هر سوال و مطلبی راجع به لوازم جانبی PS3

baghdad

کاربر سایت
Jul 23, 2011
5
سلام من چون نصف شب بیشتر بازی میکنم میخوام یه هدفن بخرم برای ps3
تا 100 تومن چی خوبه ؟ اصلا میشه صدارو از تلویزیون نشنید و فقط از هدفن شنید؟

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
سلام من چون نصف شب بیشتر بازی میکنم میخوام یه هدفن بخرم برای ps3
تا 100 تومن چی خوبه ؟ اصلا میشه صدارو از تلویزیون نشنید و فقط از هدفن شنید؟

بله میشه!!!
من خودم هدست رو به تلویزیون میزنم!ال سی دی دارم واقعا هم راضی هستم!
میتونید کریتیو یا لاجی بگیرید!!!
البته من دیپ بیس ها کریتیو رو بیشتر قبول دارم و با خروجی های تی وی واقعا صدای شفافی میده

اگر توو این رنج قیمت بتونید یه بی سیم هم بگیرید دیگه چه بهتر!

---------- نوشته در 04:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:14 PM ارسال شده بود ----------

من خودم یه سوال داشتم از دوستانی که در این مورد تجربه داشتن و دارن
الان دسته اوریج پلی 3 حداقل 120 هستش!
اگر بخوام برای بازی هایی مثل فیفا و آل استار یه دسته اضاف از نوع درجه بگیریم (قیمت پایین)جوابگو هستن؟!
یا اینکه بعد از مدت کوتاهی خراب میشن؟!شوکش زیاد مهم نیست و شاید در یک ما بخوایم چند ساعتی دونفره بازی کنیم!
(120تا خیلی والاا توو این گرونی)

baghdad

کاربر سایت
Jul 23, 2011
5
بله میشه!!!
من خودم هدست رو به تلویزیون میزنم!ال سی دی دارم واقعا هم راضی هستم!
میتونید کریتیو یا لاجی بگیرید!!!
البته من دیپ بیس ها کریتیو رو بیشتر قبول دارم و با خروجی های تی وی واقعا صدای شفافی میده

اگر توو این رنج قیمت بتونید یه بی سیم هم بگیرید دیگه چه بهتر!

---------- نوشته در 04:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:14 PM ارسال شده بود ----------

اگر بخوام برای بازی هایی مثل فیفا و آل استار یه دسته اضاف از نوع درجه بگیریم (قیمت پایین)جوابگو هستن؟!
یا اینکه بعد از مدت کوتاهی خراب میشن؟!شوکش زیاد مهم نیست و شاید در یک ما بخوایم چند ساعتی دونفره بازی کنیم!
دوست عزیز منم ال سیدی سامسونگ دارم ولی فکر کنم خروجی هدفن نداره! خود پلی 3 چی ؟ میشه بهش هدفن وصل کرد؟ چجوری؟

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
دوست عزیز منم ال سیدی سامسونگ دارم ولی فکر کنم خروجی هدفن نداره! خود پلی 3 چی ؟ میشه بهش هدفن وصل کرد؟ چجوری؟
بله ميشه از دو طريق:
فقط شما ميتوني از هدست بلوتوث و يا هدست سوني كه خودش ي usb داره كه به كنسول وصل ميشه استفاده كني
در ضمن بعيد ميدونم lcd ها خروجي هدفون نداشته باشند!

baghdad

کاربر سایت
Jul 23, 2011
5
بله ميشه از دو طريق:
فقط شما ميتوني از هدست بلوتوث و يا هدست سوني كه خودش ي usb داره كه به كنسول وصل ميشه استفاده كني
در ضمن بعيد ميدونم lcd ها خروجي هدفون نداشته باشند!
آقا درود بر شما
این جمله آخرت باعث شد برم همه سوراخای ال سیدیو تست کنم! یکیش واسه هدفن بود..کارم با هدفن معمولی راه افتاد..تشکر ممنون

nzone

کاربر سایت
Jun 5, 2011
206
نام
Ali
سلام
کسی میدونه چقدر تفاوت کیفیت بین هدست های سونی هست؟؟(او دوتا که برای PS3 اومده)
اصلا از لحاظ صدا با هم فرق میکنن یا فقط شکلشون متفاوته؟؟؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
سلام
کسی میدونه چقدر تفاوت کیفیت بین هدست های سونی هست؟؟(او دوتا که برای PS3 اومده)
اصلا از لحاظ صدا با هم فرق میکنن یا فقط شکلشون متفاوته؟؟؟
كيفيت صداي مدل elite خيلي خيلي بهتره ولي يه مشكل داره خراب شدنشه و توي ايران گارانتي نداره ناگهاني ديگه روشن نميشه و ps3 نميشناستش . مال دوست من (مدل elite) چند هفته پيش خراب شد و درست نشد

آخرین ویرایش:

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,984
نام
محسن

دوست عزیز من خیلی اصلاعات زیادی ندارم ولی چون امروز توپخونه بودم یه چیزایی قیمت گرفتم.
همه این چیز هایی که میگم DS III هستن.
دسته اورجینال 120 الی 140 بود. یه مدل بود 80 و دیگری 60 تومن.
مرده بهم گفت 80تومنی جنسش خوبه و زود خراب نمیشه. ولی در مورد 60 تومنی گفت اصلا بدرد نمیخوره چون بعد از یه مدتی مشکل شارژ نشدن پیدا میکنه و......
حالا اگه چند روز دیگه میرم توپخونه. برات کمی قیمت و... میگرم اگر هم خودت مارک یا چیز های دیگه مد نظرت هست بهم بگو تا قیمت بگیرم.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,984
نام
محسن
ميشه يكي كمك كنه بگه اين دير لود شدن تصوير بازي ربطي به كابل اچ دي داره يا چيز ديگه ؟؟؟
نه عزیز فکر نکم ربطی داشته باشه کابل HDMI یا کابل 3 فیشه کنسول فقط تصویر و اطلاعات رو میگیرن و نمایش میدن.!
شایدم کابل از داخل خرابه و یا.....

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
سلام به همه عزیزان
من دو تا دسته دارم که هر دوشون باسه خودشون کار می کنند. کافیه که روشن کنم اونا رو. همین طوری یا بالا و پایین میرن(آنالوگ چپ) یا دکمه های L1/R1 و L2/R2 شون کار می کنند.
من الان دو تا دسته جدید گرفتم که از شانس بد من هنوز 3 ماه نشده یکیشون مرتب پایین میاد ( آنالوگ چپ) یکیشون هم انگاری قسمت شارژش خرابه !!!( اینا اصل نبودن دو تاش شو 110 هزار تومن)
می خواستم بدونم اون دو تا دسته اول که اصل خودش بودن، قابل تعمیر هست ؟
ارزش تعمیر کردن داره ؟
قیمت دسته اصل چقدره ؟
ممنون از پاسخ های شما

Dark lord783

کاربر سایت
Nov 7, 2012
118
نام
پرهام
یک سوال من میخوهم هارد بخرم باسه ps3 فرقی میکنه چه نوع هاردی بخرم مثلا هاردی هست که بهتر باشه مثلا سرعت بهتری داشته باشه لطفا یکم راهنمایی کنید

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
کمممممممممممممممممممممممک

من دسته PS3یم وقتی دکمه PS رو میزنم همه چراقاش چشمک میزنه و دستگاه اصلا نمیشناستش چیکار کنم؟ کابلشم وصل کردم اما تاثیری نداشت الانم یه 20 دقیقه ای هست همینجوری داره چشمک میزنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر