هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

سلام اقا اکانت من کانتری ترکیه ساخته شده و بازی هارو با قیمت TR ترکیه نشون میده الان من میخوام plus یه ساله بگیرم چطور باید بگیرم ؟
میشه اصلا یا باید یه اکانت دیگه بسازم ؟ چون یکی گفت ترکیه که زدم نمیتونم با ویزاکارت دلاری بگیرم . باید حساب ترکیه ای داشته باشم ؟

سلام اقا اکانت من کانتری ترکیه ساخته شده و بازی هارو با قیمت TR ترکیه نشون میده الان من میخوام plus یه ساله بگیرم چطور باید بگیرم ؟
میشه اصلا یا باید یه اکانت دیگه بسازم ؟ چون یکی گفت ترکیه که زدم نمیتونم با ویزاکارت دلاری بگیرم . باید حساب ترکیه ای داشته باشم ؟
اگه امکانش هست PSN کارت ترکیه رو بخری که میتونی توی حسابت redeem کنی و بعدش از قسمت plus خوده store بخری عضویت ....
ویزا کارت دلاری نباید اصولا مشکلی داشته باشه اگر کارت روی توی اکانته psn وارد کنی و قبول کنه. وقتی از کارتت کم میکنن به پوله خودشون تبدیل میکنن ( اگر کارت رو قبول کنه میشه ) مشخصات کارت هم میتونی توی اکانتت وارد کنی
اگر نشد که مجبوری به یه ریجنی سوییچ کنی که دسترسی به خریده psn کارتشون داری یا حداقل ویزا کارتت رو قبول کنن.

سلام دوستان.میخواستم بدونم که پی اس ویتا بهتره یا ویتا 2000؟

فعلا برتری که میشه اشاره کرد داشتن 1 ساعت باطری بیشتر هست .
باید تا عرضه این دستگاه و نقدهاش منتظر بمونیم تا بشه دقیق قضاوت کرد
اما اگر همین PS VITA هم بخری ضرری نمیکنی. من هرچی ویدیو دیدم صفحه OLED ویتا به نظره من خیلی بهتر به نظر میرسه تا LCD....البته این نظر شخصی هست :)

الان اکانت من ریجن 2 هستش بازی SH که خریدم ریجن 1
الان نمیشه Update بازی + dlc هاش رو دانلود کرد ؟
update نباید مشکلی باشه :)
DLC هم فکر نکنم مشکلی باشه .... باز ریسکه خودش رو داره ... من خودم SH BOM ریجن 2 هست اما اکانت ریجن 4 مشکلی نداشتم ....
اما از اونجایی که انلاین پس نداره مشکلی برای region lock و دانلود اینا نیست

دوستان میگم میشه از تروفی ها بک اپ گرفت اگه میشه بگین چه جوری ؟ :d
اطلاعات تروفی رو backup نمیشه گرفت
باید حتما قبل از از بین بردن اکانت ... سوییچ ... فکتوری ریست و ... با psn سینک بشه. تنها راهی هست که میشه از trophy نگه داری کرد برای همیشه.

با سلام
من تازه psvita گرفتم.
یه راهنمایی کنید بازیهاش چجوریه؟دانلود میشه باید بگیرم؟مموری چی میخوره؟

بازی ها به 2 صورت هستن:
1-گیم کارت که همون بازی فیزیکی هست.
2-دیجیتالی که پی اس ان کارت میخری و بازی رو دیجیتالی میگیری و میریزی رو مموری.
مموری هم مخصوص خودش رو داره که قیمت ها توی شهر های مختلف متفاوت هستند.

سلام بچه ها راهی هست بشه بازیهای فری ویتارو از کامپیوتر دانلود کنیم و انتقالش بدیم به دستگاه مثلا Joyride Jetpack حجمش 30مگه راحت با ویتا دانلود میکنیم ولی Cliff Diving حجمش بالاس نمیشه.

دوستان یه سوال ریز! انچارتد وقت درگیریا یه ریزه افت ریت داره نه ؟ (انقدری که می فهمی افت فریم داره ! :| ) ؟؟؟ ((نسخه فیزیکی!))

آخرین ویرایش:
از کجا میتونم ریجن ذستگاه رو بدونم ؟( قوطیش رو ندارم)

فکر کنم از serial number میشه فهمید اما اطمینان ندارم چطوری کد بندی میشه
با این حال اگر نتونستی پیدا کنی زیاد جای نگرای نیست از اونجایی که ویتا از نظر فیزیکی free region محسوب میشه

دوستان یه سوال ریز! انچارتد وقت درگیریا یه ریزه افت ریت داره نه ؟ (انقدری که می فهمی افت فریم داره ! :| ) ؟؟؟ ((نسخه فیزیکی!))

:) مشکل فیزیکی یا دانلودی بودن نیست دیگه بازیش همینطوری هست. حالا بعضی موقعا بنا به دلایلی مختلفی مثل اپتیمایز نشدن بهتر یا پروسه بیش از اندازه توی یک صحنه ( فراتر از حدی که اپتیمایز شده ) و ... و .... نرخ فریم میتونه پایین بیاد . اما اصولا همچین چیزی توی کنسول طبیعی هست

فکر کنم از serial number میشه فهمید اما اطمینان ندارم چطوری کد بندی میشه
با این حال اگر نتونستی پیدا کنی زیاد جای نگرای نیست از اونجایی که ویتا از نظر فیزیکی free region محسوب میشه

میخوام بدونم میتونم با سیم کارت رایتل به PSN یا نه با شماره سریال چطور میفهمن ؟
ایرانسل و همراه اول رو نمیخونه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or