هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
یه مشکل عجیب واسه پسر خالم پیش اومده که نمیدونم باید اینجا بپرسم یا سخت افزار . قضیه اینکه ایین بنده خدا یه هارد Adata classic ch94 واسه ps3 خریده گیم و فیلم ریخته روش استفاده میکنه . اما یه اتفاقی افتاده که الان فایلا روی کامپیوتر نشون داده نمیشه بازیا رو ps3 نشون داده میشه اما لود نمیشه . وقتی به کامپیوتر میزنی میگه 87 گیگ free از 500 . چندتا فولدر هست که تو فولدرام هیچی نیست.

احتمال داره هارد ویروسی شده باشه
از Tools >>> Folder Option تنظیمات را طوری قرار دهید که فایل های Hidden و سیستمی نمایش داده بشه

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
سلام
دوستان جایی بهتر از این جا برای پرسیدن سوالم گیر نیاوردم
headset برای ps3 رفتم تو دی سی دیدم یک 300 تومن بود با یک 600 تومن:-o
الان این برای هد ست خیلی گرون ارزون ترین راه برای خریدش چیه منظورم اینه که با سیمی چیزی نداره؟(هد ستی که تو مولتی حرف بشه زد)

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام
دوستان جایی بهتر از این جا برای پرسیدن سوالم گیر نیاوردم
headset برای ps3 رفتم تو دی سی دیدم یک 300 تومن بود با یک 600 تومن:-o
الان این برای هد ست خیلی گرون ارزون ترین راه برای خریدش چیه منظورم اینه که با سیمی چیزی نداره؟(هد ستی که تو مولتی حرف بشه زد)

از این مدل هدست های تگ گوشی کوچیک میتونید بگیرید

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
تو بازار هستش هدست بلوتوث سونی بهش میگن قیمتشم 120-130 اینا باید باشه (قیمت دقیق ندارم)
ببینید همینه که گیر آوردم
34633363122861013791.jpg
بعد مطمئنید میشه با این تو مولتی صحبت کرد؟

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
بله همینه فقط میتونید صحبت کنید از صدای داخل بازی خبری نیست
اخ اخ اخ اخ :dمشکل منم همینه تلوزیونمون نمیدونم طبق چه قانونی هدست نمیخوره و صدای اونای که تو مولتی صحبت میکنن نمیاد:|
این هدست چی؟ این به ps3 وصل میشه دیگه یعنی به تلوزیون هیچ ربطی نداره دیگه؟مستقیم از ps3 به هدست و بلعکس نرم 300 بدم باز صدا اونا که تو مولتی صحبت میکنن نیاد:|
54467493331562884895.jpg

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
اخ اخ اخ اخ :dمشکل منم همینه تلوزیونمون نمیدونم طبق چه قانونی هدست نمیخوره و صدای اونای که تو مولتی صحبت میکنن نمیاد:|
این هدست چی؟ این به ps3 وصل میشه دیگه یعنی به تلوزیون هیچ ربطی نداره دیگه؟مستقیم از ps3 به هدست و بلعکس نرم 300 بدم باز صدا اونا که تو مولتی صحبت میکنن نیاد:|
54467493331562884895.jpg
اون کوچیکه صدای صحبت طرف مقابل رو به گوشتون میرسونه و اصلا هم به تلویزیون کاری نداره و شما صدار رو تو گوشت میشنوی (صدای افراد منظورمه)
آهنگ و صدای داخل بازی هم از بلندگوی تلویزیون پخش میشه
این هدست 300 تومنی هم کلا صدای تلویزیون رو قطع میکنه و فقط صدا تو گوشی ها هستش (هم صدای داخل بازی هم صدای حرف زدن افراد) من خودم همین 300 تومنی رو دارم خیلی خوبه حتی به pc هم میخوره

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
اقا من هرچی میخوام دستگاه رو با کابل AV وصل کنم به تلویزیونم تصویری نمیاد!ولی با hdmi میاد!
کسی نمیدونه مشکل از چیه؟

از این روش استفاده کنید:
نکاتی در مورد نحوه انصال به مانیتور و تلویزیون :
- برای استفاده از رزولیشن 720/1080 و داشتن بهترین کیفیت تصویر ، سعی کنید از کابل HDMI مرغوب استفاده کنید
- در صورتی که با کابل معمولی (سه فیش) کنسول PS3 را به تلویزیون وصل کنید ، خروجی تصویر شما در حالت 480 قرار خواهد گرفت و نمی توانید از رزولیشن های 720 و 1080 استفاده کنید
- در صورتی که پس از اتصال PS3 به مانیتور یا تلویزیون تصویر نمایش داده نشد ، PS3 را خاموش کنید و سپس انگشتتون رو روی دکمه پاور PS3 (دکمه روشن و خاموش کردن) قرار بدین ، کنسول روشن میشه ولی انگشتتون رو از روی دکمه برندارید و چند ثانیه صبر کنید ، PS3 چند تا بوق میزنه و تنظیمات خروجی تصویر ریست میشه

به نقل از تاپیک زیر:
راهنمای جامع استفاده از PS3

NUKE POVVER

کاربر سایت
Feb 25, 2013
63
نام
محمد مهدی
سلام مای فرندز :d;;):bighug:
دوستان 1 راس :d هدست دارم وقتی به مانیتورم وصل می کنم صدا واضح نمیاد :cry::question:کسی میدونه مشکل کجاست ؟:) هد ست با همه چیز درست کا می کنه سالم هست فقط با PS3 مشکل هست :|:love::love:

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
سلام
دوستان من رفتم هد ست وایرلسی ps3 رو خریدم اما مثل قبل که از تو تلوزیون صدای پلیر ها رو نمیشنیدم با هدست هم نه میشنوم نه میتونم صحبت کنم
نمیدونم مشکل از کجاست کجای آپشن رو اشتباه وارد کردم نمیدونم کمک کنید
البته اینم بگم من تو یک قسمت از ps3 هست که امتحان میکنی صدارو اونجا امتحان کردم قشنگ صحبت کردم و صدا اومد اما تو بازی مولتی هیچ صدایی از من نمیره و هیچ صدایی از پلیر ها نمیاد

آخرین ویرایش:

NUKE POVVER

کاربر سایت
Feb 25, 2013
63
نام
محمد مهدی
سلام
دوستان من رفتم هد ست وایرلسی ps3 رو خریدم اما مثل قبل که از تو تلوزیون صدای پلیر ها رو نمیشنیدم با هدست هم نه میشنوم نه میتونم صحبت کنم
نمیدونم مشکل از کجاست کجای آپشن رو اشتباه وارد کردم نمیدونم کمک کنید
البته اینم بگم من تو یک قسمت از ps3 هست که امتحان میکنی صدارو اونجا امتحان کردم قشنگ صحبت کردم و صدا اومد اما تو بازی مولتی هیچ صدایی از من نمیره و هیچ صدایی از پلیر ها نمیاد
داش تو قسمت input output درست وارد کردی؟ اگه اره با یه دستگاه دیگه امتحان کن یا برو به فروشنده نشون بده :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر