هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

دوستان یک سوال:
اگر دو نفر از یک اکانت استفاده کنن واگر یکی در حال بازی آنلاین باشه و دیگری بخاد وارد اکانت بشه چی مشه؟(در صفحات قبل من جوابم رو پیدا نکردم)

دوستان یک سوال:
اگر دو نفر از یک اکانت استفاده کنن واگر یکی در حال بازی آنلاین باشه و دیگری بخاد وارد اکانت بشه چی مشه؟(در صفحات قبل من جوابم رو پیدا نکردم)
به احتمال 100% امکانپذیر نیست.ولی من تو ps3 با یه اکانت واسه دو کنسول renegade ops رو دان کردم(نسخه پولی) و بعد با دو اکانت متفاوت با هم آنلاین زدیم

سلام دوستان
مال من این ارور رو می ده وقتی می خوام ساین کنم تو پی اس ان(از آموزش س ا ک س هم استفاده می کنم!) :
you must sign with the account that is linked with this ps vita system

اگه دست دو خریدی که هیچ ولی اگه آک خریدی بدون که قبلا یکی دیگه استفادش کرده و اکانت خودش رو وارد کرده.باید بری تو منو سیستم و به تنظیمات کارخونه برگردونی و از اول تنظیماتش رو انجام بدی

مثل اینکه شما دقیقا نخوندید ایشون چی رو میگن :) اون دایره های انلاین رو میگن که یکی ابی هست یکی نارنجی
اگر آبی باشه یعنی آنلاین
زرد رو فک کنم یعنی همین چند لحظه پیش آنلاین بود
قرمز یعنی چند وقت هست که نیامده یا خلاصه خبری ازش نداره
البته باز مطمئن نیستم آخه مهم ابی هست که یعنی آنلاین:d

آقا کسی می دونه چرا تو ریدیم کد نتونی کدت رو وارد کنی حتی کدی که تو جعبه بود؟
همش می گه اشتباه است.
یک دلیل واضحش میتونه تفاوت ریجن بازی و ریجن اکانت باشه ... اما کدی چی هست ؟ و چه شده که مشکل داری .؟ یک توضیح بیشتر بده تا راهنماییم کنیم حل بشه. :)

یک دلیل واضحش میتونه تفاوت ریجن بازی و ریجن اکانت باشه ... اما کدی چی هست ؟ و چه شده که مشکل داری .؟ یک توضیح بیشتر بده تا راهنماییم کنیم حل بشه. :)
الان مثلا این کد رو می زنم میگه غلطه
سلام بچه ها برید تو این صفحه بعد صفحه رو لایک کنید یه ریدیم کد بهتون میده دو تا بازی مینی واسه psvita
تا 31 جولای هم بیشتر وقت نداره
https://www.facebook.com/playstationSpain/app_423711397642076

الان مثلا این کد رو می زنم میگه غلطه
یه کد دیگه هم بود که تو جعبه بودش اون هم قبول نکرد

دوستان من قبلا توي near ميرفتم مثه بچه ادم اواتارمو شير ميكرد بعد يه اكانت ديگه زدم حالا باز اين اكانتو كه ميزنم اواتارم توي near شير نميشه چرا؟

آقایون من تو صفحه بتای لیتل بیگ پلینت کارتینگ ثبت نام کرده بودم که شانس با ما یار بود و سونی یکی بهم داد.:d
حالا میخوام بدونم الان اگه من اینو تو اکانتم بزنم میتونم برای ویتا دانلود کنم؟ اصلا برای ویتا هست؟
اگر با ویتا redeem کنم میتونم نسخه ps3 هم بگیرم؟

دویتان یه ایمیل واسم اومده از playstation که میگه شما برنده سفر به gamescom شدید؟yashar22 win tickets to europ's biggest gaming event

Gamescom_2012_11.jpg

واسه شما هم اومده؟
متن ایمیل
Win an all expenses paid trip to Europe’s biggest video game event, gamescom 2012. Simply sign up to Inside PS Vita before July 29 to receive your exclusive invite.
بعد پایینش یه گزینه هست که نوشته

sign up to inside ps vita

بعد من اونو زدم رفتم داخل یه صفخه ی دیگه که گزینه ی sumbit رو داشت رو میزنم میگه thank you.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or