هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

عجیبه اخه من 3روزه پلاس گرفتم 8 تا بازی مجانیو دانلود کردم فکر کنم 50 بار قطع وصل کردم تو این 3 روز اما resume میشد از اول نیومد شاید به ip مودم که ازش دانلود میکنی ربط داره که از 2 جا خواستی دانلود کنی اینطوری شده
نه اگه دانلود رو خودت pause کنی فک نکنم مشکلی پیش بیاد. مشکلی که این دوستمون میگه بیشتر موقع هایی پیش میاد که یه مشکلی پیش میاد و دانلود خودش قطع میشه.

نه اگه دانلود رو خودت pause کنی فک نکنم مشکلی پیش بیاد. مشکلی که این دوستمون میگه بیشتر موقع هایی پیش میاد که یه مشکلی پیش میاد و دانلود خودش قطع میشه.

اخه من خودم pause نکردم خودش زیاد قطع میشه الان انچارتد دارم دانلود میکنم 273mb دانلود کرده 5 بار خودش pause شده دوباره resume کردم برا بقیه ام اینقدر قطع میشه؟نتم ام 1024 هست

اخه من خودم pause نکردم خودش زیاد قطع میشه الان انچارتد دارم دانلود میکنم 273mb دانلود کرده 5 بار خودش pause شده دوباره resume کردم برا بقیه ام اینقدر قطع میشه؟نتم ام 1024 هست
اون به خاطر سرعت پایین اینترنته که پاز میشه. اون بیشتر برا وقتیه که اینترنت کامل قطع میشه یا ویتا از نت قطع میشه. تازه بازم بیشتر موقع ها درست Resume میشه.

سلا م توی اکانت رجین دو ازکجا dlcدانلود میشه
از توی Store
بستگه به بازی هم داره ... ممکنه یک بازی اصلا DLC نداشته باشه
توی هر بازی که بری اگر DLC داشته باشه نشون میده توی Store
حالا اگر DLC مجانی بود که دانلود میکنی و اگر هم پولی ( اکثرا ) باید بخریشون.

دوستان اين ويتا من دكمه x و o بعضي اوقات گير مي كنه و مثل بقيه دكمه ها عمل نمي كنه مثل اين ميمونه كه كمي جابه جا شده باشه دكمه ! كسي براش چنين مشكلي پيش اومده و ميشه كاري كرد ؟
حالا خوبه اصلا از دكمه ها توي 80 درصد بازي ها استفاده نميشه كه انقدر سريع تركيد ! LOL
نصف بازي هاي با تاچ + l1 و l2 سر هم ميان ! بعد دكمه ها خراب شدن !‌من از اول كنسول رو ديدم مي دونستم كه چنين روزي فرا ميرسه
من غلــــط بكنم ديگه كنسول جديد اومد بپرم سري اولشو بگيرم :|

دوستان اين ويتا من دكمه x و o بعضي اوقات گير مي كنه و مثل بقيه دكمه ها عمل نمي كنه مثل اين ميمونه كه كمي جابه جا شده باشه دكمه ! كسي براش چنين مشكلي پيش اومده و ميشه كاري كرد ؟
حالا خوبه اصلا از دكمه ها توي 80 درصد بازي ها استفاده نميشه كه انقدر سريع تركيد ! LOL
نصف بازي هاي با تاچ + l1 و l2 سر هم ميان ! بعد دكمه ها خراب شدن !‌من از اول كنسول رو ديدم مي دونستم كه چنين روزي فرا ميرسه
چیکار کردی باهاش ؟
فکر نمیکنم کسی اینجا به چنین مشکلی خورده باشه ...
خودمم با اینکه بازیهای مثل HAtsune Miku رو باهاش بازی کردم D: ... مشکلی پیش نیومد.

مایع چسبناک مثل ابمیوه چیزی رو ویتا نریختی درکل پد اون قسمت قابل تعویض هست اگر لوازم یدکش گیر بیاد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or