هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

بچها یه سوال بازیهایی که تروفی میگیریم براشون اگه از تو منو بازیرو حذف کنیم تروفیهاش بعد از حذف توی قسمت trophies قابل دیدنه کماکان؟

باید با سرور سونی سینک شده باشند
برای اینکار میری توی تروفی ها بعد تو قسمت آفلاین اون دایره سمت چپ پایین رو می زنی بعد گزینه دوم.حلّه
یک روش دیگه که بیخود تره
میری تروفی ها همون قسمت آنلاین وای میسی تا خودش سینک بشه :دی

سلام دوستان میگم این بازیهایی که تو پلاس us فری بود از پارسال تا الان مثل آنچارتد وگراویتی و وایپ اوت دقیقا چه روزی عوض میشن و بازیای جدید بجاشون میان؟بعدم اینکه وقتی بازیهای جدید واسه پلاس بیان بازیهای قبلی که فری بود رو دیگه نمیشه بازی کرد؟بعد ممکنه یه بازی که پارسال هم فری بود امسال هم دوباره فری بشه؟فقط خواهشا اگه ممکنه بگین دقیقا چه روزی بازیای جدید میان وقبلیا از کار می افتن.............خیلی هم ممنون

سلام دوستان میگم این بازیهایی که تو پلاس us فری بود از پارسال تا الان مثل آنچارتد وگراویتی و وایپ اوت دقیقا چه روزی عوض میشن و بازیای جدید بجاشون میان؟بعدم اینکه وقتی بازیهای جدید واسه پلاس بیان بازیهای قبلی که فری بود رو دیگه نمیشه بازی کرد؟بعد ممکنه یه بازی که پارسال هم فری بود امسال هم دوباره فری بشه؟فقط خواهشا اگه ممکنه بگین دقیقا چه روزی بازیای جدید میان وقبلیا از کار می افتن.............خیلی هم ممنون
بازیهای سالانه معرفی میشن . معمولا به مدت حدودا 1 سال طول میکشه بازیهای سالانه عوض بشن. باید دید بازیهای سالانه امسال چی هست....هر وقت معرفی بشه بچه ها میگن سریعا توی تاپیک بازی
نه مشکلی نیست. وقتی بازی توی لیستت هست تا plus رو داری میتونی بازی کنی. وقتی پلاست تموم بشه نمیشه بازی کرد
معمولا نه. همیشه بازیهای جدید رو میزارن. امکانش هست اما خیلی کم. ویتا هنوز اونقدر بازی نداره که بازیهای قدیمیش رو دوباره مجانی پلاس کنن.
روز ایناش دقیقا نمیدونم. هر استوری تاریخ خودش رو داره. کلا استور خودش چارشنبه ها اپدیت میشه و بازیهای جدید پلاس هم معرفی میشه توی بلاگ ps میزنن. زمانش 1 ما هست معمولا.

سلام بچه های گل

دوستان من ویتا میخوام به کامپیوتر وصل کنم نمیشه چطوری آهنگ و فیلم بریزم روش ؟
باید برنامه content manager رو بریزی ...
Content Manager Assistant for PlayStation

بعدش فریمورت هم باید اپدیت باشه
به اینترنت هم باید وصل باشی

چجوری جدا می کردم؟
نمی شد
فکر کنم منظورش این بود که به جای backup کلی ... تک تک خوده بازی رو از قسمت app data اونجا backup میگرفتی اونوقت میتونستی بفهمی بعدن چه دسته ای چه بازی هست... اما حتما یه backup رو همیشه داشته باش.

دوستان نظرتون درباره این چیه :| ؟

((این یک هک نیست وبا استفاده از امکاناتی که سازندگان کنسول فراهم کرده اند انجام میشود))

((این روش از طریق کنسول ps3 صورت میگیرد))

((دستگاه پی اس 3 باید ورژن 4.30 باشد و قابلیت متصل بودن به پی اس ان را با آیدی پی اس ویتا شما را داشته باشد))

آموزش

نصب فایلهای PKG بر روی PsVita :

از طریق این آموزش میتوانید دمو بازی ها و فایل های .pkg را از طریق کنسول پی اس ۳ به پی اس ویتا منتقل کرده و نصب کنید.
این یک هک نیست…ولی از طریق آن میتوانید به راحت ترین روش دمو و پکیج را بروی ویتای خود نصب کنید
برای انجام این آموزش شما به PsVita و یک Ps3 هک شده نیازمندید.

مراحل:

فایل پکیج مورد نظر خود رو دانلود کرده و در یک منبع ذخیره(فلش-هارد اکسترنال و…) کپی کنید.
پکیج مورد نظر رو با استفاده از “install package files” نصب کنید.(در کنسول ps3)
با استفاده از منیجر مولتی من به محل ذخیره نصب پکیج در ps3(پوشه task)رفته و حالا باید فایل مورد نظر برای نصب در آینده در آن پوشه باشد(این بدین معناست که این فایل برای سینک شدن با psvita در آینده آماده میباشد)
حالا PsVita خود را به Ps3 متصل کرده و content manager را از PsVita خود اجرا کنید.
در Ps3 این فایل برای سینک شدن در محل ذخیره آماده است….آنرا نصب کنید…(در این جا کنسول از شما میخواهد برای نصب, پی اس ویتای خود را متصل کنید)
حالا در content manager پی اس ویتا گزینه PS3 PSVita transfer and application را انتخاب کرده و برنامه مورد نظر را انتخاب کنید.
حالا پس از نصب فایل را از پی اس ۳ خود پاک کنید.
اگر مراحل را بدرستی انجام داده باشد برنامه مورد نظر در پی اس ویتای شما کپی خواهد شد.

:s

- - -ویرایش - - -

این سایتم اکثر بازی ها رو با فرمت pkg قرار داده http://1m1.ir/category/ps-vita-game-download :| دوستان فقط من این سایت و اموزش رو دیدم و غیر این چیزی نمی دونم و نه ادعای هک یا هر کوفت دیگه ایی ندارم فقط گفتم همچین چیزی هست چه خبره اینجا D: ?

((این یک هک نیست وبا استفاده از امکاناتی که سازندگان کنسول فراهم کرده اند انجام میشود))

((دستگاه پی اس 3 باید ورژن 4.30 باشد و قابلیت متصل بودن به پی اس ان را با آیدی پی اس ویتا شما را داشته باشد))

آموزش

از طریق این آموزش میتوانید دمو بازی ها و فایل های .pkg را از طریق کنسول پی اس ۳ به پی اس ویتا منتقل کرده و نصب کنید.
این یک هک نیست…ولی از طریق آن میتوانید به راحت ترین روش دمو و پکیج را بروی ویتای خود نصب کنید

مراحل:

فایل پکیج مورد نظر خود رو دانلود کرده و در یک منبع ذخیره(فلش-هارد اکسترنال و…) کپی کنید.
با استفاده از منیجر مولتی من به محل ذخیره نصب پکیج در ps3(پوشه task)رفته و حالا باید فایل مورد نظر برای نصب در آینده در آن پوشه باشد(این بدین معناست که این فایل برای سینک شدن با psvita در آینده آماده میباشد)
حالا PsVita خود را به Ps3 متصل کرده و content manager را از PsVita خود اجرا کنید.
در Ps3 این فایل برای سینک شدن در محل ذخیره آماده است….آنرا نصب کنید…(در این جا کنسول از شما میخواهد برای نصب, پی اس ویتای خود را متصل کنید)
حالا در content manager پی اس ویتا گزینه PS3 PSVita transfer and application را انتخاب کرده و برنامه مورد نظر را انتخاب کنید.
اگر مراحل را بدرستی انجام داده باشد برنامه مورد نظر در پی اس ویتای شما کپی خواهد شد.

- - -ویرایش - - -

این سایتم اکثر بازی ها رو با فرمت pkg قرار داده دانلود بازی PS Vita - وان ام وان :| دوستان فقط من این سایت و اموزش رو دیدم و غیر این چیزی نمی دونم و نه ادعای هک یا هر کوفت دیگه ایی ندارم فقط گفتم همچین چیزی هست چه خبره اینجا D: ?

به نظر نمیرسه واقعی باشه ! از این سایتها زیاده . فعلا راهی برای نصب و دور زدن psn از طریق هک نبوده ....

درود
مي خواستم بپرسم كسي تا حالا از remote play استفاده كرده ؟ راضي هست ؟ اگه مي شه يكي توضيح كامل بده.
ممنون

remote play ویتا روی ps3 که کاملا تبلیغاتی بود و تقریبا هیچ بازی روش کار نمیکنه!! توی منو ها هم اصلا روون نیست و حس بدی میده.
کلا دلیلی بر وجودش نمیبینم.
البته در مورد ps4 قضیه کاملا فرق میکنه چون این امکان روی لایه سخت افزار قرار گرفته و اکثر بازی ها سازگارن .

Sent from my iPhone using Tapatalk

آموزش

مراحل:

- - -ویرایش - - -

این سایتم اکثر بازی ها رو با فرمت pkg قرار داده دانلود بازی PS Vita - وان ام وان :| دوستان فقط من این سایت و اموزش رو دیدم و غیر این چیزی نمی دونم و نه ادعای هک یا هر کوفت دیگه ایی ندارم فقط گفتم همچین چیزی هست چه خبره اینجا D: ?

این به احتمال زیاد خیلی هم کار می کنه
من این سایت رو قبل از اینکه شما دیدی دیدم =)) و فقط بازی رو کپی می کنی با این طریق
یعنی شما بازی رو از PSN می خری و این رو کپی می کنی رو Ps Vita ات
بدرد کسایی می خوره که سرعتشون با ویتا پایینه یا می خوان چند نفر با هم دانلود کنند

نه قضییه فقط انتقال نبوده.

راستش اگه نمی خندید من با دیدن همین روش(اوایل تابستون بود) که تصمیم گرفتم ویتا بخرم:d

دانلود بازی PS Vita - وان ام وان

مثل اینکه قبلا جواب میداده اما سونی با آپدیت فریمور راهش رو بسته و الان اگه این روش رو استفاده کنید یه همچین اروری میده:

فایلی که شما کپی کردید مخصوص دستگاه شما نمی باشد!

و اصلا اجازه ی کپی کردن بهتون نمیده، یکی از بچه های همون سایت(1m1) اون موقع که این روش جواب میداده یه فیلم از اجرای بازی با این روش گذاشته اگر خواستید پیداش میکنم میزارم.

حتی می تونید تاپیک این روش رو توی سایت معتبری مثل PS3hax هم پیدا کنید! مجموعه ی این فیلم و سایت PS3hax و... باعث شد ویتا بخرم :d(قیافه ی فن اورجینال باز بعد از خوندن این پست=)x)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or