هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

نمیدونم چرا ولی یادمه یبار یکی درست کرد بعد یکی از ناظم ها یا مدیرها اومد حذفش کرد و گفت نیازی نیست حالا یادم نیست دلیلش چی بود ولی به نظر منم یه همچین جایی باشه خیلی خوب میشه چون رفته رفته تعداد ویتا دارها داره زیاد میشه
http://forum.bazicenter.com/thread59024/ اینم تاپیکشه که مدیر سایت گفته نمیشه:((

من که با توجه به توضیحاتشون تو لینکی که دادی بازم متوجه نمیشم چرا با این بخش مخالفت کردن؟؟

دوستان من به مدیران سایت و ناظمین محترم سایت پ .م دادم

اینشالله که نتیجه حاصل بشه

شما هم توی بخش انتقادات و پیشنهادات مطرح کنید شاید نتیجه بگیریم

دوستان من به مدیران سایت و ناظمین محترم سایت پ .م دادم

اینشالله که نتیجه حاصل بشه

شما هم توی بخش انتقادات و پیشنهادات مطرح کنید شاید نتیجه بگیریم

من که با توجه به توضیحاتشون تو لینکی که دادی بازم متوجه نمیشم چرا با این بخش مخالفت کردن؟؟

http://forum.bazicenter.com/thread59024/ اینم تاپیکشه که مدیر سایت گفته نمیشه:((

من اینحا http://forum.bazicenter.com/thread345/page206/ پست شماره 3089 مطزح کردم ! دوستانی که علاقه دارن برن پست بدن ( پستها رو نقل قل کنید ! لول ) یا تشکری چیزی بزنید بلکه نظر جلب کنه بشه برای شما دوستان راه انداختش ! ما که خیلی دوریم :d

بچه ها نمیدونم چه بلایی سر ویتام اومده! اصلا روشن نمیشه دیگه!
تو شارژم میزنم چراغ دکمه هوم روشن میشه الانم تو یو اس بی زدم چراغ هوم زرد رنگ روشن شده ولی دستگاه اصلا به هیچ صراطی روشن نمیشه.سالمم بود همین پریشب انچارتد بازی کردم یکی دو ساعت

بچه ها نمیدونم چه بلایی سر ویتام اومده! اصلا روشن نمیشه دیگه!
تو شارژم میزنم چراغ دکمه هوم روشن میشه الانم تو یو اس بی زدم چراغ هوم زرد رنگ روشن شده ولی دستگاه اصلا به هیچ صراطی روشن نمیشه.سالمم بود همین پریشب انچارتد بازی کردم یکی دو ساعت
این کارو تست کردی؟
30 ثانیه اون دکمه power رو نگه دار بعد یه صفحه ای میاد restart رو بزن.

شما هم شنیدین تازگیا باطری ویتا مایع شده بره 30 تا کاربر؟سونی هم گفته به ما ربطی نداره....
متن خبر به نقل از IGN در مورد Overheat شدنی 31 ویتای ریپورت شده به سونی مبنا بر مایع شدن باطری نبود. هیچ وقت یک کمپانی نمیگه به ما ربطی نداره . در راستانی این اخبار که هنوز توسط سازمانTechnology در جاپن در دست بررسی هست و Sony هم به طوره کامل در حال بررسی این موضوع هست = سونی تایید کرده در همه 31 مورد گزارش شده که 23 تا از جاپن بوده و بقیه از مارکتهای Us, Australia, UK اعلام شده که در حال شارج شدن ویتا دچار جرغه یا سوختگی شده .... ظاهرا به ویتا هیچ صدمه ای رسیده نشده . تا به امروز اعلام کردن که دلیل این موضوع به خاطره این بوده که پیشتر استفاده کنندگان ویتا در درگاه شارج احتمالا مایعه خیسی ریخته شده که باعث این موضوع شده . به هر حال خبرهای بیشتر اعلام خواهد شد
Japanese Agency Investigating Severely Overheating PlayStation Vitas - IGN
نمیدونم چش بود روشن شد امروز خودش!
کلا اگر هنگید راه حلش همونی که پسته بالاییت گفت ... 30 ثانیه دکمه پاور رو بگیر.

بچه ها چرا هیچی بازی واسه ویتا نمیاد؟
من هر روز گیم اسپات رو چک میکنم واسه این کنسولای قدیمی هر روز کلی بازی جدید یا میاد یا اعلام میشه یا کلی اخبار جدید داره ولی این ویتا هیچی که هیچی! نه عنوان در دست ساخت داره بجز اسسن کرید نه بازی جدید خلاصه خیلی خسته و بی رمقه بخشش!
نکنه شکست بخوره کنسولش؟من خیلی نگران آیندشم :(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or