هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
دکمه های PS vita رو درست کردم مثل اولش نشد ولی دیگه نه گیر می کنه نه لق می زنه
یه اسپری بودی مخصوص همین دکمه و ........ بود زدم عالی شد :d

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
دکمه های PS vita رو درست کردم مثل اولش نشد ولی دیگه نه گیر می کنه نه لق می زنه
یه اسپری بودی مخصوص همین دکمه و ........ بود زدم عالی شد :d

اسپری زدی ؟ !

میشه یه کم توضیح بدی چجوریه ؟ منم دکمه دایره م یه کم مشکل پیدا کرده

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
اسپری زدی ؟ !

میشه یه کم توضیح بدی چجوریه ؟ منم دکمه دایره م یه کم مشکل پیدا کرده

اسم اسپری رو نمی دونم برات امشب نگاه می کنم برات پ.خ. می فرستم
دکمه x و o سریع می زدیشون مال من گیر می کرد اسپری رو زدم یک ربع گذشت مثل روز اولش شد اصلا گیر نداره .
اگه مشکل داری بزن معجزه می کنه ! روغن چرخ خیاطی هم اگه داری می تونی بزنی ولی توصیه می کنم اسپری رو بزنی .

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
دوستان من چون صفحه ها زیاد بود حوصله نداشتم بخونم
سوالم اینه که من یه اکانت uk رادم و یه us که مال ps3 ایم هست
حالا من خریدامو از us میکنم و پلاس هم هست
اما با اکانت uk انلاین بازی میکنم حالا میگم من میتونم بازی هارو از us بگیرم و با uk بازی کنم؟!
شنیدم که میگن با هر رم فقط یه اکانت میشه ساخت راهی هست این کاری که گفتم رو عملی کنم؟!
و یه سوال دیگه اینکه اگه من اکانت uk رو رو psvia ام فعال کنم psn id ایم همونی هست که تو ps3 یه؟!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من چون صفحه ها زیاد بود حوصله نداشتم بخونم
سوالم اینه که من یه اکانت uk رادم و یه us که مال ps3 ایم هست
حالا من خریدامو از us میکنم و پلاس هم هست
اما با اکانت uk انلاین بازی میکنم حالا میگم من میتونم بازی هارو از us بگیرم و با uk بازی کنم؟!
شنیدم که میگن با هر رم فقط یه اکانت میشه ساخت راهی هست این کاری که گفتم رو عملی کنم؟!
و یه سوال دیگه اینکه اگه من اکانت uk رو رو psvia ام فعال کنم psn id ایم همونی هست که تو ps3 یه؟!
هر بازی که با یک اکانت میگیری فقط برای همون اکانت هست و هیچ راهی برای transfer و ... وجو نداره.
در واقع روی هر ویتا یک اکانت میشه. حتی اگر رم رو هم عوض کنی باز همون اکانت رو میشناسه . راه عوض کردن اکانت هم فرمت رم و factory reset کردن ویتا هست. این باعث میشه که ویتا دوباره از شما بخواد اکانت رو وارد کن.
سوالی سومی هم بله . کلا psn id اینا هیچوقت عوض نمیشه و برای همیشگی هست.

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
هر بازی که با یک اکانت میگیری فقط برای همون اکانت هست و هیچ راهی برای transfer و ... وجو نداره.
در واقع روی هر ویتا یک اکانت میشه. حتی اگر رم رو هم عوض کنی باز همون اکانت رو میشناسه . راه عوض کردن اکانت هم فرمت رم و factory reset کردن ویتا هست. این باعث میشه که ویتا دوباره از شما بخواد اکانت رو وارد کن.
سوالی سومی هم بله . کلا psn id اینا هیچوقت عوض نمیشه و برای همیشگی هست.
ممنون داداش

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
دوستان راسته که با پلاس بازی های vita و ps3 که مشترکن رو فقط با یه بار خریدن میشه تو هردو استفاده کرد؟!
مثلا من لیتل بیگ رو میخرم برای ps3 تو psvita هم می تونم بازیش کنم؟!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان راسته که با پلاس بازی های vita و ps3 که مشترکن رو فقط با یه بار خریدن میشه تو هردو استفاده کرد؟!
فقط پلاس نیست . به صورت معمول بازیهایی که Cross Buy دارن روی جعبه یا توی store نوشته شده
همه بازیها اینطور نیست. باید بازی رو ببینی. اکثرا بازیهای sony اینطورین و تعدادی از بازیهای third party هم هستن. مثل hotline miami

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,854
نام
مرتضی
سلام رجین امارات خوبه یانه

اگه میخوای پلاس بگیری امارات و در کل ریجن2 خیلی خوبه اما اپدیت استور و قیمت ها و ... تا حدودی تو ریجن1 بهتره

همونطور که ارمان گفت فقط برای بازیایی که کراس بای دارن اینجور هست. درباره لیتل بیگ که خودت گفتی نه اینجوری نیست!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,854
نام
مرتضی
پس الان رجین 2امارات از رجین 2 اروپا بهتره

ریجن2 امارات و اروپا تو استور و ... هیچ فرقی با هم ندارن کلا همه کشور های ریجن2 یک فروشگاه دارن ولی واحد پول فرق میکنه تو امارات دلاره تو انگلستان پوند و ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر