هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

یعنی تمام مراحل تک نفره رو باید برم ؟ یه سوال دیگه مگ چه جوری آهن رو دستگاه بریزم آخه نمیشه . و چه چوری صفحه قفل رو شکلشو عوض کنم مننون .

- - -ویرایش - - -

منظورم آهنگ بود با تبلت مینویسم یه کم تایپ بد میشه شرمنده .

برای این که بخوای انلاین lbp رو بزنی فقط کافی بخش اول یا سیاره اول رو رد کنی که شبیه بخش اموزشیه
برا ریختن اهنگ هم باید این برنامرو دانلود کنیContent Manager Assistant for PlayStation
بعدش باید برنامرو نصب کنی بعدش ویتارو با کابل یا بیسیم میتونی به pc وصل کنی

برای این که بخوای انلاین lbp رو بزنی فقط کافی بخش اول یا سیاره اول رو رد کنی که شبیه بخش اموزشیه
برا ریختن اهنگ هم باید این برنامرو دانلود کنیContent Manager Assistant for PlayStation�
بعدش باید برنامرو نصب کنی بعدش ویتارو با کابل یا بیسیم میتونی به pc وصل کنی
دمتون گرم خیلی کمک کردید . ممنون . واقعا پاسخ گویی کاربرای سایت بازی سنتر قابل ستایش است .

- - -ویرایش - - -

راستی صفحه قفل رو چه جوری بک گراند رو عوض کنم ؟

دمتون گرم خیلی کمک کردید . ممنون . واقعا پاسخ گویی کاربرای سایت بازی سنتر قابل ستایش است .

- - -ویرایش - - -

راستی صفحه قفل رو چه جوری بک گراند رو عوض کنم ؟
سلام عزيز
ميري توي گالري بعدش هر عكسي كه دوست داري انتخاب ميكني بعدش روش كليك كردي اون گزينه اپشن كه سمته راست پايين هست رو ميزني و گزينه use as start screen انتخاب ميكني :)
براي background هم كه روي تصوير دستت رو نگاه ميكني وقتي لايه بعدي بالا اومد اونوقت گزينش بالا سمته چپهست

خوب باید دسترسی داشته باشی دیگه:dاین همه اطلاعات داری نمیتونی یه ادرس پیش خرید killzone برامن پیدا کنی:|:d 100 گرم که سهل 50 گرم هم نمیارزی(شوخی...:>)
اگه تو استورت نیست دیگه نیست لول ×_× دیر اومد مشتری همه رو برد لول !_!
D:

یعنی چی؟یعنی نمیشه سیو بازیها رو حذف کرد؟
به صورت مستقیم نه . باید خوده بازی رو دیلیت کنی
بعضی بازیا گزینه delet رو توی خودش داره ....

قیمت مموری کارت ها به دلار و یورو چنده؟
از المان بگیرم به صرفه تر نیست؟البته پول گمرک نمی خواد چون مستقیم می خوام بدم یکی برام بیاره.
به دلار
از امازون که الا تخفیف خورده
8 گیگ 19 دلار
16 گیگ 36
32 هم 70

به یورو متاسفانه نمیدونم.

سلام دوستانمن تصميم دارم بين ايپد و ويتا يكي رو براي بازي انتخاب كنم ولي از اونجايي كه زياد مولتي باز هستم بيشتر نظرم رو ويتا هستش.چنتا سوال دارم كه دوستان لطف كنن جواب بدن١-بازي هايي كه از پلاس دانلود ميكنيم در اكنت ما ثبت ميشن؟يعني اگه بعد يك ماه بازي ماه قبلو از حافظه پاك كنيم بازم تو پلاس ميمونه؟ميشه دانلودش كرد؟٢-بهترين كشور براي اكنت پلاس كجاست؟چون شنيدم بازي هاي كشور هاي مختلف با هم ميفرقه.٣-هر ماه چنتا بازي براش رايگان ميشه؟(پلاس)٤-ايا ميشه مستقيم با استفاده از پول موجود در اكنت ،پلاس خريد؟٥-واقعا از كنسولتون و بازي هاش راضي هستين؟الان وضعيت سرور هاي بازي هايي مثل CODچطوره؟٦-فرمت هاي صوتي و تصويري كه اجرا ميكنه رو لطف كنين بگين.٧-دستتون درد نكنه

سلام دوستانمن تصميم دارم بين ايپد و ويتا يكي رو براي بازي انتخاب كنم ولي از اونجايي كه زياد مولتي باز هستم بيشتر نظرم رو ويتا هستش.چنتا سوال دارم كه دوستان لطف كنن جواب بدن١-بازي هايي كه از پلاس دانلود ميكنيم در اكنت ما ثبت ميشن؟يعني اگه بعد يك ماه بازي ماه قبلو از حافظه پاك كنيم بازم تو پلاس ميمونه؟ميشه دانلودش كرد؟٢-بهترين كشور براي اكنت پلاس كجاست؟چون شنيدم بازي هاي كشور هاي مختلف با هم ميفرقه.٣-هر ماه چنتا بازي براش رايگان ميشه؟(پلاس)٤-ايا ميشه مستقيم با استفاده از پول موجود در اكنت ،پلاس خريد؟٥-واقعا از كنسولتون و بازي هاش راضي هستين؟الان وضعيت سرور هاي بازي هايي مثل CODچطوره؟٦-فرمت هاي صوتي و تصويري كه اجرا ميكنه رو لطف كنين بگين.٧-دستتون درد نكنه

علیک سلام.

1.بله اگر یک بار دانلود کنید (هرچند ناقص) در لیست دانلود اکانت شما ثبت میشند.اگر منظورت بازی های رایگان پلاس هستند فقط تا زمانی که پلاست تموم نشده باشه می تونی دوباره دانلود و بازی کنی.اما اگر منظورت بازی های تخفیف خورده ی پلاسه در صورت خرید حتی اگر مدت پلاست منقضی هم شده باشه یا شارژ مجدد نکرده باشی هم می تونی از لیست Purchase یا Download اکانتت دوباره دانلود و بازی کنی.

2.از نظر من بهترین کشور اروپاست اما خودت می تونی بری تو بلاگ هاشون بازی های پلاس ماه های گذشته اشونوببینی.اما این ماه پلاس اروپا چهارتا بازی New Little King's story و Urban Trial و Jak&Daxter و Stealth فری و چندتا بازی خوبم تخفیف زد.اما US بازی های Machinarium و Darktalker chroncle PSP رو رایگان کرد.
PS PLUS UK/PS PLUS US

3.بعضی بازی ها ماه به ماه عوض میشند اما بازی های بزرگتر سال به سال.هر ماه 2 تا 4 بازی و هر سال 2 بازی رایگان میشند(در حال حاضر برای اروپا و آمریکا 6 بازی رایگانند 4 تا ماهانه + 2 تا سالانه).

4.بله میشه.

5.من که فعلا تا وقتی کیفیت و کمیت بازی هاش بالا نره راضی نیستم.COD رو دوستانی که در جریانن جواب میدن.

6.
صوتی:MP3 MPEG1/2 Audio Layer 3,MP4, WAVE

تصویری:JPEG , TIFF, BMP, GIF, PNG

ویدئویی:H.264/MPEG-4 AVC, AAC,MPEG-4 Simple Profile Level 3
Source

آخرین ویرایش:
Codکه شاید یکی از نا امید کننده ترین و بدترین بازیهایی هست که تا به امرزو عرضه شده و بدون شک بدترین بازی ویتا هم هست.
بازی killzone mercanry هست که هم Multi درست حسابی داره و کیفیت سرورهاشم عالی هست و مشکلی نداره.
من شخصا از ویتا راضیم . همیشه چشم دنباله بازیهای aaa نیست. بازیهای خوبه indie هم برای من aaa حساب میشن. هیچوقت indie رو روی کنسول دوست ندارم برم اما روی ویتا و pc چرا !

سلام یه سوال با رایتل نمیشه آنلاین بازی کرد ؟
خیلی از بازیا برای انلاین نیاز به wifi دارن بهتره روش حساب نکنی. مثلا lbp و killzone اصلا با 3g انلاینشون وصل نمیشه ( یعنی خوده بازی حتما wifi میخواد)
انلاین پینگ درست حسابی میخواد :)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or