هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

من خودم الان تست کردم و هیچ مشکلی نیست و یک دست هم آنلاین زدم. اکانتم برای UK هست و بازی FIFAـم هم ریجن 1ـه. هیچ مشکلی هم پیش نیومد. خیالت راحت بشین بازی کن!

سلام
دوست گرامی ببخشید که این سوال مبتدیانه را میپرسم شما ویتا چه مدلی دارید 3g یا wi fi ؟
میخواستم بدونم دقیقا شما چه جوری به اینترنت ویتا وصل میشی برای بازی کزدن لایو ؟
آخه میخوام یه ویتا بخرم و فقط هم بخاطر این بازی فیفا میخواستم بدونم میشه با ویتا wi fi هم لایو بازی کرد؟
اگه امکانش هست مراحل اتصال به لایو را توضیح بدید و آیا باید با ADSL به لایو وصل شد؟
ممنون از راهنماییتون

سلام
دوست گرامی ببخشید که این سوال مبتدیانه را میپرسم شما ویتا چه مدلی دارید 3g یا wi fi ؟
میخواستم بدونم دقیقا شما چه جوری به اینترنت ویتا وصل میشی برای بازی کزدن لایو ؟
آخه میخوام یه ویتا بخرم و فقط هم بخاطر این بازی فیفا میخواستم بدونم میشه با ویتا wi fi هم لایو بازی کرد؟
اگه امکانش هست مراحل اتصال به لایو را توضیح بدید و آیا باید با ADSL به لایو وصل شد؟
ممنون از راهنماییتون
درود

برای اتصال به PSN از هر دو مدل می تونید استفاده کنید که البته تو ایران برای بازی کردن فقط از طریق wifi میتونید این کار رو انجام بدید چون با 3g اگر وصل هم بشید سرعت کمه و پایین چون سیم ایرانسل هست و اگر اشتباه نکنم 2g هم هست.
مراحل خاصی هم نداره. اول sign up می کنید یا اگر اکانت PSN از قبل دارید دوباره اون رو فعال می کنید و وارد بازی میشید بعد به سرور EA وصل میشید و میرید بازی رو انتخاب می کنید.
در مورد ADSL هم بله می تونید باهاش وصل بشید اما باید یک مودم وایرلس داشته باشید تا با قابلیت wifi اون بتونید ویتا رو به نت وصل کنید.

مجدد سلام
شرمنده از دوستان محترم بازم یه سوال فنی داشتم
میخواستم بدونم بنده که مودم وایرلس ندارم و از همین مودمهای معمولی سیمی دارم میشه با تبدیل یا چیز دیگه ای از این مودم بعنوان مودم وایرلس برای اتصال به ویتا استفاده کنم و یا باید به فکر تهیه یه مودم وایرلس باشم.
خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید ببخشید که اوقات شریفتون را گرفتم

مجدد سلام
شرمنده از دوستان محترم بازم یه سوال فنی داشتم
میخواستم بدونم بنده که مودم وایرلس ندارم و از همین مودمهای معمولی سیمی دارم میشه با تبدیل یا چیز دیگه ای از این مودم بعنوان مودم وایرلس برای اتصال به ویتا استفاده کنم و یا باید به فکر تهیه یه مودم وایرلس باشم.
خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید ببخشید که اوقات شریفتون را گرفتم
فکر کنم بایستی یک مدل مودمWifi بگیری .... دیگه خیالت راحت میشه !

دوست شفیق شما خودتون با وایرلس وصل میشید ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ کاهش و افت در سرعت اینترنت پیش نمیاد؟ اگه 100% اوکی هست برم یه وایرلس بخرم
ممنون
والا من از سرعت نت ایران خبری ندازم ...
اما سرعت وایرلس پایین نیست ... ... سرعت دانلود هم فرقی نداره ... البته از موقعی هم که شبکه 4g راه افتاده اتفاقا بهتر هم شده !!! پینگه الان در حده 25-30 میچرخه ...
دوستانی که ایران هستن بهتر میتونن در این مورد راهنماییت کنن
اما در کل هم راهی به جز داشتن Wifi برای اتصال ویتا به اینترنت نیستش... .

دوستان ببخشید اکه جای سوالم اینجا نیست
میخاستم بدونم که بهترین سرعت پینگ برای انلاین بازی کردن با ویتا چه سرعتیه؟
زیره 80 میشه بدون مشکل بازی کرد ... 50 و پایینتر دیگه عالیه ! ----- 150 اینا هم ممکنه لگ تاخییر زیاد باشه بسته به مکان سروی که متصل میشید ! بالاتر هم که دیگه هیچی !

برای انلاین که حتما مودمت باید وایرلس باشه
من پینگم 88هست تو فیفا یکم مشکل دارم ولی در کل قابل بازی هست ولی به خود بازی و سرورهاش هم مربوطه چون با همین اینترنت رو ps3 پی اس12 میزنم بدون هیچ مشکلی

کلا توی وایرلس سرعت کمتر میشه و پینگ بیشتر ...
دوستان ویتا باتریش برای یه بازی ته گرافیک + صدا آخر + نور صفحه بیشترین حد چقدر دووم میماره ؟

کلا توی وایرلس سرعت کمتر میشه و پینگ بیشتر ...
دوستان ویتا باتریش برای یه بازی ته گرافیک + صدا آخر + نور صفحه بیشترین حد چقدر دووم میماره ؟
حوالی 3 ساعت و نیم من تو این حالتی که گفتی Uncharted بازی کردم !

حوالی 3 ساعت و نیم من تو این حالتی که گفتی Uncharted بازی کردم !

یعنی واقعا با نور صفحه و صدای آخر تا 3.30 توی آنچارتد دووم آورد ؟ :-oاگه با این تنظیمات انقدر دووم میاره پس باید به فکرش باشم ... :> پس زیر دست من که نور صففحه کم میزارم و صدا هم زیاد نمیکنم تا 5 ساعت باید بکشه .... ایول....
الان این ipod رو بدم بره ویتا بگیرم ....
بازی های psp های قبلی رایگان روش اجرا میشه ؟ با یه فیفا و قبلیا سر کنیم تا هک بشه ... :d

یعنی واقعا با نور صفحه و صدای آخر تا 3.30 توی آنچارتد دووم آورد ؟ :-oاگه با این تنظیمات انقدر دووم میاره پس باید به فکرش باشم ... :> پس زیر دست من که نور صففحه کم میزارم و صدا هم زیاد نمیکنم تا 5 ساعت باید بکشه .... ایول....
الان این ipod رو بدم بره ویتا بگیرم ....
بازی های psp های قبلی رایگان روش اجرا میشه ؟ با یه فیفا و قبلیا سر کنیم تا هک بشه ... :d
آصولا باطری ویتا برای بازی 5 تا 3 ساعت ... اون دفعه هم برای Uncharted حدودا 3 ساعت دووم اورد و بقیه هم کارهای دیگه باهاش کردم - البته صدا تا اخرش یکمی هم گوش خراشه برا من ! هدفون بزنی بهتره !!!! برای موسقی و وب هم تا 9 ساعت میتونه بکشه ... به گفته IGN
والا Ipoad رو بدی ویتا بگیری پای خودت هست !!! چون اصولا این دوتا قابل مقایسه نیستن
خیر فعلا هیچ بازی کرکی یا کپی اجرا نمیشه ... بازیهای PSP هم روش رایگان نیست و همه ی بازیهای PSP هم کار نمیکنه... حوالی 30 تا60 تومن بازیهای PSP بسته به قدیمی یا جدید بودنشون یا کمتر ... بازیهای کارتی ویتا هم که 90-120 برات میفته ... فقط دانلودیها هم از 20 تا 40 تومن ...
والا از نظر من به فکر هک به این زودیها نباش...!! اگر توانایی خرید اوریج داری و مشکلی نیست بگیرش مگرنه اگر بخوای پای هک بشینی ممکنه از فردا تا ماه ها طول بکشه ...همونطور که 3ds نشده !

هر دفعه که ویتا رو روشن میکنم بلوتوسش خودکار روشن شده در صورتی که قبل از خاموش کردن دستگاه غیر فعالش میکنم برای شما هم اینطوری ؟

برای انلاین که حتما مودمت باید وایرلس باشه
من پینگم 88هست تو فیفا یکم مشکل دارم ولی در کل قابل بازی هست ولی به خود بازی و سرورهاش هم مربوطه چون با همین اینترنت رو ps3 پی اس12 میزنم بدون هیچ مشکلی
شما با پینگ 88 لگ داری؟:-s
پس این پینگ شما واقعی نیست!!
با پینگ 200 هم لگی در کار نیست...و با 250 یکم لگ داره!
کلا برای آنلاین بازی کردن پینگ باید زیر 250 باشه...پینگ با پاریس و نیویورک میتونه ملاک تون باشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or