هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من دسته ای داشتم که کلا تعطیل بود و همه دکمه هاش با هم کار می کردن ( در پست های قبل توضیح دادم )

دسته تعمیر شد
برای دوستانی که مثل من دسته خراب دارن بگم که 20 تومن خرجش شد و قیمت دسته اصل هم 140 هزار تومن هست
تعمیر که میشه ولی مهم اینه که دوباره اونجوری نشه
به هر حال هنوزم تعویض دسته بهترین راه هستش

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
تعمیر که میشه ولی مهم اینه که دوباره اونجوری نشه
به هر حال هنوزم تعویض دسته بهترین راه هستش

راستش وقتی خراب شد رفتیم دو تا دسته 50 تومنی خریدیم ( از اینا که وایرلس هستن و برای پی سی هم خوبن ) منتها یکیش آنالوگش خراب شد یکیش هم سوکت شارژش !!! تازه بعد 6 ماه
دیگه نمی شدبیشتر پول بدی

به خودم بود می رفتم یکی می خریدم
الان هم اگر کسی بخره حسابی برده چون مطمئن هستم گرون تر میشه

pooyan8683

کاربر سایت
Dec 25, 2012
127
نام
پویان
سلام
میشه بگید فرق خود move با navigation چیه؟
کدومو بخرم؟؟؟؟
آیا ps eye لازمه یا دسته موو خالی کفایت میکنه؟؟؟
ممنون

سلام
میشه بگید فرق خود move با navigation چیه؟
کدومو بخرم؟؟؟؟
آیا ps eye لازمه یا دسته موو خالی کفایت میکنه؟؟؟
ممنون

کسی نمیخواد جواب بده؟؟؟
راستی یه سوال دیگه یه فروشنده بم گفت که الان یه سری موو تو بازار هست که ریفر دست دو هستش!!!:-/
کسی اطلاعی داره؟؟

Last edited by a moderator:

BeauTeenBoy

کاربر سایت
Feb 7, 2013
102
سلام
کابل PS3/Wii VGA Cable ! رو از کجا میتونم گیر بیارم؟
یا
یه چی دیگه:
تبدیلی هست که بشه فیش زرده(RCA)(Composite) رو به DVI یا RGB (D-sub) تبدیل کرد؟(به HDMI هم که نمیشه)
مرسی

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام یه سوال

میشه ps3 با کابل (VGA به HDMI) به لپ تاپی که HDMI نمیخوره اما VGA میخوره وصل کرد ؟؟؟

vga لپتاپ خروجی تصویر خود لپتاپ رو میده به tv
شما باید وصلش کنی به یه دستگاهی که ورودی بده به لپتاپتون

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
بچه ها من یه دسته دارم بی سیم شارژ نمیشه هرکاری میکنم اعصابم ریخته بهم حتی وقتی فیش شارژر رو میزنم به دسته که همزمان شارژ شه و بازی کنم بازم دسته خاموش میشه چیکار کنم

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام یه سوال

میشه ps3 با کابل (VGA به HDMI) به لپ تاپی که HDMI نمیخوره اما VGA میخوره وصل کرد ؟؟؟

سلام
معمولا لپ تاپ ها تمام پورت هایی تصویری که دارن HDMI/VGA یا ... خروجی هستن و هیچ کدوم ورودی نیست
تنها راه استفاده از کارت کپچر اکسترنال هست

بچه ها من یه دسته دارم بی سیم شارژ نمیشه هرکاری میکنم اعصابم ریخته بهم حتی وقتی فیش شارژر رو میزنم به دسته که همزمان شارژ شه و بازی کنم بازم دسته خاموش میشه چیکار کنم

پشت دسته یک سوراخ هست ، با سوزن داخل سوراخ بزنین دسته ریست میشه ،شاید درست شد

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
سلام
می خواستم ببینم پلیری برای ps3 هست که تمام فرمت های تصویری رو نشون بده با ساپورت کامل زیر نویس فارسی
بهترین برنامه و کاملترین برنامه برا اینکار show time هستش که تا به امروز ورژن 4.3.32 هستش ..
در مورد زیر نویسم چون خود پی اس پشتیبانی نمیکنه ربطی به برنامه نداره ولی تو سایت بگردی یه روش با یه برنامه کنورتور هست که زیر نویسو تبدیل و قابل پخش میکنه برای ps3

mehdibkh

کاربر سایت
Jul 23, 2007
377
بعد از 1 سال ps3 رو راه انداختم
نمیدونم چرا دسته ها رو روشن نمیشن در حالت معمولی ، و وقتی هم که با کابل وصل میکنم شارژ نمیشن و فطع و وصل میشه معمولا ، یا کمی شاژ میشه بهع حالت غیر شارژ برمیگرده . گابل رو در بیارم دسته روشن نمیشه اصلا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر