هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
سلام کسی با دکمه های ویتا مشکلی نداره مثلا خرابی یا شل شدن انالوگ یا دکمه هوم.

من یه سری با آنالوگ و دکمه هاش مشکل داشتم ! دکمه هاش گیر میزد یه اسپری زدم درست شد
ولی آنالوگ سمت راست یکم شلتر از آنالوگ سمت چپ کار میکنه که درست بشو نیست !

من PSP 3000 داشتم 3 سال آخ نگفت فقط آخر عمری آنالوگش یکم مشکل پیدا کرد این ویتا از همون ماه اول این مشکلات پیش اومد براش

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
psn من یه روزه قطعههه ... با مرورگرش به وب وصل میشم ولی به psn نه .... وقتی توی قسمت تنضیمات هم میرم یه تست میگیرم کانکت به اینترنت رو قطع میزنه ... :( چه کنم!؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
psn من یه روزه قطعههه ... با مرورگرش به وب وصل میشم ولی به psn نه .... وقتی توی قسمت تنضیمات هم میرم یه تست میگیرم کانکت به اینترنت رو قطع میزنه ... :( چه کنم!؟
اگر ریجن US هستی کلا PSN یه مقدار شلوغه به خاطره عرضه PS4
اگر نه
Wireless رو پاک کن از توی بخش wifi و دوباره کانکت شو و Pass word بده . میتونی روتر هم ریست کنی
خوده دستگاه هم هارد ریست کن
باید حل بشه

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
اگر ریجن US هستی کلا PSN یه مقدار شلوغه به خاطره عرضه PS4
اگر نه
Wireless رو پاک کن از توی بخش wifi و دوباره کانکت شو و Pass word بده . میتونی روتر هم ریست کنی
خوده دستگاه هم هارد ریست کن
باید حل بشه
us ام ... پاک کردم پسورد دادم نشد...می خوام روتر رو ریست بدم...هارد رو نمی تونم نیاز دارم اطلاعات مموری رو :((

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
us ام ... پاک کردم پسورد دادم نشد...می خوام روتر رو ریست بدم...هارد رو نمی تونم نیاز دارم اطلاعات مموری رو :((

دوستان!!! ریجن من us بود وصل نمی شدم به استور مشکل داشتم کلا ... این تنضیمات رو انجام دادم اوکی شد ...

1) settings
2) network
3) wi-fi settings
4) select my Access oint
5) advavanced settings
6) Set DNS to Manual
a. primary DNS to 4.2.2.2
b. secondary DNS to 4.2.2.1

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
دوستان چندتا سوال دارم
1-بازی که دیجیتالی از psn بخریم(پول بدیم) محدودیت تعداد دانلود(برای اکانت خودمون)داره؟
2-میشه دوتا رم برای ویتا داشت؟(اگه بخواهیم رم رو عوض کنیم باید فرمتش کنیم؟)
3-اگه بازی رو به صورت فیزیکی بخریم اونوقت میشه دیگه اصلا به psn نریم تا نخواهیم دستگاهو آپدیت کنیم؟

GTGTA

کاربر سایت
Sep 23, 2013
200
دوستان چندتا سوال دارم
1-بازی که دیجیتالی از psn بخریم(پول بدیم) محدودیت تعداد دانلود(برای اکانت خودمون)داره؟
2-میشه دوتا رم برای ویتا داشت؟(اگه بخواهیم رم رو عوض کنیم باید فرمتش کنیم؟)
3-اگه بازی رو به صورت فیزیکی بخریم اونوقت میشه دیگه اصلا به psn نریم تا نخواهیم دستگاهو آپدیت کنیم؟

1-خیر
2- می شه اما داستان داره
3-داخل خود بازی ها هم آپدیت هست ، در صورتی که فرم ویر شما پایین تر از فرم ویر داخل بازی باشه باید آپدیتش کنید در غیر این صورت مشکلی نیست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
1-خیر
2- می شه اما داستان داره
3-داخل خود بازی ها هم آپدیت هست ، در صورتی که فرم ویر شما پایین تر از فرم ویر داخل بازی باشه باید آپدیتش کنید در غیر این صورت مشکلی نیست
داخل بازی اپدیتی نیست :)

در جواب سوال delta21 بهتره فریمور رو همیشه اپدیت نگه داری . اگر بخوای از از PC به ویتا چیزی برسی باید حتما انلاین باشی که نیاز هست به اکانت وصل بشی و البته اگر فریمورها اپدیت نباشه ممکنه اجازه connection نده چون بعضی اپدیتها اجباری هست :)

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
1-خیر
2- می شه اما داستان داره
میشه در مورد 2 بیشتر توضیح بدید

- - -ویرایش - - -

در جواب سوال delta21 بهتره فریمور رو همیشه اپدیت نگه داری . اگر بخوای از از PC به ویتا چیزی برسی باید حتما انلاین باشی که نیاز هست به اکانت وصل بشی و البته اگر فریمورها اپدیت نباشه ممکنه اجازه connection نده چون بعضی اپدیتها اجباری هست :)
من الان یه رم 8 دارم
بخوام رم 16 هم بخرم هر دفعه بخوام رم دستگاهو عوض کنم باید کاری کرد؟

GTGTA

کاربر سایت
Sep 23, 2013
200

Learn all PlayStation® Vita Update Methods to update PS Vita Operating System :)

[h=5]Update using a PS Vita card[/h] When the update data is on a PS Vita card, you can perform the update using the PS Vita card. If a screen prompting you to perform an update appears when you start a game, this means that a system software update is required.
If you tap [Update System Software], the update will start. Follow the on-screen instructions to complete the operation.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
میشه در مورد 2 بیشتر توضیح بدید

- - -ویرایش - - -

من الان یه رم 8 دارم
بخوام رم 16 هم بخرم هر دفعه بخوام رم دستگاهو عوض کنم باید کاری کرد؟
اگر میخوای دیتا رو منتقل کنی باید Content manger رو روی pc بریزی یا مستقیم از طریقه PS3 با استفاده از BAckup همه دیتا رو نگه داری و پس از گزاشتن کارت جدید Restore کنی فقط :)

روی بازیهای اپدیتی نبود راستش ! حداقل همه بازیهایی که من امتحان کردم
جالب شد !
باید یک سرچی بزنم ببینم چطوری وقتی دسترسی به اطلاعات نداریم میشه از روی کارت اپدیت کرد ×_×

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,870
نام
میلاد
سلام
وقتی میخوام به psn وصل بشم میاد user با password رو بزن :| میزنم میگه اشتباه هست :|
رمزمو درست میزنم اما میگه اشتباهه
چی کار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر