه فری؟ یعنی باید سرچ کنم تا پیدا کنمشون؟
الان بازی run sackboy run اومده مجانیه اما سرچ‌میکنم کلی چرت و پرت میاد
ممنون‌میشم بگید چطور دانلودش کنم برا ویتام
سلام
بله داره، از همون منوی اصلی استور یه گزینه به اسم Free Games موجوده
اما راه بهتر از طریق وب استور هست که کل بازی ها رو واستون میاره و میتونین به لیست دانلودتون اضافه کنین و از طریق ویتا بازی ها رو دانلود کنین.

- - -ویرایش - - -

درود بر دوستان عزيز
چند وقتي بود ويتا در عين شارژ داشتن ارور low battery ميداد و خاموش ميشد، بعد از كلي سرچ به اين نتيجه رسيدم كه ويتا را باز كنم و باتري را يك بار قطع و وصل كنم به اميد حل مشكل، خوشبختانه مشكل حل شد، اما يك اشتباه بزرگ انجام دادم، قبل از كندن كابل باتري مموري را جدا نكردم و الان ويتا مموري را نميشناسه، سرچ كردم ميگن نبايد اين كارو انجام داد ولي هيچ كسي هيچ جا راه حلي ارائه نداد،
ايا مموري 32 گيگم به فنا رفت؟ دوستان اگر راه حلي به ذهنتون ميرسه كمك كنيد
والا تا اونجا که من میدونم اینکه شما باطری رو جداکردین در حالیکه مموری وصل بوده، ربطی به این نداره که مموری خراب شده باشه، شاید اطلاعاتش corrupt شده باشه که اگه میتونین رم رو یه ویتا دیگه بزارین و فرمت کنین، بعد وارد ویتاتون کنین.
یه بدی هم که ویتا و کلا وسایلی که باطری داخلی دارن اینه که با وجود خاموش بودن دستگاه، جریان باطری همچنان به برخی از قسمتهای دستگاه میرسه و باعث میشه تا اونها کامل خاموش نشن(مثل ساعت داخلی و ...).

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
والا تا اونجا که من میدونم اینکه شما باطری رو جداکردین در حالیکه مموری وصل بوده، ربطی به این نداره که مموری خراب شده باشه، شاید اطلاعاتش corrupt شده باشه که اگه میتونین رم رو یه ویتا دیگه بزارین و فرمت کنین، بعد وارد ویتاتون کنین.
یه بدی هم که ویتا و کلا وسایلی که باطری داخلی دارن اینه که با وجود خاموش بودن دستگاه، جریان باطری همچنان به برخی از قسمتهای دستگاه میرسه و باعث میشه تا اونها کامل خاموش نشن(مثل ساعت داخلی و ...).[/QUOTE]
ممنون از پاسخت دوست عزیز در اولین فرصت این کار را انجام میدم ببینم چی میشه

• Like
Reactions: alisantori

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
والا من یکی دو روزه به سرم زده یه ویتا کارکرده بخرم. به همین بازار سنتر خودمون که مراجعه کردم دیدم از 400 تومن ویتا داریم تا 1 میلیون تومن. میخواستم سوال کنم که فرق اینا در چیست؟ و بعد هم اینکه 400 تومنی رو اگه بخرم مورد خاصی ممکنه پیش بیاد مثلا نداشتن یه سری امکانات که خیلی لازمه یا.......؟

ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
والا من یکی دو روزه به سرم زده یه ویتا کارکرده بخرم. به همین بازار سنتر خودمون که مراجعه کردم دیدم از 400 تومن ویتا داریم تا 1 میلیون تومن. میخواستم سوال کنم که فرق اینا در چیست؟ و بعد هم اینکه 400 تومنی رو اگه بخرم مورد خاصی ممکنه پیش بیاد مثلا نداشتن یه سری امکانات که خیلی لازمه یا.......؟

سلام
اول از همه اینکه سعی کنین ویتا آک بخرین بهتره.
دوم اینکه کلا ویتا دو مدل فت و اسلیم داره که تفاوتشون توی وزن، کیفیت تصویر، باطری و خوش دست بودن هست، که مدل فت فقط تو کیفیت تصویر برتری داره.(به شخصه هر جفتش و داشتم)
در مورد قیمت هم مدل اسلیم حدود 200 تومنی گرونتره.
از لحاظ امکانات هم مدل اسلیم 1 گیگ حافظه داخلی داره، وگرنه فرقی با هم ندارند.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

سلام.به خاطر بازی ها و وسایل جانبی که میدن تفاوت قیمته.به نظرم حضوری بخر + مهلت تست که اگه دست دو خریدی ایرادشو بتونی پیدا کنی;)
من خودم 500 خریدم با رم 16.مشکل خاصی هم نداشت.ولی خب حس نو بودن رو نداره:d

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
سلام دوستان...در حال حاضر بخوام بازی های ویتارو با پی سی دانلود کنم بریزم رو ویتا ایا با همون برنامه PSX Download Helper که برای PS4 آپدیت ها و بازی هایرو میشد دانلودکنی و انتقال بدی آیا رو ویتا هم عمل میکنه؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام دوستان...در حال حاضر بخوام بازی های ویتارو با پی سی دانلود کنم بریزم رو ویتا ایا با همون برنامه PSX Download Helper که برای PS4 آپدیت ها و بازی هایرو میشد دانلودکنی و انتقال بدی آیا رو ویتا هم عمل میکنه؟

سلام.بله عمل میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر