هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
وقتی میخوام به psn وصل بشم میاد user با password رو بزن :| میزنم میگه اشتباه هست :|
رمزمو درست میزنم اما میگه اشتباهه
چی کار کنم؟
توسط اخباری که من دارم بنا به دلایله امنیتی یک سری از pass های اکانتهای eu کلا ریست شده ( توی eurogamer خبرش رو زده بود ) اطلاعاته بیشتری در دسترس نیست .
اگر تاریخ تولدی که وارد کردی رو نداری باید با ایمل ساپورت تماس بگیری و مطرح کنی ... ازت یک سری سوال در رابطه با اکانت میپرسن و در نهایت ممکنه پاسپورت یا شماره سریال کنسول رو بخوان تا پس رو برات ریست کنن
ممکنه چند روز این پروسه طول بکشه
فعلا دلیله انلاین نشدنه خودمم همین هست D:

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,870
نام
میلاد
توسط اخباری که من دارم بنا به دلایله امنیتی یک سری از pass های اکانتهای eu کلا ریست شده ( توی eurogamer خبرش رو زده بود ) اطلاعاته بیشتری در دسترس نیست .
اگر تاریخ تولدی که وارد کردی رو نداری باید با ایمل ساپورت تماس بگیری و مطرح کنی ... ازت یک سری سوال در رابطه با اکانت میپرسن و در نهایت ممکنه پاسپورت یا شماره سریال کنسول رو بخوان تا پس رو برات ریست کنن

یعنی بدبخت شدم؟:|
من چی بگم بابا بلد نیستم:|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یعنی بدبخت شدم؟:|
من چی بگم بابا بلد نیستم:|
نه برات درستش میکنن D:
دیگه یه ایمیل زدن که کاری نداره میلاد D:
میزنی
Hi this is milad
ID اکانت و ایمیل که اکانت هست رو میدی و میگی پسم رو قبول نمیکنه و نیاز هست ریست کنم و تاریخ تولد رو قبول نمیکنه
بعد اونا بهت میگن چه چیزی نیاز داره که احتمالا یا پاسپورت هست یا شماره سریال کنسول

Hi,
I tried multiple times signing to my PSN account but it seems that my password does not work anymore, I have tried entering my birthday but my attempts were not successful, I would like to be assisted how can I reset my password, my email is _____ and my accont ID is ______

فقط ایمیل رو بایستی به ریجنه مربوطه بزنی . شماره تلفن و ایمیلها توی لینک زیر هست :
http://faq.en.playstation.com/app/answers/detail/a_id/842/locale=en_GB

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من یه سوال دارم ، بازی های ویتا رو باید فقط به صورت فیزیکی خرید ؟ یا مثلا میشه دانلود هم کرد ؟ یا کلا با دو روش هم میشه ؟ یعنی منظورم اینه میشه یه بازی رو هم فیزیکی خرید هم اینکه همون بازی رو دانلود کرد ؟

هزینه خرید بازی ها چه جوریه ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من یه سوال دارم ، بازی های ویتا رو باید فقط به صورت فیزیکی خرید ؟ یا مثلا میشه دانلود هم کرد ؟ یا کلا با دو روش هم میشه ؟ یعنی منظورم اینه میشه یه بازی رو هم فیزیکی خرید هم اینکه همون بازی رو دانلود کرد ؟

هزینه خرید بازی ها چه جوریه ؟
بازیهای ویتا هم به صورت فیزیکی و هم به صورت digital برای خرید موجود هست . البته یک سری بازیها هستند که فقط Digital موجود هستند.

در مورده سوال دوم خیر .... بازیهایی که فیزیکی میخری با کارت بازی میکنی و راهی برای دانلود و نصب اون بازیا روی ویتا نیست.
اگر بخوای بازی رو دیجیتالی بخری باید به اکانته PSN پول واریز کنی و از شبکه PSN بازی رو خریداری کنی و دانلود کنی. بازی که دیجیتالی خریداری میشه فقط با همون اکانتی قابل بازی هست که خریدی و قابل انتقال هم نیست.

قیمت بازیهای فیزیکی هم فکر میکنم بین 150-200 نو باشه .... قدیمی و جدید و دسته دو هم بستگی داره .قیمته بازیهای دیجیتالی هم به مراتب مقداری ارزونتر در میاد.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,860
نام
مرتضی
سلام
وقتی میخوام به psn وصل بشم میاد user با password رو بزن :| میزنم میگه اشتباه هست :|
رمزمو درست میزنم اما میگه اشتباهه
چی کار کنم؟
میلاد تو هم به جمع من و آرمان پیوستی؟:d
من برای بخش خاورمیانه اشون میل زدم پنجشنبه که گفتن جمعه تعطیلیم شنبه ردیفش میکنیم ولی هنوز خبری نشده. الان دوباره باید یه سر بزنم ببینم چه باید بکنم.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بازیهای ویتا هم به صورت فیزیکی و هم به صورت digital برای خرید موجود هست . البته یک سری بازیها هستند که فقط Digital موجود هستند.

در مورده سوال دوم خیر .... بازیهایی که فیزیکی میخری با کارت بازی میکنی و راهی برای دانلود و نصب اون بازیا روی ویتا نیست.
اگر بخوای بازی رو دیجیتالی بخری باید به اکانته PSN پول واریز کنی و از شبکه PSN بازی رو خریداری کنی و دانلود کنی. بازی که دیجیتالی خریداری میشه فقط با همون اکانتی قابل بازی هست که خریدی و قابل انتقال هم نیست.

قیمت بازیهای فیزیکی هم فکر میکنم بین 150-200 نو باشه .... قدیمی و جدید و دسته دو هم بستگی داره .قیمته بازیهای دیجیتالی هم به مراتب مقداری ارزونتر در میاد.

ممنون ، مثلا همین کیلزون یا tearaway اگه دیجیتالی بخریم چند در میاد ؟ بعد چون اشاره کردید با یک اکانت قابل بازی هست یعنی مثلا فقط روی یک کنسول جواب میده ؟ میشه سیو کرد جای دیگه که فضای مموری رو اشغال نکنه و بعد ها دوباره بازیش کرد ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ممنون ، مثلا همین کیلزون یا tearaway اگه دیجیتالی بخریم چند در میاد ؟ بعد چون اشاره کردید با یک اکانت قابل بازی هست یعنی مثلا فقط روی یک کنسول جواب میده ؟ میشه سیو کرد جای دیگه که فضای مموری رو اشغال نکنه و بعد ها دوباره بازیش کرد ؟
Tearaway و Killzone به ترتیب نسخه های فیزیکیشون 40 دلار هست و دیجیتالی هم همین حوالی باید باشه حالا یکی یا چند دلار کمتر بسته به ریجینه اکانتی که داری هست
جفتش به صورت digital باید نزیدکهای 200 تومن در بیاد ( دلار امریکا )
یک اکانت فقط میتونه روی دو کنسول فعال باشه در یک زمان و هر کنسوله ویتا هم فقط یک اکانت در یک زمان قابل استفاده هست.
متوجه منظورت از save و جای دیگه نمیشم اما :
1. کلا توضیه میشه اگر قصد خرید بازیها به صورت digital رو داریم یک رم حداقل 16 داشته باشید ....
2. امکان backup گرفتن از تک تک بازیا و data هاشون هست روی pc یا ps3 و یا ps4 و بعدن هم میشه به راحتی restore کرد
3. هر اکانت فقط Maximum رو دوتا ویتا فعال میشه

:)

*قیمت خام گفتم .. حالا psn کارت چقدر هست و روی هم چقدر بشه خبری ندارم D: ممکنه بیشتر از این حرفا بشه . دوستان قیمت بازیا و psn کارتها رو بهتر از من دارن

آخرین ویرایش:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
Tearaway و Killzone به ترتیب نسخه های فیزیکیشون 40 دلار هست و دیجیتالی هم همین حوالی باید باشه حالا یکی یا چند دلار کمتر بسته به ریجینه اکانتی که داری هست
جفتش به صورت digital باید نزیدکهای 200 تومن در بیاد ( دلار امریکا )
یک اکانت فقط میتونه روی دو کنسول فعال باشه در یک زمان و هر کنسوله ویتا هم فقط یک اکانت در یک زمان قابل استفاده هست.
متوجه منظورت از save و جای دیگه نمیشم اما :
1. کلا توضیه میشه اگر قصد خرید بازیها به صورت digital رو داریم یک رم حداقل 16 داشته باشید ....
2. امکان backup گرفتن از تک تک بازیا و data هاشون هست روی pc یا ps3 و یا ps4 و بعدن هم میشه به راحتی restore کرد
3. هر اکانت فقط Maximum رو دوتا ویتا فعال میشه
:)

ممنون از شما ، منظورم از سیو همون بک آپ گرفتم روی PC بود .

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,870
نام
میلاد
میلاد تو هم به جمع من و آرمان پیوستی؟:d
من برای بخش خاورمیانه اشون میل زدم پنجشنبه که گفتن جمعه تعطیلیم شنبه ردیفش میکنیم ولی هنوز خبری نشده. الان دوباره باید یه سر بزنم ببینم چه باید بکنم.

اره متاسفانه :|:d
چند روز هست اینجوری شده :| دلم برای killzone میسوزه کلی عقب افتادم الان :|
امشب من هم ایمیل میزنم ببینم چی میگن

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران

برای منم همین اتفاق افتاد، اما شانس آوردم که تاریخ تولدی که بهش داده بودم رو یادم بود راحت پسوردو عوض کردم.:d

سوال: بازی های ویتا رو تو کامپیوتر کپی کنیم سیوهاشونم کپی میشه دیگه ؟ منظورم اینه که لازم نیست که حتما بک آپ بگیریم ؟ چون من تا امروز فقط بک آپ میگرفتم کپی کردن رو تست نکردم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
برای منم همین اتفاق افتاد، اما شانس آوردم که تاریخ تولدی که بهش داده بودم رو یادم بود راحت پسوردو عوض کردم.:d

سوال: بازی های ویتا رو تو کامپیوتر کپی کنیم سیوهاشونم کپی میشه دیگه ؟ منظورم اینه که لازم نیست که حتما بک آپ بگیریم ؟ چون من تا امروز فقط بک آپ میگرفتم کپی کردن رو تست نکردم.
میتونی برای اطمینان از data هر بازی هم backup بگیری نگه داری به علاوه داشتن یه backup کلی :)
امنتر بهتر !

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299

جالبه من تا حالا فقط کپی رو امتحان کرده بودم نه بک اپ یه سری بازی ها سیوشون رو جدا میتونی کپی کنی البته بیشتر مربوط به بازی های psp میشه من خودم جت پک رو امتحان کردم و بازی از اولش اومد البته ویتا رو ریست کرده بودم و رمش رو هم فرمت کردم بازی های دیگه رو تا حالا امتحان نکردم:d

kazem hunter

کاربر سایت
Oct 6, 2013
213
سلام اقا جونه ما کمکم کنین زود منم رفتم به ضیا..بسورد میگه اشتباهه..ریجن یکم امریکا..به کجا ایمیل بدم؟؟؟؟حتما باید بسوردم رو عوض کنم؟؟لینک بدید و بگید دقیقا کجا برم که هیچی بلد نیستم..کد دستام گفتین باید بدم کجا دسگام نوشته؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر