هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

سلام دوستان من میخوام اکانت ویتامو به یه نفر بفروشم بعد موقع فروش باید فقط یوزر نیم وپسوردو بهش بدم دیگه؟بعد اون فرد که تو ویتاش یه اکانت دیگه فعاله چطوری باید از اکانت من استفاده کنه؟بعد اینکه من میتونم بعد از فروش اکانتم با همون اکانت کار کنم یا دیگه بالا نمیاد؟

سلام دوستان من میخوام اکانت ویتامو به یه نفر بفروشم بعد موقع فروش باید فقط یوزر نیم وپسوردو بهش بدم دیگه؟بعد اون فرد که تو ویتاش یه اکانت دیگه فعاله چطوری باید از اکانت من استفاده کنه؟بعد اینکه من میتونم بعد از فروش اکانتم با همون اکانت کار کنم یا دیگه بالا نمیاد؟
اره ... جفت User name در واقع Email هستش و Password رو باید بدی .
اون فرد باید ویتاش رو فرمت و factory reset کنه که باعث میشه ویتا از نو بالا بیاد و اونوقت میشه یک اکانت دیگه گزاشت روش
میتونی device رو deactive کنی ... چون اگر اون شخص بره تو setting و device رو deactive کنی روی ویتای تو دیگه نمیتونی استفاده کنی ....
هر اکانت هم ماکسیمم روی دو دستگاه فعال میشه نه بیشتر.

یعنی چی؟یعنی من پس از فروش باید deactive کنم دستگاهمو؟در چه صورت میشه دو نفر از یه اکانت استفاده کنن؟یعنی پس از اینکه اکانتو من به یکی دیگه فروختم اون از طریق سایت سونی میتونه سایر دستگاههایی که از اون اکانت استفاده میکنن رو غیرفعال کنه ؟پس از اینکه اون از طریق سونی پیگیری کرد فقط اکانتم از کار می افته یا دستگاهم همراه با اکانت از کار میفته؟

یعنی چی؟یعنی من پس از فروش باید deactive کنم دستگاهمو؟در چه صورت میشه دو نفر از یه اکانت استفاده کنن؟یعنی پس از اینکه اکانتو من به یکی دیگه فروختم اون از طریق سایت سونی میتونه سایر دستگاههایی که از اون اکانت استفاده میکنن رو غیرفعال کنه ؟پس از اینکه اون از طریق سونی پیگیری کرد فقط اکانتم از کار می افته یا دستگاهم همراه با اکانت از کار میفته؟
باید deactive کنی ...به هر حال اکانت رو فروختی :) باید حق انتخاب و استفاده رو به شخص بسپری
کلا از قوانین سونی هست که یک اکانت میتونی تا ماکسیمم روی دو دستگاه فعال باشه
بله میتونه غیر فعالی کنه ... اون کار رو بکنه اینکه دیگه اون دستگاه با اون اکانت کار نمیکنه ربطی به خوده دستگاه نداره
شما میتونی راحت یک اکانت برای خودت بسازی.

سلام
یه سوا فنی :)
ببینید من یه PS3 دارم که توش 3 تا اکانت هست
یکی از اون اکانت ها روی ویتا من هم هست
الان روی یکی از اکانت های یی که روی ویتا نیست چند تا بازی ویتا دانلود شده میخاستم ببینم من اگر با PS3 اون بازی ها رو دانلود کنم و بعد از اتمام دانلود که به صورت حباب توی قسمت GAME PS3 میمونه رو که روش میزنی میگه ویتا رو وصل کن
اگر ویتا رو وصل کنم بازی که مال اون اکانت بوده ولی در حال حاضر توی PS3 با اکانت فعلی خودم هست منتقل میشه یا ارور میده ؟
ممنون
خیلی تخصصی شد :)

سلام آقا من یه اکانت دارم توش بازی فیفا 13 و یه dlc برای بازی ویتا wrc3 fia world 2013 هستش. بعد میخوام به یکی بفروشم اکانتمو. چه قیمتی روش بزارم عادلانه هستش؟خواهشا کسایی که مطلعا راهنمایی کنن ممنون.

سلام
یه سوا فنی :)
ببینید من یه PS3 دارم که توش 3 تا اکانت هست
یکی از اون اکانت ها روی ویتا من هم هست
الان روی یکی از اکانت های یی که روی ویتا نیست چند تا بازی ویتا دانلود شده میخاستم ببینم من اگر با PS3 اون بازی ها رو دانلود کنم و بعد از اتمام دانلود که به صورت حباب توی قسمت GAME PS3 میمونه رو که روش میزنی میگه ویتا رو وصل کن
اگر ویتا رو وصل کنم بازی که مال اون اکانت بوده ولی در حال حاضر توی PS3 با اکانت فعلی خودم هست منتقل میشه یا ارور میده ؟
ممنون
خیلی تخصصی شد :)
سلام
خیلی دقیق متوجه نوشته 2 خط اخرت نشدم اما در هر صورت :
کلا بازی زمانی بازی منتقل میشه که اکانتی که بازیها باهاش دانلود شده با اکانت توی ویتا یکی باشه . هیچ گونه استثنایی وجود نداره
:)

سلام
خیلی دقیق متوجه نوشته 2 خط اخرت نشدم اما در هر صورت :
کلا بازی زمانی بازی منتقل میشه که اکانتی که بازیها باهاش دانلود شده با اکانت توی ویتا یکی باشه . هیچ گونه استثنایی وجود نداره
:)
ok
متوجه شدم
نه من بازی هاروی با یه اکانت دیگه که توی ویتا نیست دانلود کردم و میخواستم بعد از دانلود با اکانت حودم TRANSFER کنم که که اینجور که شما میفرمائید نمیشه
ممنون

بچه ها چجوری میتونم رو ویتا سایت های شیلتر رو باز کنم ؟ مثل توئیتر

یه ایپی پورت قنشیکن پیدا کن در قسمت نتورک ستین بخش پیر روکس ی واردکن راحت میتونی ازشون استفاده کنی
نمونه سایت قنشکن Free Proxy List - Public Proxy Servers (IP PORT) - Hide My ***!

- - -ویرایش - - -

ok
متوجه شدم
نه من بازی هاروی با یه اکانت دیگه که توی ویتا نیست دانلود کردم و میخواستم بعد از دانلود با اکانت حودم TRANSFER کنم که که اینجور که شما میفرمائید نمیشه
ممنون
از این طریق نمیشه اگه اینطور بود که همه ایمیج بازی هارو روی ps3 کپیخور میریختند بعد به ویتا انتقال میدادند
یکی از دلایلی که برای انتقال اطلاعات از ps3 به ویتا باید ps3 به اینترنت کانکت باشه جلوگیری از همین کاره

سلام آقا من یه اکانت دارم توش بازی فیفا 13 و یه dlc برای بازی ویتا wrc3 fia world 2013 هستش. بعد میخوام به یکی بفروشم اکانتمو. چه قیمتی روش بزارم عادلانه هستش؟خواهشا کسایی که مطلعا راهنمایی کنن ممنون.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or