هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

steve bradly pitt

کاربر سایت
Aug 13, 2008
75
آقا سلام خسته نباشید، خواهش می کنم هرکی این متن منو می خونه جوابمو می دونه یه کمکی بکنه بدجوری تو گل موندم!
من یه هدست اصل ps3 خریدم 73 تومن حالا هرچی سعی می کنم کنسول شناساییش کنه نمی کنه،سوال اصلیم اینه که می شه با این هدست مثل یه هدست معمولی بازی کرد یا آهنگ گوش کرد یا کلا به جای اسپیکر ازش خروجی صدا گرفت؟ اگه نشه که من بدبختم...! یکی کمک کنه ممنون

IIXX_SHAYAN_XXII

کاربر سایت
Mar 22, 2008
329
آقا سلام خسته نباشید، خواهش می کنم هرکی این متن منو می خونه جوابمو می دونه یه کمکی بکنه بدجوری تو گل موندم!
من یه هدست اصل ps3 خریدم 73 تومن حالا هرچی سعی می کنم کنسول شناساییش کنه نمی کنه،سوال اصلیم اینه که می شه با این هدست مثل یه هدست معمولی بازی کرد یا آهنگ گوش کرد یا کلا به جای اسپیکر ازش خروجی صدا گرفت؟ اگه نشه که من بدبختم...! یکی کمک کنه ممنون
سلام
نه نمیشه فقط برای بازی های انلاین میشه ازش استفاده کرد

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
وسیله ای هست که بشه باهاش دسته های ps3 رو شارژ کرد ؟ یعنی نمی خوام اون سیم کوتاه اعصاب خورد کن رو وصل کنم به دستگاه و یه ساعت منتظر بمونم تا شارژ بشه . وسیله ای که کار شارژ دسته های ps3 رو جدا و سریع انجام بده موجود هست ؟ قیمتش و اینارم اگه می دونید بگید .

ممنون

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
وسیله ای هست که بشه باهاش دسته های ps3 رو شارژ کرد ؟ یعنی نمی خوام اون سیم کوتاه اعصاب خورد کن رو وصل کنم به دستگاه و یه ساعت منتظر بمونم تا شارژ بشه . وسیله ای که کار شارژ دسته های ps3 رو جدا و سریع انجام بده موجود هست ؟ قیمتش و اینارم اگه می دونید بگید .

ممنون
شما چرا وسیله ای بخری با همون usb کامپیوتر هم میتوانی دسته را شارژ کنی :biggrin1:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
آره چرا که نه. من یه هندزفری بلوتوث دارم که هم میزنم موبایل هم ps3 هم کامپیوتر. جا اسپیکر به ویندوز معرفی کن حله
به ویندوز چه ربطی داره !؟
تو دفترچش به طور کامل توضیح داده !
ولی فقط میشه مثل تلفن باهاش صحبت کنی با گوش بدی ! (تو چت و بازی)
البته تو PS3 اینجوریه ولی اگه بخوای برای PC یا گوشی استفاده کنی میشه !

یه سوال داشتم !
الان قیمت این دسته های PS3 اصل dual-shock قرمز با آبی چنده ؟! (کمترین قیمتش رو بگید)

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
به ویندوز چه ربطی داره !؟

تو دفترچش به طور کامل توضیح داده !
ولی فقط میشه مثل تلفن باهاش صحبت کنی با گوش بدی ! (تو چت و بازی)
البته تو PS3 اینجوریه ولی اگه بخوای برای PC یا گوشی استفاده کنی میشه !

یه سوال داشتم !
الان قیمت این دسته های PS3 اصل dual-shock قرمز با آبی چنده ؟! (کمترین قیمتش رو بگید)

قیمت دسته قرمز اصل 52000 تومان هست(فروشگاه سونی)

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
سلام
دوستان قضیه این دسته ها که دو چراغ می شن چیه ؟ اگه دوئل شوک غیر اصل بخریم این مشکل پیش میاد ؟ از کجا بفهمیم که غیر اصل بهمون نندازن ؟ بعدم من شنیده بودم دوئل شوک ها با فریمور جدید مشکل داره و ... درسته یا کذب محض هست ؟ :biggrin1:

بهترین جا برای خرید دوئل شوک رو کجا پیشنهاد می کنید ؟ ادرس و شماره فروشگاه هم بدید لطفا !!

