هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

برو تو سایت PSN بزن ببین چه جوره ! ممکنه بزنه 24 ساعت بن ×_× ممکنه !

Live support فعلا تعطیله
باشه باهات از طریقه pm تماس میگیرم هروقت باز شد
اما بدون pass رو احتمال زیاد نیاز داری مگرنه کاریش نمیشه کرد به این اسونیا.

نمیره عزیز :)

ارمان پس رو میدونم
منظورت همین پس psn دیگه؟؟

- - -ویرایش - - -

نه ارمان رفتم تو سایت سونی تو sign in زدم زده بو که اشتباه
یعنی بن نشدم دیگه؟

- - -ویرایش - - -

من تاریخ تولد رو یادم نبود چی داده بودم یه چیزی نزدیک به چیزی که یادم بود زدم شد !

راستی این کسانی که پسوردشون ریست شده ... پسورد های ساده و راحتی داشتن!؟

من که pass ام رو باید تریلی بکشه

ارمان پس رو میدونم
منظورت همین پس psn دیگه؟؟
پس منظورم
پاسپورت هست ! تاریخ تولد رو میخوان

چت که باز شد خبرت میکنم
بهم pm بده
id و email اکانتت رو به علاوه اگه ادرس اینا رو میدونی
بهشون میگم و بعد احتمالا بهت ایمیل میزنن و سوالات دیگه و پاسپورت میخوان

من تاریخ تولد رو یادم نبود چی داده بودم یه چیزی نزدیک به چیزی که یادم بود زدم شد !

راستی این کسانی که پسوردشون ریست شده ... پسورد های ساده و راحتی داشتن!؟
درست زدی خب D:
به خاطره مساعل امنیتی بوده

اره پاسپورتم هست اما من که بالای 18 سال نیستم که
ادر همونی که تو اکانتمم زدم رو میدونم اما از تو همین بازی سنتر بهم گفتن
چاکریم اگه اکانتم باز شه برات یه پلات میگیرم:d
اما اگه درست نشه باید با لول 14 ام خدا حافظی کنم:(

پس منظورم
پاسپورت هست ! تاریخ تولد رو میخوان

چت که باز شد خبرت میکنم
بهم pm بده
id و email اکانتت رو به علاوه اگه ادرس اینا رو میدونی
بهشون میگم و بعد احتمالا بهت ایمیل میزنن و سوالات دیگه و پاسپورت میخوان

درست زدی خب D:
به خاطره مساعل امنیتی بوده

امکانش 1 به 1000 عه درست زده باشم :))
الان زدم این oddworld از پلاس دانلود کنم بعد کلی انتظار حجم از دست دادن " " " شوق " " " 35 مگابایت مونده بود تموم بشه دانلود ناقص شد دستم موند تو پوست گردو ... الان یکی بگه با چه امیدی دانلودش کنم بعد امشب می خواستم بازیش کنم :)) :(( :(( D:

ارمان اگه شماره سریال بخوان فقط میگن رو یکی از دستگاه هایی که اکانتت بود رو بده؟؟؟
اگه بگن شماره سریال ویتاتو بده همونیه که زیر ویتا خورده؟!!!!!!!!
اگه اینجوری باشه که برا من کنده شده
من چقدر بد بختممممممممممممممممم

ط
جواب منو هنوز ندادن
آخه پاسپورت از کجا بیارم اگه بخوان :|
رمز PSN رو یادمه اگه بخوان , شماره سریال ویتا رو هم دارم و بازی هم از psn چیزی نخریدم :|

24-48 ساعت طول میکشخ :)
احتماله 90% میخوان
دلیل اینکه اینا کلا یک ID میخوان که به صورت english روش ذکر شده باشه تاریخ تولد و اسم که با اکانت یکی باشه برای همین پاسپورت ایران فقط کار میکنه برای این مورد.

ارمان اگه شماره سریال بخوان فقط میگن رو یکی از دستگاه هایی که اکانتت بود رو بده؟؟؟
اگه بگن شماره سریال ویتاتو بده همونیه که زیر ویتا خورده؟!!!!!!!!
اگه اینجوری باشه که برا من کنده شده
من چقدر بد بختممممممممممممممممم
اطمینان ندارم
اره زیره ویتا خورده

کلا چیزی نیست که درست نشه نیاز به تماس و پیگیری داره و هرچی که بخوان .

دوستان یه بنده خدایی از این برنامه استفاده می کنه که شما کد سریال نامبر و اسم اکانتو بده برنامه می دی + مشخصا یه ****** (مثل ای پی و پورت ) بعد می تونید اکانت خودتون رو ریکاوری کنید !
http://www.youtube.com/watch?v=2IlSiDCrpEA

فقط دوستان من فقط همین جا دیدم جای دیگه ایی این برنامه رو ندیدم زیر ویدئو هم کلی کامنت + زیرش هست فقط همه دوستان کار بلد بیان ببینن مشکل دار نباشه ... (مثلا هکری چیزی باشه برای دزدیدن اکانت اطلاعات افراد همه دوستان یه نگاه کنن مطمئن که شدین استفاده8 کنید ...) ایشالله که دوستان ایدی هاشون برگرده ....

بچه ها بدبخت شدم...اکانتم دیگه با رمز عبورم نمیره تو....شرط می بندم رمزم رو یکی پیدا کرده.چون زیاد سخت نبود.الان چه کنم تاریخ تولدم رو هم قبول نمیکنه؟؟؟برم یه اکانت دیکه بسازم؟؟(او نه....level 7 تروفی بودم...)

PSN ID: abadan_00631

اوه اوه خیلی سرایت کرده این مشکل تو بازیسنتر!:d اگر تاریخ تولدتون رو ندارید بدون شک به پاسپورت+ ررسید یکی از خریدهای PSN نیاز دارید! اگر هم از پی اس ان خرید نکردید با اکانتتون باید خداحافظی کنید! من فردا باید برم اسکن بگیرم از پاسپورتم براشون بفرستم:|
یکی هم گفته بود سریال ویتاش کنده شده! اگر پلی3 هم داری و با همین اکانتت رو اون هم انلاین میشدی میتونی شماره سریال پلی3 ات رو بدی که پشتش هک شده البته مشکل سریال با تماس و ... هم حل میشه ولی تو ایران سخته خب. ولی اگر خرید دیجیتالی و پس ندارید باید بیخیال اکانت بشید!

اوه اوه خیلی سرایت کرده این مشکل تو بازیسنتر!:d اگر تاریخ تولدتون رو ندارید بدون شک به پاسپورت+ ررسید یکی از خریدهای PSN نیاز دارید! اگر هم از پی اس ان خرید نکردید با اکانتتون باید خداحافظی کنید! من فردا باید برم اسکن بگیرم از پاسپورتم براشون بفرستم:|
یکی هم گفته بود سریال ویتاش کنده شده! اگر پلی3 هم داری و با همین اکانتت رو اون هم انلاین میشدی میتونی شماره سریال پلی3 ات رو بدی که پشتش هک شده البته مشکل سریال با تماس و ... هم حل میشه ولی تو ایران سخته خب. ولی اگر خرید دیجیتالی و پس ندارید باید بیخیال اکانت بشید!

من پاسپورت ایرانم رو اسکن کنم بفرستم؟؟

من پاسپورت ایرانم رو اسکن کنم بفرستم؟؟

اره از اون صفحه که تاریخ تولدت به میلادی هست. البته اطلاعات دیگه ای رو هم میخوان! سریال نامبر و رسید خرید و چیزای دیگه مثه اولین خط از آدرسی که موقع ساخت اکانت دادید و همه چیزایی که آرمان اشاره کرد.
البته بیشتر این اطلاعات رو تو اون ایمیلی که برای تایید ساخت اکانت بهتون دادن هست و شما باید همون پاسپورت و رسید خرید رو جور کنید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or