هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

هنوز نفرستادی که !
احیانا هم اگر سخت گیری کنن سر این اسمها باید ببینی چی میگن و بعد راه حلش رو پیدا کنی !

والا الان صفحه پیش هم توضیح دادم
تنها راهش تماس با psn ریجنت هست ... یک سری سوال میپرست که اطمینان پیدا کنن اکانت ماله خودت هست
در نهایت هم 100% پاسپورت رو میخوان مگرنه کاره دیگه ای نمیشه کرد. همونطور که مرتضی گفت
بهتره پاسپورت رو بگیری D:

من موقعی که اکانت رو ساختم از صفحه عکس گرفتم ولی تاریخ تولد توش نیست....پاسپورت ندارم....بدبخــــــــــــــت شدم رفت فکر کنم تنها گزینه ام اینه که بشینم تاریخ تولد های احتمالی رو بزنم تا حالا هرچی زدم کار نکرده....این چه کاری بود سونی یه دفعه با ما کرد...به هر حال مرسی آرمان

من موقعی که اکانت رو ساختم از صفحه عکس گرفتم ولی تاریخ تولد توش نیست....پاسپورت ندارم....بدبخــــــــــــــت شدم رفت فکر کنم تنها گزینه ام اینه که بشینم تاریخ تولد های احتمالی رو بزنم تا حالا هرچی زدم کار نکرده....این چه کاری بود سونی یه دفعه با ما کرد...به هر حال مرسی آرمان
تاریخ تولد نکته کلیدی این اکانتهاست
راهی برای دیدنش هم به صورت عادی نیست
فقط از طریقه درخواست میشه فهمید که اونم تو همچین مواقعی فقط پاسپورت کار میکنه
خواهش :)

ارمان میگه زیاد بزنی بن میشی:|
منم اگه درست نشد میشینم از تاریخ عیسی مسیح شروع میکنم به زدن تا همین امروز:d

چجوری بگو ما هم بلکه از این وضع نجات پیدا کنیم....کلی پول ریختم تو این اکانت
فقط باید به ریجن مربوطه تماس بگیرید همین D:
اگر US نیستی باید email بزنی
پارسا برای us بود من به live chat وصل شد . فقط اخرش سریال Ps3 رو خواست که داد بعد بهش لینک رو داد .
اگر US نیستی از صفحه قبل لینک تماسها رو گزاشتم نگاه کن :)
مشکلی بود میتونی رو پروفایل بنویسی :)

آرمان چی بگم بهش؟
بگم انگلیسی بلد نیستم؟
من که نمیتونم انگلیسی باهاشون حرف بزنم
72826869259055243051.jpg

میلاد هرچی گفتن بگو ok :d
خدایی این هفترو فقط برا kz انلاین با تو سر کردم :d (اسنایپر. inlet . vangard . از اون مین ها =)))

من الان یک هفته هست دستم به kz نخورده:| شاید هم بیشتر...
آرمان یک متنی چیزی ترحمه کن من بفرستم
بنویس
من انگلیسی بلد نیستم اگه میشه یک راهی بهم بگید که با تلفن زدن نباشه و من بتونم متن رو ترجمه کنم و ...

آرمان چی بگم بهش؟
بگم انگلیسی بلد نیستم؟
من که نمیتونم انگلیسی باهاشون حرف بزنم

میگه از طریقه email نمیتونم این کار رو باهات بکنیم چون باید یک سری سوال جواب بدی ( Securty question ) شامل همون email - id - اسم و ادرس و ....
میگه شماره case شما 3464962 هست - با شماره 08447360595 تماس بگیر و این شماره رو بده و اونا کمکت میکنن.
همین ...

انگاری اینا همچین یکم گیرن D:
ریجنت کجاست ؟

اگه مشکل داری نمیتونی باهاش صحبت کنی از نظره زبان بهشون بگو مثلا
من نمیتونم English صحبت کنم بعدش همه اطلاعتی که از اکانت میدونی مثل ادرس - اسم - شماره تلفن - شماره سریال ویتا - همچنین پاسپورت هم میخوای بزار و بفرست ببین چی میشه.

یکی از دلایلی که من از خرید دیجیتالی چند ماهه صرف نظر کردم همین مشکلات هستش ! خرید بازی های فیزیکی تا حد ممکن کار عاقلانه ای هستش
تاریخ تولد رو هم باید دقیق وارد می کردید این همه مشکل پیش نمیومد ! وقتی یه اکانتی که قراره توش پول ریخته بشه باید بیشتر دقت میکردید

میلاد زنگ زدی می خوای چی بگی ؟ از کجا قراره بفهمن اطلاعاتت صحیح هستش
یک نفر که وارده به زبان انگلیسی زنگ بزنه چاره دیگه ای نیست :|
من قبلا یه بار تماس گرفتم زیاد سخت نیست :d

میگه از طریقه email نمیتونم این کار رو باهات بکنیم چون باید یک سری سوال جواب بدی ( Securty question ) شامل همون email - id - اسم و ادرس و ....
میگه شماره case شما 3464962 هست - با شماره 08447360595 تماس بگیر و این شماره رو بده و اونا کمکت میکنن.
همین ...

انگاری اینا همچین یکم گیرن D:
ریجنت کجاست ؟

اگه مشکل داری نمیتونی باهاش صحبت کنی از نظره زبان بهشون بگو مثلا
من نمیتونم English صحبت کنم بعدش همه اطلاعتی که از اکانت میدونی مثل ادرس - اسم - شماره تلفن - شماره سریال ویتا - همچنین پاسپورت هم میخوای بزار و بفرست ببین چی میشه.

uk
باشه یکم عکس و ... هم از تروفی ها و وقتی انلاین بازی میکردم ( مثل kz و lbp که توشون اسمم هم هست ) رو هم میدم ببینم چی میشه
با یک سری اطلاعات دیگه

uk
باشه یکم عکس و ... هم از تروفی ها و وقتی انلاین بازی میکردم ( مثل kz و lbp که توشون اسمم هم هست ) رو هم میدم ببینم چی میشه
با یک سری اطلاعات دیگه
بهتره زنگ بزنی میلاد D:
زیاد مشکلی نداره . فقط چندتا سوال ساده میپرسن و بعدش همین. ایمیل Password reset رو بهت ایمیل میکنن و فوقش اگه passport خواستن هم بهت میگن که براشون بفرستی.

یکی از دلایلی که من از خرید دیجیتالی چند ماهه صرف نظر کردم همین مشکلات هستش ! خرید بازی های فیزیکی تا حد ممکن کار عاقلانه ای هستش
تاریخ تولد رو هم باید دقیق وارد می کردید این همه مشکل پیش نمیومد ! وقتی یه اکانتی که قراره توش پول ریخته بشه باید بیشتر دقت میکردید

میلاد زنگ زدی می خوای چی بگی ؟ از کجا قراره بفهمن اطلاعاتت صحیح هستش
یک نفر که وارده به زبان انگلیسی زنگ بزنه چاره دیگه ای نیست :|
من قبلا یه بار تماس گرفتم زیاد سخت نیست :d
PSN Support هست D: معلمومه همه اطلاعات طرف رو دارن. از شما میپرسن که ببینن جوابی که میدی با چیزهایی که اونا دارن مچ هست یا نه تا بتونن password reset رو بدن.

منم وصل شدم SEN دیدم ای دل غافل مال منم پسووردش پریده ! سریع تاریخ تولد رو زدم یه ایمیل فرستادن و عوض کردم
واسه چی همچین مشکلی پیش اومده من ریجن US بودم :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or