ممنون

موفق باشید

farzadmaham

کاربر سایت
Oct 10, 2009
155
سلام
از فروشگاه سونی یه ریموت برای ps3خریدم.
کار خاصی باید برای راه انداختنش انجام بدم؟
آخه الان اصلا عملکرد نداره.
درضمن اینو بعنوان اصل بهم داد 30 تومن.وبسته بندی نداشت میگفت اینارو ازروی پکهای پلی استیشن 3 برمیدارن به خاطر همین پک نیست.
آیا این درسته یا ریموت اصل هم به صورت جدا با بسته بندی فروخته میشه.

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
سلام
از فروشگاه سونی یه ریموت برای ps3خریدم.
کار خاصی باید برای راه انداختنش انجام بدم؟
آخه الان اصلا عملکرد نداره.
درضمن اینو بعنوان اصل بهم داد 30 تومن.وبسته بندی نداشت میگفت اینارو ازروی پکهای پلی استیشن 3 برمیدارن به خاطر همین پک نیست.
آیا این درسته یا ریموت اصل هم به صورت جدا با بسته بندی فروخته میشه.
الان دقیق نمیتونم بهت بگم چیکار کنی ؟ولی باید بری توی قسمت تنظیمات و از اونجا یه گزینه هست به نام blutooth اونو on کن دیگه درست میشه.
آره از پک 250 بر میدارن البته بصورت جداگونه هم هست قیمت هم درسته.

farzadmaham

کاربر سایت
Oct 10, 2009
155
الان دقیق نمیتونم بهت بگم چیکار کنی ؟ولی باید بری توی قسمت تنظیمات و از اونجا یه گزینه هست به نام blutooth اونو on کن دیگه درست میشه.
آره از پک 250 بر میدارن البته بصورت جداگونه هم هست قیمت هم درسته.
نميدونم چرا تب تشكر درسايت وجودنداره.حتما دليل خاصي داره.تو بعضي سايتهاي خارجي هم ديدم تب تشكر ندارن.
بسيار ممنونم از راهنمايي تون.:love:

گائودی

کاربر سایت
Feb 23, 2009
208
نام
ناصر
فیلمهای دی وی دی کپی هم باید رجیونش با دستگاه یکی باشه اگه اره از کجا میشه فیلمهایی کپی با رجیون 3 پیدا کرد ممنون اگه راهنمائی کنید

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
فیلمهای دی وی دی کپی هم باید رجیونش با دستگاه یکی باشه اگه اره از کجا میشه فیلمهایی کپی با رجیون 3 پیدا کرد ممنون اگه راهنمائی کنید
یک زمانی یک بحث داغی بود در مورد این که ایا dvd ها کپی ریجن دارند یا نه
البته خوده من که نمیدونم فکر نکنم کپی ریجن داشته باشه چون بحث قبلی نصف کاره موند و اخرش هم به هیچ نتیجه ای نرسیدیم شما امتحان کن ببین چندتا نمونه dvd ببین میشه یا نه :-":confused:

گائودی

کاربر سایت
Feb 23, 2009
208
نام
ناصر
یک زمانی یک بحث داغی بود در مورد این که ایا dvd ها کپی ریجن دارند یا نه
البته خوده من که نمیدونم فکر نکنم کپی ریجن داشته باشه چون بحث قبلی نصف کاره موند و اخرش هم به هیچ نتیجه ای نرسیدیم شما امتحان کن ببین چندتا نمونه dvd ببین میشه یا نه :-":confused:
دوست عزیز من چند بار امتحان کردم ارور میداد از یکی از بچه ها پرسیدم گفتش رجیون فیلم با دستگاهت یکی نیست چون اینجا اکثر غریب به اتفاق فیلمها پال هستند و دستگاه من هم رجیونش 3 هستش حالا نمیدونم چیکار کنم چند جا هم که رفتم دی وی دی با رجیون 3 نداشتند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر